Ar inkaso bendrovės gali jus areštuoti arba kreiptis į teismą?

Surinkimo įmonės yra tokios subjektai, užsiimantys skolų išieškojimo valdymu. Kai esate skolingas subjektui, jis gali samdyti išieškojimo įmonę, kuri sutvarkytų skolos mokėjimą.

Todėl, Jie yra tarpininkai tarp įmonės kreditoriaus ir skolininko. Tačiau išieškojimo įmonės dažnai įsigyja skolą iš kreditoriaus ir tampa naujuoju skolos savininku.

Kitas Paaiškinsime, ką šios inkaso įmonės gali padaryti, kaip su jomis derėtis, jei inkaso įmonės kreipsis į teismą ir kt..

Ką gali ir ko negali daryti inkasavimo įmonės?

Ispanijoje Konkrečių teisės aktų, reglamentuojančių inkaso įmonių veiklą, nėra.todėl turime remtis Civiliniu kodeksu, Vartotojų ir vartotojų gynimo įstatymu bei Duomenų apsaugos įstatymu.

Šie ir kiti įstatymai žymės praktikos riba Ką gali padaryti šios surinkimo įmonės.

Nors tai tiesa Išieškojimo įmonė turi teisę reikalauti skolos, tai nereiškia, kad ji gali tai daryti bet kokiu būdu ir be apribojimų. Kai kurios iš šių įmonių naudojo piktnaudžiavimo būdus skoloms išieškoti, paviešindamos skolą ir sugadindamos skolininko įvaizdį.

Kreditorių įmonei yra teisėta perduoti Jūsų duomenis išieškojimo bendrovei arba į numatytąjį registrą, jei davėte sutikimą tvarkyti savo duomenis. Tačiau, be to, yra ir kitų reikalavimus kuris turi būti įvykdytas:

  • Kad skola yra tikra, sumokėta, vykdytina ir nevykdoma. Jei jums kyla ginčas tiek vartotojų arbitraže, tiek teismuose, skola negali būti laikoma tikra. Todėl, jei tai yra jūsų atvejis, kreditorius negalės perduoti jūsų duomenų inkaso įmonėms ir nusikalstamų veikų registrams.
  • Įmonė, su kuria įsigijote skolą Turite įrodyti, kad skola egzistavo ir kad jos mokėjimo terminas yra pasibaigęs.
  • Prieš įtraukdama jūsų vardą į nusikalstamų veikų bylą, įmonė turi pateikti mokėjimo prašymą. Šiame mokėjimo prašyme bus nurodyta, kad jei nesumokėsite atitinkamos skolos, būsite įtraukti į nusikalstamų veikų bylą.
  • Jei jie įtrauks jus į numatytąjį failą, jie turi jums pranešti ne vėliau kaip per 30 dienų.

Prisiminti, kad jei esate nusikaltimų bylojesavo duomenis galite pasiekti nemokamai, paprašę juos tvarkančios įmonės.

Teisiškai pašalinkite skolas ir sustabdykite priekabiavimą telefonu

Kaip derėtis su inkasavimo įmonėmis?

Jei skolos nėra arba nesutinkate su suma, turite apie tai praneštipatikimai, išieškojimo bendrovei ir įmonei kreditoriui, kuriai turėjote tą skolą.

Jei negaunate atsakymo greičiau nei per 30 dienų arba atsakymas yra netinkamas, galite pateikti prašymą dėl arbitražo arba kreiptis į teismą. Jei taip pat buvote įtrauktas į nusikalstamų veikų registrą, Turite pateikti prašymą pašalinti iš įmonės, kuri tvarko minėtą registrą arba tai padaryti per Ispanijos duomenų apsaugos agentūrą.

Taip Skola parduota inkasavimo bendrovei, dažnai vadinamas grifų fondu, galite sumokėti skolą ta kaina, už kurią ji buvo parduota. Ši kaina visada bus daug mažesnė nei visa jūsų skola.

Tai nustatyta Civilinio kodekso 1535 straipsnyje, kur jūs turėsite 9 dienas to prašyti nuo to momento, kai kreditorius patikimai praneš apie skolos savininko pasikeitimą. Jei gauname nepatvirtintą pranešimą, svarbu, kad jį tinkamai mums praneštumėte. Per tas 9 darbo dienas turime pateikti advokato ir advokato pasirašytą prašymą atsisakyti sutarties. Šiuo ieškiniu prašoma likviduoti kreditą už sumą, kuri buvo parduota inkasavimo bendrovei.

Jei skola yra ir reikalaujama suma yra teisinga (arba buvo pripažinta teisinga teismo sprendimu) Galite pabandyti derėtis su inkasavimo įmonėmis su tikslu padaryti įmokas lankstesnius arba keisti mokėtinos skolos dydį.

Tokiais atvejais geriausia, kad lydėtų advokatas, kuris gins Jūsų interesus ir patars.

Susijusi informacija:

Bendrovė

Jei negalite sumokėti skolos, viena iš jūsų pasirinkimų yra pasirinkti Bendrovėir tegul tokia advokatų kontora kaip mūsų yra atsakinga už pokalbį su inkaso bendrove.

The Bendrovė Tai leidžia iš dalies arba visiškai panaikinti visas savo skolas per teisinę procedūrą.

Taigi, Pašalinate skolą, kurios negalite sumokėti, ir jums nebereikia derėtis ar mokėti išieškojimo bendrovei. Kai procedūra baigiasi, jūsų vardas dingsta iš nusikalstamų veikų registrų. Taip yra todėl, kad nebeturėsite neapmokėtų skolų. Tai vienas iš būdų atsikratyti tiek išieškojimo įmonių, tiek skolų.

Daugelis mūsų klientų ateina į mūsų biurą su įkyrių skambučių konstantos ir surinkimo laiškai. Mes Skelbiame save kaip pašnekovus su visais subjektais, kurie reikalauja pinigų ir padedame jums įveikti priekabiavimą telefonu.

susisiekti

Advokatai jūsų skoloms yra advokatų kontora, kurios specializacija yra skolų panaikinimas. Nuo šio įstatymo patvirtinimo 2015 m. panaikinome daugiau nei 1000 žmonių skolas ir turime daugiau nei 10 metų patirtį bankų teisės srityje.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *