7 privalumai įforminant savo įmonę Peru

Ar turite puikią verslo idėją? Svarbu, kad suprastumėte savo įmonės formalizavimo veiksmus, prieš tęsdami procedūras, sudarant sutartis ir parduodant produktus bei paslaugas. Įforminimo aspekto atlikimas su verslo paskolos pagalba gali būti labai naudingas jums ir jūsų įmonei.

Dabar gali kilti klausimas: kokie yra oficialaus verslininko pranašumai? Na, trumpalaikėje ir ilgalaikėje perspektyvoje yra daug naudos. Todėl mūsų tinklaraštyje paaiškiname 7 įmonės įforminimo Peru pranašumus.

Ką reiškia įforminti įmonę?

Formalizavimas reiškia, kiek aiškios taisyklės, nuostatai, politika ir procedūros reglamentuoja organizacijos veiklą. Pavyzdžiui, verslininkas gali turėti savivaldybės veiklos licenciją verslui vykdyti savo mieste, bet nebūti užsiregistravęs mokesčių inspekcijoje (SUNAT).

Įmonės formalizavimo privalumai

1. Gaukite tapatybę

The formalios įmonės Jie turi galimybę užregistruoti savo prekės ženklą „Indecopi“. Tokiu būdu valstybė gina prekės ženklo savininką ir suteikia jam išimtinę teisę jį komercializuoti, užkertant kelią kitai įmonei jo kopijuoti.

Tai taip pat reiškia, kad bendrovė gali naudotis teisėmis ir būti pareigomis nepriklausomai nuo jos narių. Taigi apsaugokite savo įmonės pavadinimą komercinio pavadinimo įsigijimas.

2. Turėti prieigą prie kredito

Bankai neskolina neregistruotų įmonių. Dėl šios priežasties oficialūs verslininkai gali patekti į finansų pasaulį naudodamiesi kreditais arba paskolomis, kurias suteikia valstybė arba privačios bankininkystės subjektai.

Kitas privalumas – privatūs finansų subjektai turi galimybę gauti mikrokreditą. Tačiau jei norėsite plėsti savo įmonę, galėsite gauti daugiau lėšų kur kas palankesnėmis sąlygomis, nei gali pasiūlyti dauguma mikrokreditų įstaigų.

Turite atsiminti, kad jei jūs neturite paramos, susijusios su paraiška paskolai gauti, jūsų šansai gauti šią išmoką yra mažesni arba nuliniai.

Galbūt jus domina: Atraskite 5 protingus būdus, kaip pasinaudoti SVV paskola

3. Dalyvauti viešuosiuose konkursuose

The formalios labai mažos ir mažos įmonės Jie gali dalyvauti viešuosiuose konkursuose pateikdami savo paslaugas ar gaminius. Be to, galite būti didelių įmonių tiekėjų sąraše ir turėti formalius reikalavimus.

Turėkite omenyje, kad šiuo metu valstybė siekia teikti pirmenybę tokio tipo įmonėms, kad jas reklamuotų ir padidintų jų našumą.

4. Pagerinkite savo įmonės poziciją rinkoje

Kitas privalumas yra tai, kad jūsų įmonė turės didesnį poveikį jūsų vartotojams ar klientams. Todėl jis turi būti užregistruotas, kad klientai galėtų jo ieškoti pagal įmonės pavadinimą ir patikrinti, ar jis tinkamai įregistruotas. Arba taip pat galite skaitmeninti savo įmonę, kad padidintumėte konkurencingumą ir pelningumą.

Tai padės jiems pasitikėti jūsų įmone ir pirkti jūsų produktus arba samdyti jūsų paslaugas. Be to, oficialios įmonės savo klientams pateikia mokėjimų įrodymus (kraštelius ar sąskaitas faktūras), kurie leidžia jiems pateikti pretenziją, jei yra kokių nors neatitikimų.

5. Turėkite galimybę gauti mokesčių kreditą

Kai turite įmonę, pirkdami galite prašyti sąskaitos faktūros ir su ja turite teisę atskaityti bendrąjį pardavimo mokestį (IGV). Tokiu būdu, jei šios sąskaitos atitinka pačios įmonės išlaidas, jos gali būti panaudotos kaip išskaitos iš bendrojo mokesčio.

Tačiau ne kiekvienas pirkinys yra jautrus mokesčių kredito lengvata. Pagal SUNAT šią teisę turi tik prekių įsigijimas, paslaugų teikimas, sutartys ir importas, kuriam keliami reikalavimai.

6. Plėsti į tarptautinę rinką

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *