Ar grifų fondas gali konfiskuoti?

Jei grifų fondas reikalauja iš jūsų skolos, turėtumėte žinoti, kad yra daug žmonių, kurių padėtis yra tokia pati kaip ir jūs. Iš mūsų biuro mes tai žinome ir dėl šios priežasties Norime, kad žinotumėte, ką veikia grifų fondai ir ar jie gali tiesiogiai areštuoti skolininkus.

Mes taip pat norime jums paaiškinti Kokias galimybes turite, jei negalite mokėti? skola, kurią jie reikalauja iš jūsų iš grifų fondo. Ji toliau skaito.

Kas yra grifų fonas?

Vulture fondai yra investiciniai ar rizikos kapitalo fondai, kurie iš esmės yra skirti spekuliacijai. Jos veiklą daugiausia sudaro pirkti negrąžintas skolas iš kitų įmoniųuž vertę, gerokai mažesnę nei jos tikroji vertė (pavyzdžiui, apie 30 %).

Tokiu būdu subjektas, kuriam iš pradžių priklausė skola, atgauna dalį pinigų. Ir grifų fondas tai užtikrina sugebėti užsidirbti pinigų sumą labai nemenkas, nes skolininkas privalo sumokėti visą skolą.

Be to, pagrindinė skolos vertė turi būti pridėti interesus kurie buvo sukurti per laiką, kuris praėjo be mokėjimo, taip pat atitinkamas išlaidas.

Nuo šių įmonių yra daug žmonių, kurie tampa grifų fondo skolininkais Jie perka, pavyzdžiui, negrąžintas paskolas iš bankinių subjektų, tarp kitų skolų rūšių. Ir kai ši skola lieka nesumokėta, jie gali atsidurti stebėjimo procedūroje, todėl teismo gali tekti sumokėti šias skolas.

Deja, Ispanijoje nėra teisinių apribojimų, pagal kuriuos grifų fondai negali nusipirkti skolų. Ir dėl to net kai kurie pagrindiniai šios šalies bankai pardavė skolą šioms įmonėms.

Padedame panaikinti grifų fondo skolas

Ar grifų fondas gali konfiskuoti?

Būtina to nepamiršti grifų fondas negali tiesiogiai konfiskuoti skolininkui, bet Taip, dėl to gali būti paskelbtas embargas.

Tai reiškia, Ko grifų fondas negali padaryti, tai sulaikyti žmogų, bet jei skola bus nagrinėjama teisme ir teisėjas sutinka su šia įmone, skolininkas turi sumokėti. Ir jei jis to nepadaro per reikiamą laikotarpį, Tai bus teismas, kuris ims areštuoti jūsų turtąCivilinio proceso įstatymo 592.1 nustatyta tvarka.

Pagal tą priesaką, Pirmas dalykas, kuris bus areštuotas, yra pinigai arba bet kokios rūšies einamoji sąskaita, kurią asmuo turi. Bet jei tai neįmanoma, kitas turtas bus tęsiamas, o būstas, atlyginimas ar pensija gali būti areštuoti.

Jūs taip pat turėtumėte tai žinoti Ne visais atvejais jiems bus naudinga kreiptis į teismą reikalauti iš jūsų skolos, ir jie gali naudoti embargą kaip grėsmę savo priekabiavimo telefonu strategijoje.

Ką daryti, jei negaliu sumokėti grifų fondui?

Jei grifų fondas reikalauja iš jūsų sumokėti skolą ir turite finansinių problemų ją apmokėti, turėtumėte patikrinti, ar atitinkate reikalavimus, kad gautumėte naudos iš Bendrovės.

Jei atitinkate reikalavimus, kad galėtumėte pasinaudoti Bendrovėar galėtum panaikinti savo skolas. Anksčiau reikėjo likviduoti visą skolininko turtą, tačiau šiandien tai nėra būtina, gali būti sudarytas mokėjimo planas.

Jei gaunate naudos iš Bendrovės, net jei turite laikytis mokėjimo plano, būsite laikomas nebeskolininku. Todėl galėsite išeiti iš nemokančių bylų, kuriose atsidūrėte, arba neturėsite problemų, su kuriomis gali kilti buvimas skolininku, pavyzdžiui, prašant paskolos iš banko. Tai yra, jūs pasivysite ir jūsų skolos bus panaikintos.

Be to, su Antruoju šansu nuo pat pirmos akimirkos galėsite paralyžiuoti visus embargus.

Advokatuose už jūsų skolas Įmonėje esame patyrę teisininkai, o mes padedame žmonėms panaikinti skolas kiekvieną dieną. Jei norite nemokamo patarimo, Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite šią formą ir Mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai, kad gautume sprendimą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *