4 smulkaus verslo tendencijos 2024 m

Rekordinis skaičius amerikiečių nusprendė išeiti iš darbo 2024 m. ir iš naujo įvertino savo karjeros prioritetus – tai tendencija, pavadinta „Didžiuoju atsistatydinimu“. Daugelis ekspertų prognozuoja, kad 2024 m. įvyks smulkaus verslo revoliucija. Kadangi vis daugiau darbuotojų palieka darbą didelėse įmonėse, o į mažesnes, darbdaviai konkuruos dėl daugybės darbo ieškančių asmenų talentų, kurie yra pasirengę ištverti tol, kol jie išliks. rasti tinkamą galimybę, atitinkančią jų poreikius.

Norėdami pritraukti puikių darbuotojų, smulkaus verslo savininkai greičiausiai turės padidinti pradinius atlyginimus, premijas ir išmokas, įskaitant patrauklius pensijų taupymo planus. Be to, darbdaviai turės atkreipti dėmesį į tai, ką geriausiai daro mažos įmonės, ty skatinti darbuotojų intymumą ir suteikti priklausymo jausmą.

1) Mentalitetas – pirmoji šeima

2024 m. gali ir toliau trukdyti koronaviruso infekcija, privalomi karantino laikotarpiai ir mokyklų uždarymas. Smulkaus verslo darbo vietos turi tobulėti, kad galėtų susidoroti su šiais iššūkiais ir paremti darbuotojus. Įmonių savininkai turės pabrėžti, kad darbo vieta pirmiausia yra žmonėms, siūlydami lanksčius grafikus, nuotolinio darbo galimybes, išplėstas vaiko priežiūros atostogas ir galimybę visiškai atsijungti nuo elektros tinklo poilsio dienomis.

Kai kurios įmonės perėjo prie keturių dienų darbo savaičių arba suteikė apmokamą laisvą laiką, kad galėtų dalyvauti darbuotojo pasirinktoje labdaringoje veikloje. Kitos įmonės atidžiai stebi individualų darbo krūvį, kad darbuotojai nebūtų perkrauti.

2) Humanizuotas prekės ženklas

Daugelį darbuotojų traukia asmeniniai, labiau humanizuoti prekių ženklai, kuriuos kuria smulkaus verslo savininkai. Turėdamas daugybę lengvai naudojamų įrankių, kiekvienas darbdavys turi didelę laisvę reikšti savo vertybes patraukliu ir prieinamu būdu. Jie naudoja vaizdo istorijų pasakojimą, gerai suplanuotą svetainę, „LinkedIn“ ir kitus socialinės žiniasklaidos tinklus bei tinklaraščius. Stipriausios smulkaus verslo įmonės bus tos, kurios nebijos parodyti savo žmogiškumo, demonstruos darbuotojus ir pasižymės vertybėmis paremtu darbu.

3) Pažangios technologijos

Įperkamos dirbtinio intelekto technologijų priemonės vis dažniau parduodamos mažesnėms įmonėms, siekiant supaprastinti efektyvumą, sutaupyti laiko ir pinigų bei tapti konkurencingesniems. AI programinė įranga naudojama daugybei funkcijų atlikti greičiau ir pigiau, įskaitant:

  • Sutarčių rengimas ir peržiūra
  • Tvarkyti atsargas ir logistiką
  • Pagerinkite skambučių centro nukreipimą naudodami pokalbių robotus
  • Atrinkti kandidatus į darbą
  • Tvarkyti santykius su klientais

Mažos įmonės, kurios naudoja pažangias technologijas, kad palengvintų sunkų darbą ir leis darbuotojams sutelkti dėmesį į malonesnes užduotis, 2024 m. turės įdarbinimo pranašumą.

4) Smulkaus verslo 401(k) išėjimo į pensiją planai

Pastaraisiais metais pensijų planų administratoriai, tokie kaip „Ubiquity“, savo dėmesį sutelkė į mažų įmonių savininkų aptarnavimą su nebrangiais, fiksuoto mokesčio 401 (k) planais be valdomo turto išlaidų arba mokesčių vienam asmeniui, kurie gali sukelti didelę finansinę naštą auganti įmonė.

Tikėtina, kad 2024 metais dar daugiau mažų įmonių pradės siūlyti savo darbuotojams išeiti į pensiją. Kalifornijoje, Ilinojaus valstijoje, Merilande, Masačusetse, Naujojoje Meksikoje, Niujorke, Oregone, Vermonte ir Vašingtone vykdomi valstybės įgalioti pensijų planai. Pavyzdžiui, Kalifornijoje CalSavers planas jau taikomas įmonėms, kuriose dirba daugiau nei 50 darbuotojų, tačiau iki 2024 m. birželio 30 d.

Užuot sutikę su slapukų pjaustymo vyriausybe, dauguma mažų įmonių pasirenka sukurti savo išėjimo į pensiją pasiūlymus. Tai suteikia jiems galimybę kurti planus, atitinkančius jų konkrečius poreikius, ir geriau valdyti planų vykdymą. Darbdaviai taip pat gali pasinaudoti automatinio registracijos mokesčių kreditais ir „Safe Harbor“ modeliais su integruotu IRS diskriminacijos testo atitikimu.

Smulkaus verslo 401(k)s pasiūlymas gali būti puikus būdas suvienodinti konkurencijos sąlygas, pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus su tais pačiais privalumais, kuriuos siūlo daug didesnės korporacijos, ir suteikti darbdaviams galimybę pasinaudoti mokesčių kreditais.

Turite klausimų apie 401 (k) pensijų planus jūsų smulkiajam verslui? Susisiekite su Ubiquity.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *