6 priežastys pakeisti savo išėjimo į pensiją plano teikėją

Galvojate pakeisti savo pensijų plano teikėją? Kaip žinoti, ar laikas eiti į kitą įmonę? Galbūt darbuotojai išreiškia susirūpinimą dėl paslaugų teikėjo. Galbūt jūs darote daugiau darbo, susijusių su išėjimo į pensiją planu, nei tikėjotės. Paslaugų teikėjo keitimas gali užtrukti, tačiau ilgainiui tai verta jūsų įmonei ir darbuotojams, jei dabartinis paslaugų teikėjas tiesiog neatitinka jūsų poreikių.

Yra keletas skirtingų 401 (k) planų tipų. Lygindami potencialius tiekėjus, įsitikinkite, kad lyginate obuolius su obuoliais.

Štai kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių verta apsvarstyti galimybę pakeisti:

1. Jūsų valstybės planas jo nestabdo

Jei gyvenate valstybėje, kuri turi pensijų plano įgaliojimus mažoms įmonėms, galbūt pasirinkote pagrindinį savo valstybės siūlomą planą. Tačiau dauguma šių planų tėra slapukų išpjova IRA su ribotomis taupymo galimybėmis dalyviams ir nulinėmis mokesčių kreditais darbdaviams. Jei norite sutaupyti iki trijų kartų daugiau per metus, nei galite su IRA, arba ieškote plano, kurio vyriausybės mokesčių kreditai padengtų sąrankos ir administravimo išlaidas, ištirkite „Ubiquity 401(k):

  • „Ubiquity 401(k)“ 100 % atitinka kiekvienos valstijos privalomus reikalavimus
  • „Ubiquity 401(k)“ sutaupo daugiau asmeninių ir verslo mokesčių nei bet koks valstybinis planas, tuo pačiu sumažinant apmokestinamas pajamas
  • „Ubiquity 401(k)s plug-n-play“ darbo užmokesčio integravimas taupo laiką ir apsaugo nuo streso, nes integruojamas darbo užmokestis ir automatizuotas plano administravimas
  • Tik Ubiquity 401(k) planas siūlo fiksuotus mokesčius, o ne mokestį, kuris didėja didėjant jūsų pensijos likučiui
  • „Ubiquity 401(k“) nėra susietas su valstybės mandatu, bet jį atitinka. Apsaugokite savo pensinius pinigus pasirinkdami privatų variantą, kurio valstybė negali liesti, kad apmokėtų specialius interesus

2. Išlaidų taupymas

Lyginant 401 (k)s savo smulkiajam verslui, žinoma, svarbiausia yra tai, kiek mokėsite. Plano mokesčiai sumažina jūsų darbuotojų investicijų grąžą. Pastarasis yra nenuspėjamas, bet pirmasis – ne.

Kaip jūsų šiuo metu mokami mokesčiai skiriasi nuo kitų paslaugų teikėjų? Ar jūsų dabartiniai paslaugų teikėjo mokesčiai yra skaidrūs, ar atsiranda slaptų mokesčių? Be mokesčių skaidrumo sunku nustatyti, kiek mokėsite mokesčių. Niekas nenori mokėti netikėtų mokesčių ir neturėtų mokėti.

3. Parama

Mažai įmonei reikia daugiau paramos iš 401 (k) teikėjo nei didesnėms įmonėms, tačiau tokios paramos dažnai nepakanka. Ar jūsų 401 (k) teikėjas teikia jums reikalingą paslaugų ir palaikymo lygį?

Pagrindinis jūsų prioritetas yra verslo valdymas, o ne 401 (k) patikėtinio įsipareigojimų vykdymas. Jūsų 401 (k) teikėjas negali sumažinti visų jūsų patikėjimo pareigų, tačiau gali padėti sutrumpinti jūsų dalyvavimo laiką priimdamas tam tikrus sprendimus.

Ar susidūrėte su savo paslaugų teikėju nesutarimų dėl atitikties problemų? Ar buvo vėluojama laiku pateikti ataskaitas? Ar patenkinami jūsų įmonės poreikiai, susiję su nediskriminavimo testavimu ir IRS ataskaitų teikimu? Jei manote, kad jūsų 401 (k) teikėjo palaikymas yra nepakankamas arba netinkamas, pabandykite pakeisti teikėją.

4. Darbo užmokesčio integravimo trūkumas

Prijungus 401 (k) prie darbo užmokesčio, išvengiama daugelio klaidų, kurios gali atsirasti, kai darbo užmokesčio ir išėjimo į pensiją planai nėra integruoti. Įrašų tvarkymas, susijęs su darbo užmokesčio integravimu, sumažina plano administracinį krūvį ir padeda kurti ataskaitas. Savo ruožtu ši integracija padeda įvykdyti plano patikėjimo reikalavimus.

5. Investavimo galimybės ir veiklos rezultatai

Kalbant apie jūsų smulkaus verslo išėjimo į pensiją planus, investavimo galimybės ir našumas atlieka svarbų vaidmenį. Jei jūsų dabartinis 401 (k) teikėjo investavimo variantas daugiausia (arba tik) susideda iš tikslinės datos investicinių fondų, jūsų darbuotojai nusipelno daugiau.

O investicijų efektyvumas? Rinkos svyravimai yra investavimo dalis, tačiau jei jūsų 401 (k) teikėjo grąža kiekvienais metais atsilieka nuo konkurentų, jūsų darbuotojai nusipelno geresnio. Atminkite, kad investicinių fondų mokesčiai yra brangesni nei alternatyvūs fondai, tokie kaip biržoje prekiaujami fondai (ETF).

Ar jūsų planas siūlo tarpininkavimo sąskaitas, kad darbuotojai galėtų rinktis iš daugybės investavimo galimybių?

6. Darbuotojų įtraukimas

Kiek jūsų darbuotojų dalyvauja jūsų 401 (k) plane? Ar manote, kad procentas nėra pakankamai didelis? Galų gale, 401 (k) planas yra didžiausias daugelio žmonių pajamų šaltinis išėjus į pensiją.

401 (k) teikėjas turėtų mokyti darbuotojus ir padėti jiems prisijungti prie plano. Ar jūsų dabartinis paslaugų teikėjas siūlo išteklius, kad mokytų darbuotojus apie dalyvavimo naudą, investicijų tipus ir tikslus, biudžeto sudarymą ir kitus pagrindus, ar jūsų darbuotojai dažniausiai palieka viską išsiaiškinti patiems?

Darbuotojai priklauso nuo savo 401 (k) teikėjo, kad padėtų jiems suprasti, kaip veikia jų 401 (k) ir apie jo naudą. Ar jie pasitiki savimi ar susirūpinę dėl išėjimo į pensiją tikslų? Ar jiems patinka jų investavimo pasirinkimas? Ar jie supranta darbdavių rungtynes ​​ar pelno dalijimąsi?

Jei jūsų darbuotojai yra patenkinti jūsų 401 (k) teikėjo paslaugomis, galbūt jums nereikia keisti. Jei jūsų darbuotojai nepatenkinti, suraskite 401 (k) teikėją, kuris padidins dalyvavimą ir padidins darbuotojų įsitraukimą.

Štai patarimas: žemas 401 (k) panaudojimo rodiklis paprastai rodo, kad darbuotojai nepatenkinti savo planu, jo nesupranta arba prieiti prie plano informacijos yra bauginanti. Gali padaryti geriau.

Esmė

Tinkamas 401 (k) planas ne tik padeda darbuotojams taupyti pensijai. Jūsų smulkiajam verslui tinkamas planas padeda pritraukti ir išlaikyti darbuotojus. Kasmet peržiūrėkite savo 401 (k) planą. Jei jūsų paslaugų teikėjas netenkina jūsų verslo poreikių, perėjimas yra protingas sprendimas.

Jei ketinate pakeisti 401 (k) teikėją, susisiekite su Ubiquity smulkiojo verslo finansiniais patarėjais.

Decimal, Inc. ima fiksuotus mokesčius už įrašų saugojimą ir administracines paslaugas. Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai gali nustatyti turtu pagrįstus mokesčius klientams. Plano rėmėjams patariama peržiūrėti visas paslaugų sutartis su teikėjais (pvz., investicijų patarėjais, saugotojais, brokeriais-pardavėjais), kad įvertintų visas plano išlaidas.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *