4 patarimai 401(k) administravimui 2024 m

Kadangi ekonomika ir toliau laipsniškai atsigauna, o amerikiečiai su atsargiu optimizmu laukia pandemijos pabaigos, daugeliui kyla klausimų, kaip teisingai imtis pensijų taupymo plano. Štai keletas patarimų, kaip maksimaliai padidinti 401 (k) 2024 m.

1. Pasinaudokite pensijų skaičiuokle, kad įsitikintumėte, jog sutaupote pakankamai.

Jei nežinote apie savo 401 (k) planą, patikrinkite naujausią 401 (k) pareiškimą, kuris gali būti popierinis arba pateiktas elektroniniu būdu. Jei neturite nė vieno iš šių teiginių, kreipkitės į savo Personalo skyrių arba investicijų vadovą. Tada turėsite informacijos, reikalingos naudojant internetinį įrankį, pvz., Ubiquity 401(k) skaičiuotuvą, kad pamatytumėte galimybes.

 • Kokios bus jūsų santaupos, kai išeisite į pensiją?
 • Kiek turėtumėte sutaupyti pensijai, kad galėtumėte gyventi taip, kaip norite?
 • Jei kiekvieną mokėjimo laikotarpį atidėsite šiek tiek daugiau, kokį didelį poveikį tai turės po metų?
 • Kas atsitiks, jei anksti išimsite dalį savo santaupų pensijai?

Į visus šiuos klausimus galima atsakyti vos per kelias minutes naudojant nemokamą internetinę pensijų skaičiuoklę.

2. Sumažinti CARES įstatymo skolinimosi riziką.

Koronaviruso pagalbos, pagalbos ir ekonominio saugumo įstatymas (CARES) buvo gelbėjimo planas, kurio daugeliui amerikiečių prireikė 2024 m., tačiau tai nebuvo nemokami pinigai. CARES įstatymas leido kvalifikuotiems asmenims atsiimti iki 100 000 USD iš savo 401 (k) planų, be baudų ir leidžiamo atidėto grąžinimo (per trejus metus). Paprastai išankstinis atsiėmimas užtrauktų 10 % baudą. Tai taip pat padidino sumą, kurią asmuo galėjo pasiskolinti (mažesnę sumą – 100 000 USD arba iki 100 % likučio). Tačiau svarbu atsiminti, kad atsiimant pinigus vis dar reikia mokėti pajamų mokestį, nors sąskaita gali būti sumažinta arba atidėta.

Jei 2024 m. pasinaudojote CARES įstatymo panaikinimu į pensiją, štai ką turite padaryti:

 • Pradėkite mokėti mokesčius. Praneškite apie trečdalį paskirstymo savo 2024, 2022 ir 2023 m. pajamų mokesčio deklaracijose. Taigi, jei pasiskolinote 9 000 USD, per ateinančius trejus metus mokėsite mokesčius nuo 3 000 USD vertės paskirstymo. Tai gali būti geriausias pasirinkimas, jei vis dar patiriate finansinių sunkumų.
 • Iš viso nereikės mokėti mokesčių. Jei per ateinančius trejus metus galėsite grąžinti pinigus į savo sąskaitą, galėsite nemokėti mokesčių už išėmimą. Jei paimtumėte 9 000 USD, 2024, 2022 ir 2023 m. galėtumėte grąžinti 3 000 USD atgal į savo sąskaitą ir liksite skolingi 0 USD mokesčių. Tai geriausias pasirinkimas, jei atsigavote po finansinio COVID-19 pandemijos smūgio.
 • Pateikite pakeistą mokesčių deklaraciją. Vis dar įmanoma išvengti mokesčių mokėjimo, net jei šiais metais yra didelis netikrumas. Pradėkite sumokėdami trečdalį savo mokesčių prievolės. Jei iki 2023 m. galėsite grąžinti savo sąskaitą, galite pateikti pataisytą deklaraciją ir IRS grąžinti sumokėtus mokesčius.
 • Sumokėkite visą sąskaitą iš anksto. Jei jūsų pajamos per metus yra labai mažos, todėl jūs patenkate į mažesnę mokesčių kategoriją, šiais metais gali būti naudingiau sumokėti visą mokesčių sąskaitą. Kai kurie žmonės dėl nedarbo nuo 22 % mokesčio tarifo sumažėjo iki 12 %. Tokiu atveju tai gali reikšti 900 USD mokesčių sąskaitos skirtumą nuo 9000 USD pasiskolintų.

Jei nesilaikysite IRS įsipareigojimų, susijusių su CARES įstatymo skolinimu, 2023 m. bus netikėta mokesčių sąskaita ir didžiulės baudos, kurios kaupiasi kiekvieną mėnesį.

Atkreipkite dėmesį: „Ubiquity“ nėra mokesčių patarėjas ir neteikia mokesčių, teisinių ar apskaitos patarimų. Ši medžiaga buvo parengta tik informaciniais tikslais..

3. Daugiau prisidėkite prie savo 401 (k) plano.

Net jei neturite finansinių išteklių, kad galėtumėte patogiai pasiekti didžiausią 19 500 USD 401 (k) įnašą 2024 m., vis tiek yra keletas būdų, kaip šiais metais galite prisidėti prie savo išėjimo į pensiją:

 • Siekite įnešti 1–5% daugiau kiekvieną mokėjimo laikotarpį.
 • Padidinkite savo indėlį, kai gausite premiją ar padidinimą.
 • Įsitikinkite, kad galite pasiekti bent įmonės atitiktį (jei taikoma), nes tai yra nemokami pinigai, kurie gali padvigubinti santaupas.
 • Plano dalyviai, sulaukę 50 metų ar vyresni, gali papildomai sumokėti 6 500 USD, viršijantys šią maksimalią ribą, kad pasivytų 2024 m.

4. Peržiūrėkite savo plano mokesčius.

Mokesčiai laikui bėgant gali sunaikinti jūsų portfelio likutį. Jei jūsų planą valdys jūsų darbdavys, galite neturėti visiškos nuomonės dėl investicijų mokesčių. Jei turite mažą verslą 401 (k) arba solo 401 (k), galite permokėti už plano administravimą. Mažiausių sąnaudų planuose, kaip ir „Ubiquity“, nustatomas mažas, vienodas, mėnesinis mokestis už paslaugą. Tačiau kai kurie 401 (k) administratoriai ima mokestį už tinkamą dalyvį arba procentą kaip valdomo turto (AUM) mokestį, dėl kurio administratoriaus kišenėje įdedama daugiau pinigų, nes laikui bėgant jūsų likutis auga. Administratoriai ir investicijų valdytojai taip pat gali imti brangius fondų prekybos ar paskolų aptarnavimo mokesčius.

Vienas iš būdų sumažinti išlaidas – prašyti, kad plano valdytojas kaip investavimo galimybes įtrauktų pigių indeksų fondus ir ETF; Investavimas į fondus su mažu metiniu mokesčiu gali padidinti lizdo kiaušinį šimtais tūkstančių dolerių iki išėjimo į pensiją.

Raskite savo plano suvestinę metinę ataskaitą ir peržiūrėkite pagrindinės finansinės ataskaitos skyrių, kad pamatytumėte visas sumokėtas plano išlaidas ir išmokas. Iš visų plano išlaidų atėmus mokamas išmokas, suprasite, ką mokate už administravimą. Jei padalinsite šį skaičių iš bendros plano vertės, pamatysite savo administravimo išlaidų procentą. Vidutinis amerikietis moka nuo 0,37% iki 1,42% plano mokesčių. Jei mokate per didelę procentą, laikas apsvarstyti galimybę pakeisti 401 (k) plano administratorių. Paskambinkite „Ubiquity“ šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *