401(k) planų pardavimas savo verslo savininkams

Kaip finansų patarėjas, jūs nuolat sutelkiate dėmesį į tai, kad padėtumėte savo klientams kurti ir augti turtus.

Siūlydami savo klientams išorinį išėjimo į pensiją planą per patikimą 401 (k) teikėją, galite išvengti naujų darbų ir papildomos rizikos, tuo pačiu padidindami savo kliento 401 (k) įmokas, sumažindami jų mokestinę prievolę ir pasinaudodami SAUGUMO įstatymo verslo mokesčių kreditais. .

Tačiau kaip priversti užsiėmusius klientus atkreipti dėmesį į dar vieną dalyką?

Visapusiška el. pašto kampanija gali būti jūsų raktas į šias duris atverti. Turime omenyje ne tik vieną el. laišką – toliau pateikiame jums daugybę el. laiškų, kurie seka vienas kitą su apgalvotais klausimais, vertingais atsakymais ir įtikinamais raginimais veikti. Tai priverčia jūsų klientus pažvelgti. Naudokite šiuos šablonus ir pritaikykite juos savo verslo knygai.

  • 1 el. paštas: aukšto lygio įvadas. Kodėl kreipiatės į juos?

Sveiki [First Name],

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad dabar galiu pasiūlyti išėjimo į pensiją planus tokioms mažoms įmonėms kaip jūsų. Dabar lengva suteikti savo darbuotojams norimas išėjimo į pensiją plano galimybes be išlaidų, rizikos ir administracinės naštos, susijusios su tradiciniu 401 (k).

Pagerinkite darbuotojų pasitenkinimą, išlaikymą ir įdarbinimą, padėdami savo komandai sutaupyti ateičiai.

Norėčiau trumpai paskambinti ir pasidalyti, kaip 401 (k) planas gali padėti jūsų smulkiajam verslui. [Insert your contact info here.]

Geriausia,

[Your Name]
  • 2 el. laiškas: išplėsti vertę ir atskirti

Ei [First Name]!

Dirbdama patarėju, aš specializuojasi [list 1–2 differentiators here. Be specific and concise – the goal is no more than two brief sentences.]

Tačiau pridedu naują pasiūlymą, kuris yra specialiai sukurtas tokioms mažoms įmonėms kaip jūsų: smulkaus verslo 401(k) planas per Ubiquity Retirement + Savings®. Per pastaruosius 20 metų jie padėjo tūkstančiams smulkaus verslo savininkų ir darbuotojų sutaupyti daugiau nei 3 mlrd.

Ar žinojote, kad programai finansuoti galite naudoti mokesčių kreditus? Norėčiau parodyti, kaip tai veikia. Tiesiog spustelėkite mano kalendorių ir suplanuokite jums patogų laiką. [link to your calendar].

Geriausia,
[Your Name]

Sveiki [First Name],

Tai trumpai pasakysiu. Žinau, kad jūsų smulkiajam verslui būtų naudinga pasiūlyti pensijų planą. Kai tai nustatote, programa gali būti apmokėta vien mokesčių kreditais.

O kaip smulkaus verslo savininkas, šiais metais galite skirti iki 61 000 USD savo išėjimui į pensiją (arba 67 500 USD, jei jums 50 metų ar vyresni).

Norite išgirsti daugiau? Tiesiog paspauskite ”atsakyti” ir praneškite man.

Dėkoju,
[Your Name]

  • 4 el. paštas: pasiūlykite asmeninį palaikymą

Sveiki [First Name],

Bendradarbiauju su „Ubiquity Retirement + Savings®“, kad pasiūlyčiau išeiti į pensiją tokiems smulkaus verslo savininkams kaip jūs.

Patyrusi „Ubiquity“ pardavimų komanda teikia individualų, asmeninį mokymą. Kartu su jumis einame per procesą, išskirdami sudėtingus dalykus ir teikdami patarimus, pagrįstus geriausia praktika, kad sukurtume individualų, iki galo paruoštą išėjimo į pensiją planą, kuris atitiktų jūsų tikslus ir sutaupytų jūsų laiką.

Ar jus domina trumpas pokalbis apie savo planą? Tai padarys apie 20 minučių – tiesiog skirkite laiko, kai jums patogu: [link to your calendar]

Dėkoju,
[Your Name]

  • 5 el. paštas: galutinis informavimas / susitikimo užklausa

Sveiki [First Name]Žinau, kad esi užsiėmęs.

Norėčiau parodyti jums, kaip galite išlaikyti ir apdovanoti savo darbuotojus ir gauti smulkaus verslo mokesčių kreditus su prieinamu išėjimo į pensiją planu.

Ar galime prisijungti 20 minučių? [link to your calendar]

Geriausi linkėjimai,
[Your Name]

Užbaigti ir pakeisti mastelį

Suasmeninę ir patobulinę savo el. laiškus, galite pradėti siųsti juos savo klientams paketais. Pradėkite nuo mažų grupių, galbūt po 10, kad galėtumėte pajusti atsakymų kiekį.

Atkreipkite dėmesį į laiką. Kai kurie laikotarpiai, pavyzdžiui, mokesčių sezonas, savaime bus užimtesni nei kiti, todėl nenorite švaistyti progos susisiekti tada, kai jūsų klientai neturės laiko.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų išėjimo į pensiją planus, apsilankykite „Ubiquity“ svetainėje arba susisiekite su mumis šiandien numeriu 855 401 4357, 4 parinktis.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *