3 priežastys, kodėl automatinis registravimas yra nuostabus

55 milijonai amerikiečių darbuotojų – daugiau nei 40 % visą darbo dieną dirbančių privataus sektoriaus darbuotojų – neturi galimybės naudotis pensijų taupymo planu darbo vietoje. Kadangi labai nedaug darbdavių siūlo pensijas, o socialinė apsauga senka, o lėšos turėtų būti išeikvotos vos 2035 m., atsakomybė už taupymą tenka labiau nei bet kada anksčiau.

Automatinis registravimas yra išėjimo į pensiją plano funkcija, leidžianti darbdaviams įtraukti naujus dalyvius į planą, kai tik jie turi teisę dalyvauti. Vietoj tradicinio būdo laukti, kol dalyvis atitiks tinkamumo reikalavimus, o tada užsiregistruoti rankiniu būdu (arba ne – daugelis reikalavimus atitinkančių darbuotojų atidėlioja arba pamiršta), tai leidžia darbdaviams greitai ir lengvai pridėti naujų tinkamų dalyvių.

Bet kodėl tai taip puiku?

Svarbiausias elementas, turintis įtakos plano likučiui, yra įmokos norma.

Ne investicijos, ne valdymas. Paprasčiausiai prisidėjus prie išėjimo į pensiją plano viskas pasikeičia, ir mes sukūrėme savo 401 (k) plano parinktis atsižvelgdami į tai. Štai trys įtikinamos priežastys, kodėl smulkaus verslo savininkai turėtų džiaugtis tuo, kad automatinės registracijos parinktys suteikia jūsų 401 (k) planui:

1. Automatinis registravimas leidžia darbuotojams lengvai sutaupyti

Nors 401 (k) planas yra antra pagal populiarumą darbuotojo išmoka po sveikatos draudimo, tik dalis darbuotojų iš tikrųjų dalyvauja, nes mano, kad registracija yra sudėtinga.

Tačiau planas su automatinio registravimo funkcija pašalina šią komplikaciją ir suteikia darbuotojams norimą naudą, kai tik jie turi teisę prisijungti prie plano be vargo pildant formas. Jie gali pradėti kaupti pensijai ir kaupti pajamas iš tų santaupų anksčiau, o tai reiškia daugiau pinigų jų pensijai!

Darbuotojai visada gali atsisakyti, tačiau naudojant automatinį registravimą, dalyvavimas padvigubėja ar net trigubai, ypač tarp jaunesnių darbuotojų ir tų, kurie uždirba mažiau nei 30 000 USD.

2. Automatinis registravimas padeda darbdaviams pritraukti ir išlaikyti talentus

Išlikti konkurencingam darbo rinkoje yra gyvybiškai svarbu šiuolaikinėje ekonomikoje. Vis svarbiau tampa pritraukti ir išlaikyti darbuotojus, o nemokamų užkandžių ar stalo teniso pasiūlymas to nesumažins. Vietoj to, darbo užmokestis, sveikatos draudimas ir išėjimo į pensiją planas yra trys svarbiausi elementai, į kuriuos atsižvelgia ieškantys darbo.

Suteikti savo darbuotojams galimybę sutaupyti pensijai yra ekonomiškas ir paprastas būdas pritraukti ir išlaikyti talentus bei išlaikyti pranašumą prieš konkurentus.

3. Darbdaviai, kurių planuose numatytas automatinis registravimas, taupo mokesčius

Visi darbdaviai, atidarę naują 401 (k) planą, gali gauti didelius mokesčių kreditus. Galite gauti iki 15 000 USD kreditų vien tik už naujo 401 (k) plano atidarymą.

O pridėję automatinę registraciją sutaupysite dar daugiau. Ši funkcija gali suteikti jums 500 USD vertės mokesčių kreditą per pirmuosius trejus plano metus.

Šie mokesčių kreditai jūsų verslui – iš viso iki 16 500 USD – gali padėti smulkaus verslo savininkams, tokiems kaip jūs, sutaupyti savo pensijai.

Keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti:

„Ubiquity 401(k)“ planuose yra galimybė automatiškai užsiregistruoti su automatiniu eskalavimu arba be jo (ty, kad sutaupyta suma padidėtų automatiškai). Dalyviai gali bet kada atsisakyti automatinės registracijos:

  • Pakeiskite jų įmokos dydį
  • Atlikite Roth įnašus (jei yra plane)
  • Visiškai atsisakykite dalyvauti plane

Visi įnašai, atlikti per automatinę registraciją, lieka dalyvio paskyroje, net jei jis atsisako per pirmąsias 90 dienų. Kai dalyvis atsisako automatinio registravimo, jis negali vėl pasirinkti, kad jo įmokos suma (-os) būtų automatiškai padidinta, jei į planą įtrauktas automatinis padidinimas; tačiau jie gali bet kada pakeisti savo santaupų sumą.

Norėdami pasikalbėti su išėjimo į pensiją ekspertu, kuris išėjimo į pensiją planas tinka jūsų smulkiajam verslui, susisiekite su „Ubiquity“ šiandien.

1 Reikalavimus atitinkantys darbdaviai gali reikalauti iki 5000 USD mokesčių kredito trejiems metams už įprastas ir būtinas 401 (k) plano pradžios išlaidas. IRS kvalifikuojantys veiksniai yra šie: turėjote 100 ar mažiau darbuotojų, kurie iš jūsų gavo ne mažiau kaip 5 000 USD kompensaciją praėjusiais metais, turėjote bent vieną dalyvį, kuris buvo mažai apmokamas darbuotojas (NHCE) ir per trejus mokestinius metus prieš Pirmaisiais metais, kai turite teisę gauti kreditą, jūsų darbuotojai iš esmės buvo tie patys darbuotojai, kurie gavo įmokas ar sukauptas išmokas pagal kitą jūsų remiamą planą, kontroliuojamos grupės, kuriai priklauso ir jūs, narys arba kurio nors iš jų pirmtakas. Tie planai su automatine registracija gali reikalauti 500 USD mokesčių kredito per metus už 3 metų mokestinį laikotarpį.

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas, todėl jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *