5 geriausi startuoliai, į kuriuos turėtumėte investuoti 2024 m

Vien JAV išaugo 1 mln startuolių praėjusiais metais, palyginti su tradiciniais skaičiais. Didžiąją dalį to lėmė COVID-19 ir išaugusių atleidimų skaičius. Ar galvojate apie investavimą į geriausius ateities startuolius? Tada „Chapacash“, bendrovė, teikianti paskolas internetu, parodo jums 5 idėjos apie startuolių tai gali jus sudominti.

1. Elektroninė prekyba

Dėl COVID-19 apribojimų pastaruoju metu įvyko reikšmingiausias judėjimo pokytis. Todėl nenuostabu, kad internetinis verslas, pavyzdžiui, elektroninė prekyba, šiuo metu yra didelė naujiena. Nors daugelis startuolių Jie orientuojasi į priekinę mažmeninę prekybą, reikia vykdyti užsakymus.

Padidėjusi paklausa patenkinama šiais startuolių mažmenininkai taip pat padidina produktų pristatymo išlaidas. Vis daugiau įmonių ieško naujoviškų būdų, kaip sumažinti pridėtines išlaidas ir padidinti maržą.

Elektroninės prekybos vykdymo technologija orientuota į produktų saugojimą ir platinimą. Padidina darbo eigos efektyvumą, leidžia supaprastinti procesą ir taupyti išlaidas.

2. AI programinė įranga

Pasaulis apie dirbtinį intelektą (AI) kalba nuo pat jo atsiradimo. Tačiau dabar matome tikrą šios technologijos pažangą. Nuo pokalbių robotų iki savarankiškai važiuojančių automobilių AI tampa vis svarbesnis visose pramonės šakose.

Ir viena sritis, kurioje AI turi daug sėkmės, yra programinės įrangos kūrimas. Pasikartojančių užduočių automatizavimas naudojant mašininį mokymąsi reiškia, kad geresni produktai gali būti pristatyti greitai.

Taip pat yra seisminis AI kūrybiškumo poslinkis. Taip yra dėl OpenAI išleistų GPT-3 ir DALL-e, o „Google“ AI tinkamu laiku. Kiekvieną dieną atsiranda daugybė programinės įrangos kaip paslaugos įrankių. Visų jų pagrindinis tikslas – padidinti darbo eigą ir efektyvumą.

3. Prieinamumas, įvairovė ir įtrauktis

Tarkime, kad norite pakeisti visuomenę į gerąją pusę. Tada apsvarstykite tvarų finansavimą. Investuokite į vieną iš naujų įmonių, pasinaudodami šiomis rinkos tendencijomis. Jei COVID-19 ko nors išmokė, senieji darbo būdai tampa nebeaktualūs.

Pasaulyje smarkiai išaugo startuolių mažiau pasisekė. Darbas namuose atvėrė pasaulį mažiau mobiliesiems. Tie, kurie turi psichikos sveikatos problemų, dabar taip pat gali dirbti taip, kaip jiems tinka, kitaip nei anksčiau.

Tikimės, kad įvairovė darbo vietoje taps karšta 2024 m. tema. Tai laikas, kai daugelis šių startuolių Jie pradeda plėstis plačiajai visuomenei daug labiau matomu mastu.

Tai gali jus sudominti: Kaip padidinti savo įmonės vertę

4. Blockchain technologija

Tai ne staigmena. Technologija blockchain gimė per 2008 m. finansų krizę. Nuo tada jis išaugo į kažką didesnio, nei kas nors galėjo įsivaizduoti. Kainos šiemet pasiekė visų laikų aukštumas. 2024 m. taip pat išaugo decentralizuoto finansavimo (DeFi) ir nepakeičiamų žetonų (NFT) naudojimas.

Todėl, blockchain yra 2024 m. darbotvarkėje. Bet ką tiksliai veikia blokų grandinė? Tai leidžia žmonėms perduoti vertę nedalyvaujant trečiajai šaliai, pvz., bankui ar vyriausybei. Taip pat tai daro sandorius pigesnius ir lengviau vykdomus. Kadangi naudojama kriptografija, duomenys negali pasikeisti juos įrašius.

Tai reiškia, kad įmonės turi permąstyti savo veiklą, kad išliktų konkurencingos. Vartotojai įpranta pirkti produktus per programėles, o ne fizines parduotuves. Todėl mažmenininkams reikės naujų mokėjimų apdorojimo metodų, pvz., „blockchain“.

5. Papildyta realybė ir virtuali realybė

Papildyta realybė ir virtualioji realybė yra konteksto poreikio sprendimas. Papildyta realybė naudojasi išmaniuosiuose telefonuose įmontuotomis kameromis ir jutikliais.

Naudojant šį metodą skaitmeninė informacija perkeliama į jūsų vaizdą apie jus supantį pasaulį, nes VR sukuria įtraukiantį potyrį blokuodamas blaškymąsi, išskyrus turinį ekrane.

Papildyta realybė vis labiau įsigali startuolių mažmenininkai. Naudojamas produktų apžvalgoms ir rekomendacijoms, pagrįstoms ankstesniais pirkiniais, rodyti. Tuo tarpu virtuali realybė gali padėti mums tapti mobilesniems ir tyrinėti kitus pasaulius.

Abi technologijos turi savo privalumų ir trūkumų. Tačiau tikimės, kad ateinančiais metais jie ir toliau sparčiai augs. Taigi, jei jus domina investicijos į šiuolaikines technologijas ir įsivaizduojamas papildytos realybės bei virtualios realybės teikiamas galimybes, nepraleiskite šios galimybės!

Ką tu manai apie šiuos? besikuriančių įmonių srityse? Kaip matote, tai daro pasaulį geresne vieta visiems. Taip yra todėl, kad, be kita ko, reikia efektyvesnių elektroninės prekybos procesų. Taip pat daiktų internetas leidžia žmonėms, turintiems judėjimo problemų, atidaryti langą savo namuose.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *