401(k) Patarimas dalytis su darbuotojais

Nors įstatymai neleidžia darbdaviams tiesiogiai patarti darbuotojams, kaip investuoti lėšas į pensiją, Darbo departamentas skatina darbdavius ​​suteikti galimybę kreiptis į nepriklausomą paslaugų teikėją.

Vis daugiau darbdavių pradėjo rinktis 401(k) paslaugų teikėjus, kurie imasi papildomų žingsnių mokydami darbuotojus, ir reguliariai peržiūri planų pasiūlymus, kad įsitikintų, jog darbuotojai turi įvairių pasirinkimų.

Pasak Amerikos plano rėmėjų tarybos, beveik pusė visų darbdavių siūlo investavimo konsultacijas.

Naudokite savo investavimo politikos pareiškimą.

Investavimo politikos pareiškime apibrėžiama, kodėl ir kaip atrenkamos investicijos. Svarbu, kad šis dokumentas būtų po ranka, kad planas būtų vykdomas atsakingai. Šiomis dienomis darbdaviai ne tik naudoja savo išteklius, kad sukurtų planus, kuriuos galėtų „nustatyti ir pamiršti“. Dabar jie aktyviai peržiūri ir vertina lėšas. Juk darbdaviai nenori būti ant kabliuko dėl prastų portfelio rezultatų. Išplatinkite savo darbuotojų švietimo politikos pareiškimo kopiją, kad žmonės žinotų, kur kreiptis ir gauti daugiau informacijos, kai jos reikia.

Išmintingai rinkitės lėšas.

Jei konkretus darbuotojas klausia apie tam tikro fondo įtraukimą, norite parodyti, kad aktyviai klausote. Tačiau nenorite iš karto pridėti lėšų, prieš tai neapsvarstę, ar tai tinka planui. Perpildžius planus lėšomis (vidutinis skaičius yra apie 15), darbuotojai gali būti prisotinti daugybe galimybių, kurių jie negali pasirinkti. Mažiau, geresnių pasirinkimų su plačiais parametrais yra geriausias būdas patikimam turto paskirstymui.

Suasmeninkite finansinės gerovės švietimą.

Daugelis žmonių nenori praleisti daugiau nei 20 minučių per mėnesį mokydamiesi, kaip maksimaliai išnaudoti savo 401 (k) planus. Niekas nenori skaityti nuobodžių brošiūrų, bet jei turinys suasmenintas ir pateikiamas smagiai, žmonės įsitrauks. „Ubiquity Resources“ galite panaudoti savo išsilavinimui ir padėti savo darbuotojams.

Ištaisykite plačiai paplitusius klaidingus įsitikinimus.

Planuodami rėmėjų švietimo sesijas turėtų būti siekiama ištaisyti paplitusius klaidingus supratimus. Pavyzdžiui, daugelis plano dalyvių klaidingai mano:

  • „Turėčiau nustoti įmokėti į savo 401(k), kai akcijų rinka krenta, kad neprarasčiau visko.
  • „Jei man reikia pinigų, galiu tiesiog pasiimti paskolą iš savo 401 (k), be problemų.
  • „Man reikia tik tiek, kad gaučiau darbdavio atitiktį.
  • Pinigų rinkos fondai yra geriausia vieta investuoti.
  • „Daugiau savo likučio turėčiau skirti fondams, kurių rezultatai yra geriausi.
  • „Įmonės akcijos yra saugiausia vieta laikyti pinigus.

Paprasčiausiai išsklaidyti mitus yra didelis pasiekimas. Padarykite šias informacines sesijas mokamas ir privalomas.

Stebėkite stribus.

Rėmėjai turėtų skirti daug dėmesio tam, kad plano dalyviai žinotų, kaip gauti maksimalią įmonės atitiktį. Dauguma 401 (k) planų turi didelę populiaciją, kuri nepakankamai prisideda prie maksimalios vertės. Išsiųskite specialius laiškus visiems dalyviams, kurie nesinaudoja maksimaliai. Siūlykite 30 minučių trukmės individualias edukacines sesijas su plano rėmėjais.

Jei nieko daugiau, darbdaviai gali pamokslauti kantrybę.

Atminkite, kad registruodamiesi turite labiausiai sužavėjusią auditoriją. Jei nieko daugiau, pamokslaukite kantrybę. Paaiškinkite, kad 401(k) yra ilgalaikė investicija, skirta išėjus į pensiją. Kaip darbdavys galite suteikti aiškumo dėl investavimo proceso ir įkvėpti pasitikėjimo naudodamiesi diagramomis, kurios rodo ilgalaikį rinkos atsigavimą.

Geriausias būdas yra vengti neatidėliotinų, neapgalvotų veiksmų ir pakeliui atlikti mažesnius pakeitimus. Užuot visiškai perėję į obligacijas, apsvarstykite galimybę peršokti pusiaukelėje, kad pamatytumėte, kas atsitiks. Užuot sustabdyę įnašus nuosmukio metu, pakeiskite juos arba šiek tiek sumažinkite.

Pirmieji 10 investavimo į portfelį metų gali sudaryti iki 50% viso likučio po 65 metų, todėl svarbu atsispirti norui anksti pasiimti paskolas.

Darbuotojų išsilavinimas gali būti įkalnė kova, bet jūs jau esate priekyje, siūlydami savo darbuotojams pensijų taupymo planą. Susisiekite su Ubiquity ir sužinokite daugiau apie tai, ką galime padaryti, kad padėtume mažosioms įmonėms užtikrinti, kad visi plano dalyviai gautų maksimalią naudą iš savo planų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *