3 priežastys pradėti kurti saugų prieglobstį 401(k)

Nors tam tikrų IRS nediskriminavimo testų vengimas paprastai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios mažos įmonės pereina prie Safe Harbor 401(k), šie planai suteikia papildomos naudos darbdaviams. Trys priežastys, dėl kurių „Safe Harbors“ yra tarp geriausių 401 (k) planų mažoms įmonėms:

  • Laikymasis
  • Lankstumas
  • Aukščiausių talentų pritraukimas ir išlaikymas

Kaip įmonės savininkas, 401 (k) plano įgyvendinimas yra bene populiariausias ir veiksmingiausias būdas užtikrinti, kad jūsų darbuotojai galėtų išeiti į pensiją sulaukę tinkamo amžiaus.

Tačiau Vidaus pajamų tarnyba reikalauja, kad darbdaviai, siūlantys 401 (k) planus, peršoktų kelis lankus, todėl verslo savininkams (ypač mažų įmonių savininkams) gali būti sunku suteikti naudą. Viena didžiausių kliūčių siūlant 401 (k) planą yra kasmetinis IRS nediskriminavimo patikrinimas. Šio testo metu IRS tikrina, ar darbdaviai nesąžiningai teikia pirmenybę tam tikriems darbuotojams. Jei verslas neatlaikys šio testo, jis gali susidurti su rimtomis baudžiamosiomis pasekmėmis.

Todėl daugelis mažų įmonių yra geriau aptarnaujamos pasiūlius Safe Harbor 401(k) planą, dėl kurio joms netaikomi tam tikri nediskriminavimo testai. Šie planai reikalauja privalomų darbdavio įmokų, taip pat nedelsiant suteikiamų teisių darbuotojams.

#1. Padeda užtikrinti atitiktį

Kai įmonė siūlo 401 (k) planą, IRS užtikrina, kad verslas nesąžiningai neteiktų pirmenybės daug apmokamiems darbuotojams (HCE), atlikdamas kasmet atliekamus nediskriminavimo testus. Norėdami tai padaryti, IRS lygina kiekvieno darbuotojo dalyvavimą planuose ir įmokas versle, nuo pradinio lygio darbuotojų iki savininko.

Pasak IRS, tradiciniai 401 (k) planai turi atitikti šias tris taisykles, kad būtų išvengta nediskriminavimo testo nesėkmės:

  • HCE negali sudaryti daugiau nei 2 % visų kitų reikalavimus atitinkančių darbuotojų vidutinio įnašo. Pavyzdžiui, jei vidutinis darbuotojas į 401 (k) planą įneša 4% savo pajamų, HCE negali viršyti 6%.
  • HCE negali gauti daugiau nei 2% įmokų, palyginti su vidutiniu darbuotojo mokesčiu. Pavyzdžiui, jei vidutinis darbuotojas gauna 2% savo pajamų įmokų į 401(k) planą, HCE negali viršyti 4%.
  • Bendras pagrindinių darbuotojų (savininkų ir pareigūnų) pensijų sąskaitų turtas negali viršyti 60 % viso darbdavio 401(k) plano.

Jei verslo planas neatitinka šių testų, tai gali būti brangu. Nors didesnės įmonės gali subalansuoti šiuos reikalavimus, mažesnėms įmonėms, turinčioms ribotą darbo jėgą, gali būti sunku laikytis reikalavimų.

Safe Harbor 401(k) planas sukurtas taip, kad atitiktų šiuos reikalavimus be jokių papildomų pastangų. Kadangi „Safe Harbor 401(k)s“ siūlo tokius pačius didžiausius įnašus kaip ir tradiciniuose planuose, HCE gali maksimaliai padidinti savo įnašą be plano nediskriminavimo testo.

#2. Suteikia lankstumo

Mažoms įmonėms lankstumas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis pensijų planą. Safe Harbor 401(k) planai suteikia šį lankstumą trimis skirtingomis parinktimis:

„Saugus uostas“ – tai pakopinis derinimas, kai darbdavys moka 100 % įmokų iki 3 % darbuotojo kompensacijos ir 50 % darbuotojo atidėjimų iki kitų 2 % kompensacijos.

Jei įmonė pasirinks sustiprinto derinimo planą, jis atitiks 100% darbuotojo įmokų iki tam tikro kompensacijos procento (mažiausiai 4%).

  • Neatrankiniai įnašai:

Pagal nepriekaištingą įmokų planą darbdavys įneša 3% kompensacijos į darbuotojo 401 (k) sąskaitą, nesvarbu, ar jis pasirenka dalyvauti plane, ar ne.

Šie procentai yra minimalūs – jei įmonė nori daugiau prisidėti prie savo darbuotojo planų, jie gali tai padaryti.

#3. Padeda pritraukti ir išlaikyti talentą

Kita priežastis, kodėl įmonės pasirenka Safe Harbor 401(k) planus, yra pagerinti savo gebėjimą pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus. Konkurencingoje rinkoje išmokų planai leidžia darbdaviams išsiskirti iš kitų darbdavių. Naudojant Safe Harbor 401(k) planą, darbuotojams garantuojama darbdavio įmokama išėjimo į pensiją sąskaita, kuri gali labai padėti įdarbinant.

Be to, labiau tikėtina, kad geriausi talentai bus išsaugoti naudojant „Safe Harbor 401(k)“, nes pagal planus labai atlyginami darbuotojai gali maksimaliai padidinti savo įnašą, nebijant grąžinti pinigų ar pataisyti, kurie paprastai yra susiję su 401(k) punktu. Kartu šie veiksniai suteikia mažosioms įmonėms konkurenciją.

Susisiekite su „Ubiquity“, kad gautumėte nemokamą Safe Harbor konsultaciją ir sužinokite, kaip „Safe Harbor 401(k)“ gali padėti jūsų verslui.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *