7 žingsniai savo įmonės skaitmeninimui

Kadangi dėl nuolatinės technologinės pažangos darbo vieta keičiasi minutė po minutės, poreikis skaitmeninti įmonės duomenis ir įrašus tapo esminiu reikalavimu. Šiame straipsnyje „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti greitas paskolas, moko, kaip tai padaryti skaitmeninti savo įmonę 7 žingsniais.

1. Atlikite pirminę diagnozę

Pirmiausia turite žinoti organizacijos pradžios tašką. Norėdami tai padaryti, būtina išanalizuoti, kaip įmonė veikia, turimus išteklius, sektorių ir aplinką. Visa ši analizė padeda geriau suprasti, kokius patobulinimus įtraukti į savo verslo modelio skaitmeninimą.

Norint atlikti gerą pirminę diagnozę, rekomenduojame išanalizuoti pagrindines įmonės skaitmeninimo sritis. Skaitmeninimo procese dažniausiai dalyvauja šios sritys: operacijos, komunikacija (vidinė ir išorinė) ir technologijos/IT, visada stiprinant rinkodarą ir žmogiškuosius išteklius.

2. Klausykite savo klientų

už gerą skaitmeninimo procesas Norint pasiūlyti jiems pridėtinę vertę, būtina gerai žinoti, kas yra jūsų klientai, žinoti, kokie jų poreikiai. Norint tai pasiekti, būtina valdyti didelius duomenis, taip pat žinoti, kaip analizuoti ir valdyti klientų gaunamą informaciją.

Didėjant organizacijoje gaminamų duomenų kiekiui, tuo didesnis iššūkis juos analizuoti ir specializuotų įrankių diegimas gali tapti esminis. Duomenims valdyti ir analizuoti yra daug įrankių, todėl turėtumėte pasirinkti tuos, kurie leistų organizuotai nukreipti informaciją, kad būtų galima atlikti teisingą tolesnę analizę.

3. Stebėkite savo konkurenciją

Norint pasiekti gerų rezultatų, labai svarbu atidžiai pažvelgti į tai, ką daro jūsų konkurentas. Žinodami jų stipriąsias ir silpnąsias puses, galėsite žinoti, kokias galimybes turite su jais konkuruoti.

Konkurencijos analizė verčia jus išsamiai išstudijuoti sektorių, kuriame veikiate, ir geriau suprasti savo klientus bei jų poreikius. Tokiu būdu galite patenkinti poreikius ir pagerinti klientų patirtį.

4. Sukurti skaitmeninę strategiją

Turint visą ankstesnę informaciją, reikia apibrėžti skaitmeninimo proceso tikslus. Šie tikslai turi atsižvelgti į ekonominę, strateginę, komercinę ir net kultūrinę organizacijos sritį, tai yra, jie turi būti verslo modelio dalis.

Nepamirškite, kad reikia kurti skaitmeninę kultūrą. Kultūros supratimas reiškia kiekvienos srities dinamikos supratimą ir tai turėtų skatinti vyresnieji vadovai. Skaitmeninė kultūra gerina produktyvumą, bendradarbiavimą, judrumą ir rezultatus, todėl labai svarbu pasirinkti technologiją, kuri geriausiai atitiktų organizacijos kultūrą ir poreikius.

Pavyzdžiui, darbas su įmonės išteklių planavimo sistemomis gali būti idealus būdas integruotai įžengti į skaitmeninę erą ir centralizuotai valdyti visus įmonės duomenis.

5. Nuspręskite dėl savo skaitmeninės komunikacijos kanalų

Kai turite aiškią strategiją, kurios reikia laikytis, turite nuspręsti, kokius komunikacijos kanalus įmonei gali pasiūlyti daugiausiai rezultatų. Nors yra daug platformų, rinkitės tokią, kuri leistų sklandžiai bendrauti tiek viduje, tiek išorėje su klientais. Kai kurie iš geriausiai žinomų yra Webex, Microsoft Teams, Slack, Zoom ir kt.

6. Išmatuokite savo rezultatus

Skaitmeninimo procesas niekada nesibaigia, nes reikia būti lanksčiam ir prisitaikyti prie šio momento poreikių. Todėl būtina turėti suprojektuotą struktūrą, kuri leistų išmatuoti ir įvertinti įmonės naudojamą strategiją, tai yra išmatuoti rezultatus.

Analizės procesas, be techninių ir skaitmeninių žinių, reikalauja tam tikro savarankiškumo, kūrybiškumo ir analitinio gebėjimo. Tik tada sužinosite, ar artėjate prie užsibrėžtų tikslų, ar būtina pertvarkyti siūlomą strategiją, kad nebūtų švaistomas laikas ir pinigai.

Vienas iš lemiamų skaitmeninimo proceso sėkmės rodiklių yra gebėjimas analizuoti atliktus veiksmus ir jų poveikį tiek viduje, tiek išorėje. Šia prasme tinkamai parinkti skaitmeniniai ištekliai yra labai svarbūs norint valdyti ir analizuoti duomenis, perduodamus per skaitmeninę platformą.

7. Fiksuokite ir mokykite skaitmeninius talentus

Technologinių priemonių diegimas organizacijoje yra tik pirmas žingsnis. Įmonė turi mokyti vidinius talentus, kad jie būtų aktyvi pokyčių dalis ir tinkamai panaudotų skaitmeninimo procesą.

Kartais skaitmeninės transformacijos procese atsiranda poreikis samdyti naujus kvalifikuotus darbuotojus, kurie pasirūpintų technologine dalimi, todėl pagal įmonės poreikius turi būti parenkamas kuo kokybiškesnis personalas.

Atlikite šiuos 7 žingsnius ir turėsite tvirtą pagrindą Jūsų įmonės skaitmeninė transformacija. Sutelkite dėmesį į savo klientus atlikdami duomenų analizę, būkite lankstesni su darbuotojais ir tiekėjais ir leiskite santykiams su skaitmeniniais klientais vadovauti vidaus pokyčiams.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *