Ar jie gali areštuoti jus už telefono skolą?

Visos skolos gali turėti didelių pasekmių skolininkui, net ir skolos telefono bendrovei. Nors telefoninės skolos dažniausiai nesiekia labai didelių sumų, tačiau tai yra faktas Jūs netgi galite areštuoti skolininko sąskaitas ir turtą. siekiant juos visiškai sureguliuoti.

Turto areštas už telefono skolą

Kaip minėta, Telefoninės skolos taip pat gali būti arešto priežastis. Nors viskas priklausys nuo įsiskolinimo sumos, be daugelio kitų veiksnių, nes skirtingai nuo kitų skolų rūšių embargas paprastai nėra toks dažnas. Tačiau reikia atsiminti, kad taip, tai yra reali galimybė.

Šia prasme labai svarbu pabrėžti, kad embargo atveju Šią priemonę tiesiogiai vykdys ne telefono bendrovėbet teisėjas, kuris duos įsakymą.

Sistema yra labai panaši į arešto procedūrą, kurią sukuria bet koks kitas skolos procesas. Taip pat tai yra galimybė, kuri gali būti įvykdyta, jei asmuo po Teisėjo nutarties iš karto nevykdo mokėjimo.

Todėl, Net jei jie jums grasina areštu, turite žinoti, kad jie negalės to padaryti, prieš tai nepateikę jūsų į teismą dėl nemokėjimo..

Telefonų bendrovių elgesys

Operatorius turi teisę reikalauti didesnės ar papildomos sumos už visas išlaidas, patirtas dėl neapmokėjimo. Šia prasme gali būti, kad įmonė bando rinkti duomenis, kuriuos ji užregistravo kiekvienam klientui, o tai, žinoma, reikia, kad skolų padėtis pakiltų į aukštesnį lygį, pavyzdžiui, privažiavimas prie kelio. teisminis.

Kita vertus, kai asmuo tęsia nesumokėjęs skolos, operatorius, be palūkanų, Taip pat galite naudoti kitas slėgio priemonesiki galimo embargo, tarp kurių išsiskiria atšaukti visus išeinančius skambučius, taip pat interneto duomenis ir visas kitas susijusias paslaugas.

Ši procedūra taikoma kelioms savaitėms ir po kurio laiko nesumokėjus skolos, Operatorius atliks galutinį telefono linijos nutraukimą.

Pridedamas turtas

Nors embargo padėtis yra reali galimybė, tai taip pat yra faktas, Civilinio proceso įstatyme nustatyta, kad negalima areštuoti turto, viršijančio įsiskolinimo sumą.. Išskyrus tai, kad skolininkas neturi kito mažesnės vertės turto, kurį būtų galima panaudoti minėtai skolai sumokėti.

Būtent dėl ​​to, kas išdėstyta aukščiau, taip yra Vargu ar pavyks įvykdyti namų arešto orderį dėl telefono skolos pavyzdžiui, 300 eurų. Tačiau taip, didesnė tikimybė, kad bus areštuotos banko sąskaitos arba dalis atlyginimo ar pensijos priklausomai nuo gautos sumos.

Nepaisant to, kas išdėstyta pirmiau, svarbu tai pabrėžti Telefono kompanijų skolos jokiomis aplinkybėmis nėra palyginamos su skolomis, gautomis paskolos ar hipotekos kreditu. arba į kitą didesnės vertės turtą.

Nepaisant to, tai taip pat yra faktas, kad asmuo gali būti įtrauktas į žinomus nusikalstamų veikų sąrašus, o tai gali sukelti daug problemų, kai jie nori paprašyti bet kokių kitų finansinių išteklių.

Bendrovė

Kai žmogus kaupia skolą, taip yra todėl, kad, deja, neteisingai apskaičiavo savo pajamas ir prognozes arba tiesiog pateko į sudėtinga finansinė padėtis ko nesitikėjote, pavyzdžiui, darbo praradimas ar verslo žlugimas. Tokia situacija gali sukelti skolų kaupimąsi..

The Bendrovė Tai teisinis mechanizmas žmonėms, kurie turi susikaupę skolų ir dėl skirtingų aplinkybių negali jų sumokėti, nes yra nemokūs. Tais atvejais, Šiuo įstatymu galima pasinaudoti norint sumažinti ar net visiškai panaikinti skolas.

Be to, dar viena labai svarbi šio įstatymo nauda yra ta leidžia paralyžiuoti ir išvengti visų embargų.

Advokatai už jūsų skolas esame 100% atsidavę įmonei ir turime šimtus sėkmės bylų. Jei norite gauti informacijos apie šią teisinę procedūrą, skambinkite mums 930 502 305 ir advokatas specialistas patars nemokamai ir be įsipareigojimų. Taip pat galite užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *