Ar turėčiau nustoti prisidėti prie savo 401(k), kai rinka sumažės?

Naujienų antraštės gali paskatinti jus finansiškai apsaugoti. Natūralu, kad nerimaujate dėl 401 (k) įnašų, nors dabartiniai įstatymai leidžia 401 (k) įmokų dalyviams skolintis iš savo planų be baudos. Bet ar jūsų padėtis yra pakankamai sunki, kad sumažintumėte santaupas jūsų ateičiai?

Ženklai, kurių gali prireikti norint pristabdyti 401(k) įnašą

Įprasta išmintis rodo, kad jūs savo pensijų fondą traktuojate kaip neabejotinas išlaidas. Tačiau daugelis žmonių patiria finansinę krizę. Jei neturite kitų alternatyvų ir jums tinka bent pusė šių veiksnių, gali pakakti trumpalaikės pauzės, kad išliktumėte:

 • Jūsų pajamos sumažėjo, bet išlaidos nesumažėjo. Atsisėskite ir pažiūrėkite į savo dabartines išlaidas ir biudžetą. Apsvarstykite kitus būdus, kaip laikinai sumažinti išlaidas.
 • Jūs vis labiau patenkate į kredito kortelių skolą. Kredito kortelių skola gali greitai padidėti su didelėmis palūkanų normomis. Jei trūksta minimalių mokėjimų, baudos gali gerokai padidinti jūsų skolą. Kai kurios finansų įstaigos siūlo atleidimo nuo skolų programas ir mokesčių atleidimą, kad išbristų iš krizės nepakenkiant jūsų 401 (k).
 • Jūs labai arti išėjimo į pensiją. Jei artimiausiu metu planavote išeiti į pensiją, galbūt nenorėsite pridėti dar metų ar dvejų darbo. Įsitikinkite, kad nesate per daug rizikingų investicijų į akcijas. Užuot sumažinę savo įnašus, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie mažiau rizikingų investavimo pasirinkimų, tokių kaip akcijos ir obligacijos.
 • Jūsų darbdavys sustabdė atitinkamas įmokas. Darbdavio suderinimas leidžia sutaupyti 401 (k) ypač pelninga. Jei jūsų darbdavys sustabdė atitinkamų įmokų mokėjimą, bus pigiau sustabdyti savo santaupas ir sumokėti skolą tais pinigais.
 • Neturite skubios pagalbos fondo ir rizikuojate netekti darbo. Jei nerimaujate, kad prarasite darbą, praleidę kelis atlyginimus sutaupę pensijai, galite gauti grynųjų pinigų atsargų, reikalingų laikinai apmokėti pragyvenimo išlaidas, jei staiga netektumėte darbo.

Kai įjungsite atkūrimo režimą, apsvarstykite galimybę padvigubinti įnašą, kad pasivytumėte.

Priežastys nenustoti prisidėti prie jūsų 401(k) ir galbūt tobulėti

Rinkos nepastovumas kelia nerimą, tačiau apsvarstykite galimybę laikytis kurso ar net padidinti, jei:

 • Jūs turite daug laiko iki pensijos. 20, 30, 40 ir 50 metų žmonės turi daug laiko pamatyti atšokimą ir susigrąžinti bet kokius dabartinius nuostolius.
 • Norite maksimaliai padidinti savo portfelį. Tiesą sakant, dabar gali būti pats tinkamiausias laikas investuoti į kokybiškas investicijas žemiausiomis kainomis. Parduodamos atsargos. Akcijos pigios. Galbūt pastebėjote keletą skirtingų investicijų, tačiau įsigijimo kaina buvo per didelė. Dabar daug kainų sumažėjo dėl investicijų, kurios gali kilti tik atsigaunant ekonomikai.
 • Jums patinka mintis šiais metais mokėti mažiau mokesčių. Atminkite, kad santaupos pensijai sumažina jūsų mokesčių prievolę. Daugumos pensijų planų atveju įnešti pinigai sumažina jūsų apmokestinamų pajamų sumą, todėl jūsų pinigai taip pat gali augti neapmokestinami.
 • Jūs išleidžiate mažiau. Šiuo metu galbūt neišleidžiate pinigų sporto, koncertų, filmų ar muziejų bilietams. Nėra pinigų išleidžiant restoranuose, perkant drabužius ar atostogaujant. Neturint visų šių grynųjų pinigų atsargų, niekada nebuvo geresnis laikas investuoti daugiau į savo išėjimą į pensiją, kad šie pinigai subręstų ir išaugintų jūsų lizdą.

Ką daryti, jei jūsų darbdavys sumažina 401 (k) atitiktį

Per paskutinę finansų krizę daugiau nei 200 JAV įmonių sustabdė arba sumažino 401 (k) rungtynes, o tai paveikė 4,9 % visų dalyvių. Laimei, trys ketvirtadaliai įmonių per porą metų atkūrė savo atitiktį.

Tačiau pasekmės taupantiems gali būti skaudžios; vos vienerius metus trūksta 4 040 USD darbdavio lygiu (vidutinis įnašas), darant prielaidą, kad 7% grąža per 30 metų lemtų 30 753 USD prarastas pajamas.

Jei jūsų darbdavys sumažino 401 (k) atitiktį:

 • Pirmiausia sutelkite dėmesį į žalos valdymą. Jei jums reikia pinigų, kad galėtumėte padėti maistą ant stalo ar turėti stogą virš galvos, galite susikaupti skubių grynųjų pinigų atsargas.
 • Jei galite, padidinkite savo indėlį. Jei jūsų darbas yra saugus, apsvarstykite galimybę padidinti savo įnašą, kad kompensuotumėte trūkstamas rungtynes. Taip pat galite apsvarstyti galimybę atidaryti IRA be savo 401 (k), kad galėtumėte pasinaudoti daugiau investavimo pasirinkimų ir mažesnių mokesčių.

Esmė

Trumpalaikis kritimas neturėtų turėti įtakos jūsų ilgalaikiams taupymo tikslams. Be to, verta periodiškai tikrinti savo paskyrą ir išsiaiškinti, ar nereikėtų pakoreguoti strategijos, kad ji geriau atitiktų jūsų unikalius tikslus ir toleranciją rizikai.

Greitos konsultacijos su profesionaliu finansų patarėju nepakeičiama.

Jei norite tęsti kursą ir pradėti arba pakeisti 401 (k) planą smulkiajam verslui, galite pasikliauti „Ubiquity“ už prieinamą kainą už vienodą, fiksuotą kainą, be jokių AUM mokesčių.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *