7 saugumo patarimai, kaip apsaugoti savo kredito kortelę

Rinkdamiesi tinkamą banko kortelę galite turėti keletą variantų. Vienas iš jų yra kredito kortelė. Bet jei nesate atsargūs, jis gali būti netinkamai naudojamas. Ar norite išvengti bet kokių problemų? Be to, greitas ir paprastas paskolas teikianti bendrovė „Chapacash“ suteikia jums 7 saugumo patarimai apsaugoti savo kredito kortelę.

1. Apsaugokite savo kredito kortelę nuo pirmos dienos

Nedelsdami pasirašykite naujos kortelės gale. Tai apsaugo jus, jei kortelė patenka į kito asmens rankas. Suaktyvinkite įspėjimus apie įtartiną veiklą ir sukurkite tvirtą slaptažodį, kuris būtų unikalus kiekvienai paskyrai. Nenaudokite to paties slaptažodžio savo banko sąskaitai ir mažmeninės prekybos svetainėms. Ir, kai įmanoma, pasinaudokite kelių veiksnių autentifikavimu.

Jei jūsų paskyrai taip pat reikalingas PIN kodas, nesirinkite numerio, kurį naudojate kitiems tikslams arba kuris yra jums asmeninis, pvz., gimtadienio ar socialinio draudimo numerio skaitmenų.

2. Laikykite savo sąskaitos numerį privatų

Neleiskite niekam matyti jūsų kortelės, kai esate viešai. Būkite išrankūs, pateikdami savo sąskaitos numerį telefonu. Siūlykite jį tik pradėję skambutį ir kalbėdami su banku ar prekybininku, kuriuo pasitikite.

Būkite atsargūs dėl pranešimų, kuriuos gaunate el. paštu, žinutėmis, skambučiais ar socialiniuose tinkluose, kuriuose prašoma pateikti asmeninės informacijos arba spustelėti įtartiną nuorodą.

Apsvarstykite galimybę gauti el. išrašus ir atlikite mokėjimus internetu, kad pašalintumėte slaptą informaciją iš pašto sistemos. Taip pat verta susmulkinti dokumentus su slapta asmenine informacija prieš išmetant juos į šiukšliadėžę.

3. Nuolat atnaujinkite savo informaciją

Praneškite bankui, jei persikelsite. Tokiu būdu jūsų pareiškimai ir kita informacija bus išsiųsta jūsų nauju adresu ir ji nepateks į kitų rankas. Prisiregistruokite, kad gautumėte įspėjimus iš savo finansų įstaigų ir įsitikinkite, kad nurodėte dabartinį telefono numerį ir el. pašto adresą, kad sukčiavimo ar įtartinos veiklos atveju jos galėtų greitai su jumis susisiekti.

Taip pat įsitikinkite, kad suprantate, kaip jūsų finansų įstaiga siųs įspėjimus. Galbūt galėsite pasirinkti, ar norite, kad su jumis būtų susisiekta trumpąja žinute, el. paštu ar skambučiu.

4. Būkite atsargūs su kvitais

Palyginkite savo kvitus su savo paskyra, kad greitai aptiktumėte galimai nesąžiningas operacijas. Galiausiai, neišmeskite tik dublikatų ar senų kvitų. Susmulkinkite tuos, kurių jums nereikia, o likusius saugiai suarchyvuokite.

Tai gali jus sudominti: 5 dažniausiai pasitaikančios klaidos naudojant kredito kortelę

5. Apsaugokite savo įrenginius ir tinklus

Jei leisite naršyklei išsaugoti jūsų kredito kortelės numerį, galite būti pažeidžiami. Norėdami to išvengti, apsvarstykite galimybę išjungti automatinį užbaigimą kiekvienoje naudojamoje naršyklėje.

Taip pat apsvarstykite galimybę naudoti skaitmeninę piniginę – mokėjimo sistemą, esančią jūsų išmaniajame telefone, kuri leidžia atlikti elektronines operacijas su savo kredito kortelėmis. Kadangi skaitmeninėse piniginėse naudojamas šifravimas, prieigos raktas ir autentifikavimas, jos gali būti saugesnės nei nešiojant kreditinę kortelę.

Jei naudojate skaitmeninę piniginę, apsunkinkite savo išmaniojo telefono atrakinimą, kai įmanoma, reikalaudami slaptažodžio ir piršto atspaudo. Taip pat programėlė, padėsianti surasti telefoną, jei jį pamestumėte.

6. Apsaugokite save internete

Tikriausiai jau naudojatės pagrindine interneto ir mobiliojo ryšio sauga, bet taip pat apsvarstykite galimybę tai padaryti specialios kredito kortelių saugumo priemonės:

  • Pažink savo prekybininką. Pirkdami internetu ieškokite svetainių, kurių žiniatinklio adresuose yra „https“ („s“ reiškia „saugus“) ir žalia užrakto piktograma. Įsitikinkite, kad URL yra teisingas įmonės pavadinimas, o ne artima, bet neteisinga versija. Net ir saugioje svetainėje dalinkitės informacija tik tada, jei žinote, kaip ji bus naudojama.
  • Su kiekviena operacija parašykite savo kredito kortelės numerį. Niekada neleiskite to saugoti internetinės prekybos svetainėje.
  • Prideda apsauginį sluoksnį. Apsvarstykite galimybę naudoti internetinę mokėjimo sistemą arba mobiliojo mokėjimo paslaugą, pvz., „PayPal“, „Apple Pay“, „Samsung Pay“ arba „Android Pay“, kad jūsų kredito kortelės numeris nepatektų prekybininkams, kad, jei į prekybininką būtų įsilaužta, jie negalėtų nutekėti. savo sąskaitos numerį.
  • Būkite atsargūs su viešaisiais „Wi-Fi“ tinklais. Nepirkite ir neatlikite finansinių operacijų, įskaitant sąskaitų tikrinimą, naudodami viešąjį „Wi-Fi“. Kadangi tai yra viešasis tinklas, bet kas gali lengvai matyti jūsų informaciją.

7. Dažnai tikrinkite savo paskyrą

Naujausios paskyros veiklos peržiūra yra labai svarbi kredito kortelės saugumui, ir tai padaryti paprasta. Tai galite padaryti per banko programėlę, internetu arba telefonu.

Daugelis kortelių išdavėjų taip pat leidžia nustatyti įspėjimus el. paštu arba teksto pranešimu, kad praneštų jums ir jūsų išdavėjui apie neįprastą veiklą. Jei praeityje buvote sukčiavimo ar tapatybės vagystės auka, apsvarstykite galimybę užsiregistruoti kredito stebėjimo paslaugai.

Svarbu būti aktyviems ir apsaugoti savo paskyras, kad išvengtumėte tapatybės vagystės. Tikimės, kad šie 7 Rekomendacijos, kaip apsaugoti savo kredito korteles Padėkite apsaugoti paskyrą ir asmeninę informaciją.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *