Kaip padaryti, kad jūsų hobis būtų pelningas? Daugelis iš mūsų nori daryti daugiau to, kas mums patinka, ir iš to iš tikrųjų uždirbti pajamų. Toliau greitąsias paskolas siūlanti bendrovė „Chapacash“ dalijasi sąrašu pomėgiai, kurie uždirba pinigus. Pasižiūrėk!
1. Tinklaraščių rašymas
Rašymas ir publikavimas internete gali pasiūlyti daug praktinės vertės ne tik kaip hobis. Galite jį panaudoti siekdami tęsti savo karjerą ir įsitvirtinti kaip temos ekspertas. Taip pat galima sukurti platformą dalintis idėjomis ar išsinuomoti savo įgūdžius.
Akivaizdžiausias būdas užsidirbti pinigų rašant yra parduoti jį kaip paslaugą: dirbti laisvai samdomų vertėjų svetainėse, pvz., „Upwork“ ar „Fiverr“, arba tiesiogiai susisiekti su tinklaraščiais, kad gautumėte atlygį už savo paslaugas. Gero turinio rašytojai, turintys nišos patirties, dažnai yra paklausūs.
Tačiau jei turite disciplinos ir žinote, kaip parašyti gerą tinklaraščio įrašą, galite sukurti savo tinklaraščio verslą pasirinkę nišą ir laikui bėgant suburdami auditoriją.
2. Virtuvė
Maistas tapo meno forma, verta daryti įmantrias nuotraukas ir leisti laiką tobulinant amatą. Dalyvauja ne tik šefai mėgėjai, bet ir azartiško gomurio žmonės, norintys atrasti naujų skonių.
Maisto gaminimas yra vienas iš pinigų uždirbančių pomėgių, kuriuo taip pat galite pasidalinti su pasauliu įvairiais būdais: pradedant tinklaraščio, „YouTube“ kanalo ar „Instagram“ paskyros, skirtos receptams, kūrimu ir baigiant stačia galva į verslą kuriant savo maistą. ar virtuvės gaminiams. Kai kurie netgi pradėjo maisto sunkvežimių verslą.
„Google“ duomenimis, 59 % jaunuolių nuo 25 iki 34 metų nešiojasi savo mobiliuosius įrenginius į virtuvę ir naudojasi interneto ištekliais, kad surastų ir praktikuotų naujus receptus. Tikrai yra virėjų, ieškančių turinio (taip pat ir produktų), kurį galite sukurti, kad galėtumėte juos aptarnauti, rinka.
3. Fotografija
Jei turite gerą fotoaparatą ir mokate juo naudotis, turite keletą būdų, kaip fotografiją paversti vienu iš papildomų pinigų uždirbančių pomėgių. Nors galite tapti laisvai samdomu fotografu, tai gali apsiriboti vietinių renginių ir koncertų fotografavimu. O kai nėra renginių, būna mažiau ir fotografijos koncertų.
Norėdami gauti papildomų pajamų, parduokite kadrus kaip atsargines nuotraukas arba spaudinius. Taip pat galite panaudoti savo fotografavimo įgūdžius, kad padidintumėte „Instagram“ sekėjų skaičių ir užsidirbtumėte pinigų. Turėtumėte pasirinkti tarnauti nišą arba „gyvenimo būdą“, kurį norite užfiksuoti nuotraukose.
Įdomus faktas: profesionalios fotografijos paskyros yra antros pagal pelningumą „Instagram“ tinkle pagal tai, kiek prekės ženklai yra pasirengę mokėti už remiamą įrašą. Ir šimtų tūkstančių sekėjų taip pat nereikia.
Tai gali jus sudominti: Kaip aš galiu pradėti savo verslą?
4. Sodininkystė
Sodininkystė populiarėja, nes žmonės daugiau laiko praleidžia namuose. Tai hobis, kuris gali padaryti jus laimingesnius, sveikesnius ir galbūt net turtingesnius. Tūkstantmečiai per vienerius metus augalams išleido 13 milijardų dolerių. Ir neatrodo, kad ši tendencija lėtėtų.
Jei jums patinka pirštus gilinti į purvą ir stebėti, kaip žydi augalai ir gėlės, skaitykite toliau. Jūs galite užsiauginti savo sukulentus ir parduoti juos internetu Facebook grupėse ar kituose puslapiuose, skirtuose produktų pardavimui. Arba galite sukurti savo internetinę parduotuvę ir parduoti jas tiesiogiai klientams.
O kaip pardavinėti bakalėjos produktus? Galite įkurti savo grybų ūkį arba auginti mikrožalumynus ir parduoti juos vietiniams restoranams arba tiesiogiai klientams iš savo namų. Taip pat galite parduoti sodo produktus nišinėje svetainėje, skirtoje visiems augalams.
Arba galite pasiūlyti genėjimo ar ravėjimo paslaugas kitiems žmonėms, kurie neturi laiko tinkamai prižiūrėti savo sodų. Sukurkite savo nedidelį verslą.
5. Komedija
Ar mokate prajuokinti žmones? Ar žinote, kokie šiuo metu yra populiariausi memai? Kodėl nepanaudojus šio humoro jausmo kuriant auditoriją internete? Komedija yra vienas kūrybiškiausių būdų užsidirbti pinigų šiame sąraše.
Tikriausiai galite galvoti apie keletą „Instagram“, „Facebook“, „YouTube“ ar „Twitter“ paskyrų, kurios subūrė didelę auditoriją tiesiog kurdamos virusinius memus ir vaizdo įrašus arba pasinaudodamos humoro niša, kurios niekas kitas nesiūlė.
Kas žinojo, kad visos tos valandos, kai naršote jūsų socialinės žiniasklaidos kanalus, bus vienas iš pomėgių, kurie uždirba pinigus? Kai turėsite auditoriją, galite bendradarbiauti su prekių ženklais ir skelbti remiamus įrašus arba paversti geriausius juokelius marškinėliais ir kitomis prekėmis.
Iki šiol mes jums parodėme 5 pomėgiai, kurie gali padėti užsidirbti pinigų. Jūs tikrai galite užsidirbti pinigų darydami tai, kas jums patinka. Yra daug pelningų pomėgių ir būdų, kaip paversti savo verslą pelningu. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!