6 401(k) paslaptys – ką reikia žinoti

Kokia sėkmingo 401(k) investavimo paslaptis? Daugeliui žmonių 401 (k) pensijų sąskaita yra didžiausias turtas, galbūt vertas daugiau nei jų namai. Sėkminga 401(k) investicija gali reikšti skirtumą tarp patogaus išėjimo į pensiją ar kovos, kai nustosite dirbti.

401 (k) planų, skirtų mažoms įmonėms ir individualiems savininkams, tipai jų darbo būdu labai nesiskiria nuo didesnių įmonių planų. Pastarasis yra tik sudėtingesnis. Individualūs, individualūs ir savarankiškai dirbantys 401 (k) planai mažoms įmonėms ir individualiems savininkams yra labai panašūs. Savarankiškame 401 (k) plane darbuotojai pasirenka, kur investuoti savo pinigus, o ne pasikliauja darbdaviu, kad nuspręstų, kur investuoti šias lėšas.

Norite sužinoti, kaip geriausiai valdyti savo smulkaus verslo išėjimo į pensiją planą? Štai šešios 401 (k) paslaptys, kurias turite žinoti:

1. Pasinaudokite 401(k) atitikimo pranašumais

Vienas iš pagrindinių 401(k)s privalumų yra tai, kad daugelis įmonių siūlo darbuotojams atitiktį. Tai nemokami pinigai ir idealus būdas sutaupyti. Paprastai įmonės moka iki 6 procentų darbuotojų įmokų. Kai kurie darbdaviai taiko labai dosnią derinimo formulę, o kiti nusprendžia visai nelyginti darbuotojų įmokų. Atminkite, kad ne visos įmokos į jūsų darbuotojų išėjimo į pensiją planą yra susijusios su atitikimu. Konkrečios 401 (k) pensijų plano sąlygos gali skirtis. Plano dokumente bus pateikta išsami informacija apie tai, kaip veikia jūsų įmonės 401 (k).

2. Prisidėkite iki limito

Kiek galite, prisidėkite prie savo 401 (k) kiekvienais metais. 2024 m. jaunesni nei 50 metų asmenys gali prisidėti iki 22 500 USD. Tie, kuriems yra 50 metų ir vyresni, gali papildomai sumokėti 7 500 USD pasivijimo įmokų. Jūsų įmokų padidinimas gali turėti didžiulį vaidmenį jūsų išėjimo į pensiją kokybei. Peržiūrėkite visus 2024 m. limitus čia.

3. Paįvairinti, paįvairinti, paįvairinti

Neįmanoma pervertinti diversifikavimo svarbos, kai kalbama apie jūsų 401 (k). Rizikos paskirstymas yra sėkmingo investavimo pagrindas, ir tai tikrai apima jūsų 401 (k). Akcijų ir obligacijų fondų derinys, reguliariai perbalansuojamas, kad atspindėtų jūsų rizikos toleranciją, kai artėsite prie išėjimo į pensiją, yra lengviausias būdas diversifikuoti.

Federalinė vyriausybė labai rimtai žiūri į investicijų patikėjimo pareigas. Įmonėms taikomas Darbo departamento (DOL) auditas ir tyrimai, siekiant patikrinti, ar jų išėjimo į pensiją planai siūlo atsakingų investavimo galimybių už pagrįstus mokesčius. Jei jie to nepadarys, verslui gali grėsti griežtos baudos, taip pat bylinėjimasis iš bet kurių darbuotojų, kurie moka pernelyg didelius mokesčius arba turi per mažai investavimo galimybių, kurios tinkamai atitinka jų rizikos tolerancijos profilį.

Dėl visų šių priežasčių vis daugiau įmonių renkasi išėjimo į pensiją planus su 3 (38) investicijų patikėjimo paslaugomis, pvz., planą „Ubiquity Censibly Yours“, kad gautų daugiau įvairių investavimo galimybių.

4. Teisių suteikimas skatina darbuotojus pasilikti

Darbuotojams naudinga likti įdarbinta bent tiek laiko, kiek reikia, kad jie visiškai įgytų teisę į savo 401 (k). Priešingu atveju jie pralaimi visas arba didžiąją rungtynių dalį nuo savo darbdavio. Darbdaviai turi galimybę pasirinkti teisių suteikimo normą, o daugelis pasirenka vienerių, dvejų ar iki šešerių metų darbo reikalavimą, kad būtų suteikta teisė.

5. Nedarykite Palieskite savo 401(k) iki pensijos

Taip, pasitaiko ekstremalių situacijų. Kai aplinkybės yra sunkios, jums gali nelikti kito pasirinkimo, kaip tik bakstelėti 401 (k), kad sumokėtumėte išlaidas. Tačiau tai visada yra paskutinė išeitis, nes tai gali labai paveikti jūsų išėjimą į pensiją.

Nors galima imti 401 (k) paskolas, jei negrąžinsite, turėsite sumokėti mokesčius ir baudas. Kita vertus, jei atsižvelgsite į sunkumų paskirstymą finansinės krizės atveju, tai nėra paskola, todėl vėliau negalėsite grąžinti pinigų į savo 401 (k).

Jei išgryninsite savo 401 (k) prieš išeidami į pensiją, tikėkitės sumokėti mokesčius. Pinigai nėra atidedami mokesčiais. Jei išgryninsite pinigus nesulaukę 59,5 metų amžiaus, jums gali būti skirta 10% išankstinio išėmimo bauda ir mokėti pajamų mokesčius.

Kai kurie žmonės planuoja ir toliau dirbti išėję į pensiją, kad kompensuotų pensijos planavimo ir taupymo trūkumą. Tačiau dirbti ilgiau gali būti ne išeitis. Daugelis dabartinių pensininkų teigia, kad turėjo išeiti į pensiją anksčiau nei planavo dėl sveikatos problemų ar nenumatytų pasikeitimų įmonėje, kurioje dirbo. Imdamiesi veiksmų šiandien, kad pasiruoštumėte tam, ko norėtumėte ateityje, būsite geriau pasiruošę susidoroti su netikėtumais.

6. Pagalvokite ilgai

401 (k) nėra trumpalaikė investicija ir neturėtų būti traktuojama taip. Su finansų patarėjo pagalba sukurkite ilgalaikę investavimo strategiją ir peržiūrėkite savo portfelį kasmet, jei ne kas ketvirtį. Šiuo metu karštų akcijų ar sektorių vaikymasis paprastai nėra veiksminga strategija. Bandymas paspartinti rinką yra puikus būdas prarasti pinigus, o laikytis kurso ir siekti savo tikslų yra protingas būdas išvengti emocijomis pagrįstų, impulsyvių sprendimų, kurie gali sutrukdyti išeiti į pensiją.

Individualūs 401(k) planai mažoms įmonėms ne tik padeda jums ir jūsų darbuotojams sutaupyti pensijai. Šie planai padeda pritraukti ir išlaikyti darbuotojus. Norėdami gauti daugiau informacijos ir suplanuoti nemokamą konsultaciją, susisiekite su Ubiquity.

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas, todėl jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *