5 priežastys, kodėl kiekviena smulkaus verslo įmonė turėtų pasiūlyti 401 (k) planą

Smulkaus verslo savininkams gali būti sudėtinga pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus. Galbūt konkuruojate su didesnėmis įmonėmis, siūlančiomis dosnesnes lengvatų paketus, todėl sunku išsiskirti. Tačiau vienas privalumas, kurį turėtų apsvarstyti kiekviena mažoji įmonė, yra 401 (k) planas.

Kas yra smulkaus verslo 401 (k) planas?

401 (k) yra pensijų taupymo planas, leidžiantis darbuotojams įnešti dalį savo ikimokestinių pajamų į pensijų sąskaitą iki tam tikros ribos. Sąskaitoje esančios lėšos yra investuojamos ir darbuotojai gali jas atsiimti be baudos sulaukę 59 ½ metų. Tai taip pat daro smulkaus verslo 401 (k) planas, tačiau jis yra specialiai sukurtas jūsų smulkaus verslo poreikiams tenkinti.

401 (k) planas padės jūsų smulkiajam verslui pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus

Kaip žinote, geriausių darbuotojų sunku rasti. Jie turi įrodytą sėkmės istoriją, jie džiaugiasi tuo, ką daro, ir nori būti laimėjusios komandos dalimi. Svarbiausias dalykas, norint pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus, yra pasiūlyti jiems svarbią naudą, o padėti jiems kontroliuoti savo finansinę ateitį yra vienas iš būdų parodyti, kad jums rūpi.

Įmonės, siūlančios pensijų planą, būsimiems darbuotojams visada bus patrauklesnės nei tos, kurios to nedaro. Taip pat atminkite, kad sumanūs kandidatai į darbą lygina išmokų paketus, kai turi kelis darbo pasiūlymus. 401 (k) planas padės išlikti konkurencingiems su daug didesnėmis įmonėmis.

Mokesčių lengvatos taikomos tiek darbdaviams, tiek darbuotojams

Antroji priežastis pasiūlyti 401 (k) planą yra ta, kad jis gali suteikti mokesčių lengvatų jums ir jūsų darbuotojams.

Darbdaviams: kai mokate įmokas į savo darbuotojų 401(k)s, šios įmokos neįtraukiamos į jų apmokestinamąsias pajamas, todėl sumažėja bendra mokesčių našta.

Darbuotojams: antroji lygties dalis apima darbuotojų dalyvavimą: IRS leidžia žmonėms, kurie naudojasi tokio tipo planais, kiekvienais metais atidėti šiek tiek pinigų, neįskaitant jų į bendrąsias pajamas, kol jie išeis į pensiją.

Darbuotojai gali įnešti savo įnašus

401 (k) planas ne tik suteikia mokesčių lengvatų jums, kaip smulkaus verslo savininkui, bet ir suteikia galimybę jūsų darbuotojams sutaupyti pensijai. Leisdami darbuotojams dalį savo ikimokestinių pajamų įnešti į 401 (k) planą, padedate jiems sutaupyti ateičiai.

Daugelyje 401 (k) planų taip pat siūlomos darbdavį atitinkančios įmokos, kurios gali dar labiau paskatinti darbuotojus taupyti. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti atitinkamą 50 centų įnašą už kiekvieną darbuotojo įneštą dolerį iki tam tikros procentinės dalies nuo atlyginimo. Tai gali būti galinga priemonė, skatinanti darbuotojus taupyti daugiau.

Sumažėjusi fiduciarinė atsakomybė

Vienas iš mažųjų įmonių rūpesčių, susijusių su 401 (k) plano pasiūlymu, yra patikėjimo atsakomybė už pensijų sąskaitų tvarkymą. Tačiau bendradarbiavimas su 401 (k) teikėju gali padėti mažoms įmonėms sumažinti savo patikėjimo atsakomybę.

401(k) teikėjai prisiima didžiąją dalį patikėjimo atsakomybės, pvz., pasirenka ir stebi plano investavimo galimybes. Tai gali padėti mažoms įmonėms sutaupyti laiko ir sumažinti jų teisinę atsakomybę.

Asmeninis santaupas pensijai

Jei esate smulkaus verslo savininkas, žinote, kad gali būti sunku rasti laiko ir pinigų pasiūlyti pensijų planus. Jūsų lėkštėje jau tiek daug! Bet jei jūsų darbuotojai neturi prieigos prie 401 (k) plano, jie gali iš viso negalėti sutaupyti pensijai.

401 (k) yra darbuotojo remiama pensijų kaupimo sąskaita, kurią siūlo darbdavys, leidžiantis darbuotojams atidėti dalį savo atlyginimo prieš išimant mokesčius. Tai suteikia jiems galimybę pradėti taupyti anksčiau, nei kiekvienais metais lauktų po mokesčių sezono, kai apmokėjus sąskaitas ir išlaidas gali nebeužtekti.

Siūlydami šią naudą, galite parodyti, kiek vertinate savo darbuotojų karjerą (ir gyvybes), suteikdami jiems finansinio saugumo priemonių, ne tik mokėdami atlyginimą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *