Ar nemokėti asmeninės paskolos yra nusikaltimas?

Vienas iš daugelio žmonių, kurie negali mokėti savo asmeninių paskolų, susirūpinimą kelia tai, ar dėl šios priežasties jie galėtų patekti į kalėjimą. Klausimas toks, Ar nemokėti asmeninės paskolos yra nusikaltimas? Jei norite sužinoti atsakymą, skaitykite toliau.

Ar nemokėti asmeninės paskolos yra nusikaltimas?

ne, Asmeninės paskolos nemokėjimas Ispanijoje nėra nusikaltimas.

Jei turite asmeninės paskolos skolą ir jūsų kreditorius jums sako, kad už nemokėjimą galite patekti į kalėjimą, turėtumėte žinoti, kad tai netiesa.

Nusikaltimu laikomas tik toks elgesys, kuris Baudžiamajame kodekse priskiriamas tokiam veikimui, ir Asmeninės paskolos nemokėjimas pagal šį įstatymą nėra priskiriamas nusikaltimui.

Todėl jokiu būdu negalite patekti į kalėjimą už asmeninės paskolos nemokėjimą. Tai yra įstatymams prieštaraujantis elgesys, todėl turi pasekmių, tačiau Kadangi tai nėra nusikaltimas, už tai negresia laisvės atėmimo bausmė.

Taip pat sprendimas dėl negrąžintų skolų ir jų pasekmių – 2015 m. patvirtinta Bendrovė. Šis įstatymas leidžia panaikinti skolas ir judėti pirmyn be sunkios įkyrių skambučių, konfiskavimo ir nusikalstamų veikų sąrašų naštos.

Ar reikia anuliuoti skolas?

Taigi, kokios yra asmeninės paskolos nemokėjimo pasekmės?

Kaip jau minėjome, tai, kad asmeninės paskolos nemokėjimas nėra nusikaltimas, nereiškia, kad jis neturi kitos pasekmės skolininkui. Tarp pagrindinių yra tie, kuriuos matysime toliau:

Įtraukimas į nevykdančių asmenų failą

Jei nustosite mokėti asmeninę paskolą, jūsų kreditorius gali susisiekti su nevykdančių asmenų byla, pvz., ASNEF, kad įtrauktų jūsų duomenis.

Tai gali sukelti daug problemų, nes gali būti, kad jei kreipsitės dėl kitos paskolos, net ir iš kito subjekto, jums nebus suteiktas finansavimas.

Įtraukimas į įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąrašą taip pat gali sukelti problemų kreipiantis dėl hipotekos arba dėl tokio paprasto dalyko kaip sutarties su telefono kompanija.

Stebėjimo procesas

Asmeninės paskolos nesumokėjimas taip pat gali reikšti, kad jūsų kreditorius paduoti jus į teismą surengti stebėjimo teismą.

Tokiu atveju teisėjas patikrintų skolos buvimą ir apskaičiuotų mokėtiną sumą, o po to suteiktų jums 20 dienų terminą sumokėti arba pareikšti protestą (jei, pavyzdžiui, manote, kad paskoloje yra lupikuotų palūkanų ir todėl paskola turėtų būti laikoma negaliojančia).

Jūsų turto areštas

Kaip matėme, po stebėjimo bandymo jūs turėtumėte 20 dienų laikotarpį skolai sumokėti. O jei ne, teisėjas Aš areštuosiu tavo turtą.

Tokiu atveju būtų vadovaujamasi Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnio taisyklėmis, pagal kurias galėtų būti areštuotas (ir tokia tvarka) šis turtas:

  1. Pinigai ar bet kokios einamosios sąskaitos.
  2. Paskolos ir teisės, kurias galima realizuoti nedelsiant arba per trumpą laiką, ir vertybiniai popieriai, vertybiniai popieriai ar kitos finansinės priemonės, įtrauktos į prekybą oficialioje antrinėje vertybinių popierių rinkoje.
  3. Papuošalai ir meno dirbiniai.
  4. Pajamos pinigais, neatsižvelgiant į jų kilmę ir kaupimo priežastį.
  5. Visų rūšių palūkanos, pajamos ir vaisiai.
  6. Kilnojamas ar nekilnojamasis turtas, akcijos, nuosavybės teisės ar vertybiniai popieriai, neįtraukti į oficialųjį prekybos sąrašą, ir įmonių dalyvavimas.
  7. Nuosavybė.
  8. Darbo užmokestis, atlyginimai, pensijos ir pajamos iš savarankiškos profesinės ir komercinės veiklos.
  9. Kreditai, teisės ir vertybės, realizuojamos vidutiniu ir ilgalaikiu laikotarpiu.

Jūsų garanto garnyras

Jei pasirašydami asmeninę paskolą pateikėte laiduotoją ir jie negali jūsų areštuoti, nes neturite tam turto, jie pareikalaus iš to asmens už jus sumokėti skolą.

O jei to nepadarysite, jie areštuotų jūsų turtą, taip pat vadovaudamiesi Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnio taisyklėmis.

Ar turite asmeninės paskolos skolą ir negalite sumokėti?

Tokiu atveju turėtumėte žinoti, kad jei atitiksite Bendrovės reikalavimus, galėsite visiškai arba iš dalies panaikinti savo skolas.

Tuo metu, kai buvo pateikta antrojo šanso įstatymo paraiška, visi tuo metu jūsų turtui galioję suvaržymai buvo paralyžiuoti ir nebuvo galima vykdyti naujų suvaržymų. Todėl labai svarbu, kad iš antrojo šanso susisiektumėte su ekspertu teisininku, kuris išnagrinės jūsų bylą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *