4 technologinės tendencijos verslui 2024 m

2024 m. Covid-19 pandemija ir toliau įvairiais būdais paveiks mūsų gyvenimus. Tai reiškia, kad ir toliau matysime spartesnį verslo ir visuomenės skaitmenizavimo ir virtualizacijos tempą. Atsižvelgdama į tai, „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti paskolas įmonėms, parodo jums 4 technologijų tendencijos 2024 m.

1. Dirbtinis intelektas visur

„Išmanusis“ iš tikrųjų reiškė tik prijungtą: išmanieji telefonai, išmanieji televizoriai ir daugybė kitų išmaniųjų įrenginių iš tikrųjų buvo tie patys seni žaislai, bet prijungti prie interneto.

Šiandien „išmanusis“ vis dažniau reiškia dirbtinio intelekto (AI), dažniausiai mašininio mokymosi algoritmų, varomus ir galinčius mums padėti vis naujoviškesniais būdais. Išmanieji automobiliai naudoja veido atpažinimo algoritmus, kad nustatytų, ar atkreipiame dėmesį į kelią, ir įspėja, jei pavargstame.

Išmanieji telefonai naudoja dirbtinio intelekto algoritmus, kad padarytų viską nuo skambučių kokybės palaikymo iki padėti mums padaryti geresnes nuotraukas, ir, žinoma, juose gausu programų, kurios naudoja dirbtinį intelektą, kad padėtų mums padaryti beveik bet ką.

Netgi išmanieji tualetai gali padėti diagnozuoti virškinimo trakto problemas, naudojant kompiuterinę viziją analizuojant išmatų mėginius!

Dirbtinis intelektas įsiskverbė į įrankius, kuriuos naudojame kasdieniniam darbui – nuo ​​visur esančių balso padėjėjų iki kalbos vertimo ir įrankių, leidžiančių išgauti struktūrinius duomenis iš vaizdų, lentos papuoštų piešinių ir ranka rašytų užrašų.

Ji taip pat skatina didelę robotizuotų procesų automatizavimo dalį, o tai leido sumažinti darbo krūvius administracijos, logistikos, apskaitos ir žmogiškųjų išteklių skyriuose. Nepriklausomai nuo jūsų pramonės ar darbo funkcijos, greičiausiai rasite dirbtinio intelekto pagrįstą sprendimą, kuris palengvins jūsų gyvenimą.

2. Paslauga ir be kodo revoliucija

Kitas vis stipresnis veiksnys bus nuolatinis duomenų ir technologijų demokratizavimas. Pastaraisiais metais susiformavo ištisa pramonės šaka, kurios tikslas – technologijomis grindžiamoms naujovėms reikalingus įgūdžius ir priemones atiduoti į kuo didesnės visuomenės dalies rankas, nepaisant jų patirties ar žinių.

Labai sumažinami debesų sprendimai, skirti saugojimui, tinklo ir vidutinėms apdorojimo sąnaudoms, taip pat brangios infrastruktūros sukūrimo rizika, siekiant išbandyti naujas idėjas.

Hibridiniai sprendimai, naudojami tais atvejais, kai viešosios debesijos paslaugos nėra visiškai tinkamos (pavyzdžiui, kai dirbama su labai privačiais ar vertingais duomenimis), pribrendo taip, kad sprendimas, turintis „geriausius iš abiejų pasaulių“, dažnai yra perspektyvus.

3. Skaitmeninimas, duomenų apdorojimas ir virtualizavimas

2024 ir 2024 metais daugelis iš mūsų patyrė biurų ir darbo vietų virtualizavimą, nes buvo greitai nustatytos nuotolinio darbo sąlygos. Tai buvo tik ilgalaikės tendencijos krizės banga.

2024 m. mes vis labiau susipažinsime su „metaversos“ sąvoka: nuolatiniais skaitmeniniais pasauliais, egzistuojančiais lygiagrečiai su fiziniu pasauliu, kuriame gyvename. Tokiose metaversumose, kurias neseniai pasiūlė „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas, atliksime daugelį funkcijų, kurias esame įpratę atlikti realiame pasaulyje, pavyzdžiui, dirbsime, žaidžiame ir bendrausime.

4. Skaidrumas, valdymas ir atskaitomybė

Kad technologijos veiktų, žmonės turi ja pasitikėti. Jau dabar pastebime stiprų pasipriešinimą daugeliui technologijų naudojimo būdų, kurie laikomi įkyriais, pavojingais ar neatsakingais.

Visų pirma AI kartais apibūdinama kaip „juodoji dėžė“, nes negalime pamatyti jos viduje, kad suprastume, kaip ji veikia. Dažniausiai taip nutinka dėl jos sudėtingumo, o ne dėl bet kokio piktavališko plano apriboti mūsų supratimą; tačiau poveikis toks pat.

Tai reiškia, kad incidentai, kai įrodyta, kad dirbtinis intelektas yra žalingas, pavyzdžiui, kai „Facebook“ neseniai juodaodžių atvaizdus pavadino „primatais“, kelia didelį nerimą. Tai ypač pasakytina apie visuomenę, kuri pradeda kreiptis į AI, kad priimtų sprendimus, turinčius įtakos gyvenimui, pvz., samdyti ir atleisti.

Daugeliui žmonių ir organizacijų svarbiausia pastarųjų dvejų metų pamoka buvo ta, kad tikrai transformuojančius pokyčius nėra taip sunku įgyvendinti, kaip būtų galima pagalvoti, jei yra motyvacijos. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *