Ar turėčiau sutaupyti doleriais?

Nesvarbu, ar jau daugelį metų dirbate su savo finansais, ar tik pradedate kurti, gali būti sunku žinoti, kada turėtumėte taupyti ir kokias valiutas naudoti. Taigi jums tikriausiai įdomu: Ar turėčiau santaupų doleriais? Toliau mūsų „Bloga“ įmonė, teikianti paskolas internetu, suteiks jums visą reikalingą informaciją.

Taupymas doleriais: privalumai ir trūkumai

Vienas iš taupymo doleriais pranašumai yra tai, kad gyvename šalyje, kurios piniginė vertė svyruoja ir daugeliu atvejų yra linkusi nuvertėti šios valiutos atžvilgiu. Štai kodėl taupydami doleriais, mūsų pinigai išlaikys savo vertę, nepaisant to, ar investicijų kainos kils ar kris.

Be to, Taupymas leis laiku pasiekti savo tikslus, tol, kol kas mėnesį sutaupysite reikiamą sumą.

Bet kaip sužinoti, kiek man reikia sutaupyti kiekvieną mėnesį? Tai paprasta, tiesiog paimkite bendrą sumą, kurią norite sutaupyti, ir padalykite ją iš mėnesių skaičiaus, kuris liko jūsų tikslui pasiekti. Rezultatas bus pinigų suma, kurios jums reikia kas mėnesį.

Dabar yra keletas taupymo doleriais trūkumai. Dėl infliacijos kasmet sutaupyti pinigai gali prarasti savo vertę. Jei uždirbate palūkanas, tai gali iš dalies kompensuoti neigiamą infliacijos poveikį, tačiau taip nutinka retai.

Kitas didelis trūkumas, kurį žmonės dažnai mato taupydami, yra tai, kad jie gali panaudoti tuos pinigus investicijoms ir padvigubinti savo pajamas. Tai yra, jei jūs uždirbate tik 1% palūkanų iš taupomosios sąskaitos, bet galite uždirbti 8% investuodami, turėsite kompensuoti tą 7% skirtumą įdėdami daugiau pinigų į savo taupomąją sąskaitą, kad pasiektumėte mėnesio tikslus. .

Galbūt jus domina: Kaip protingai investuoti 5 žingsniais?

Taupymo įrankiai

Ar jau nusprendėte sutaupyti doleriais bet tu vis dar nežinai kaip tai padaryti? Tai gali atrodyti kaip sudėtingas procesas, bet jūs neturite jaudintis! Toliau pakalbėsime apie kai kuriuos taupymo įrankius, kuriuos galite naudoti.

A taupomoji sąskaita Tai banko sąskaita, leidžianti kaupti pinigus ir tuo pačiu uždirbti palūkanų. Šių sąskaitų tvarkymas nėra nemokamas, nes kai kurios moka mažesnes palūkanų normas, o kitos siūlo didesnes palūkanų normas, kurios gali padėti jums užsidirbti pinigų.

A investicinis fondas Tai ne taip skiriasi nuo taupomosios sąskaitos, nes abi uždirba palūkanas. Tačiau čia galite sutaupyti kartu su kitais investuotojais. Nėra nustatytos minimalios sumos pradėti investuoti, tačiau tai visiškai priklausys nuo jūsų pasirinktos finansų institucijos, ar jūsų bus paprašyta tam tikros sumos, kad galėtumėte investuoti.

Bankai kasdien ims mokestį už jūsų sąskaitos priežiūrą, o šis mokėjimas bus atliktas iš jūsų investicijos turto. Jūsų pelnas priklausys nuo fondo, kuriame dalyvaujate, kvotos. Be to, jei norėsite atsiimti pinigus iki nustatytos datos, turėsite sumokėti komisinį mokestį.

Galbūt jus domina: Kas yra investiciniai fondai ir kaip jie veikia?

The terminuotųjų indėlių Tai sąskaita, su kuria vien sutaupę pinigų gausite didesnį pelningumą ir gausite pajamų iš palūkanų.

Šiuo metu daugelis bankų Peru siūlo tokio tipo sąskaitas, žadėdami grąžinti kliento investicijas su dideliu pelnu. Naudodami tokio tipo sąskaitą uždirbsite daugiau nei naudodami taupomąją sąskaitą.

Kaip ir investicinių fondų atveju, turėsite sumokėti baudą, jei nuspręsite atsiimti pinigus prieš sutartą laiką.

Išvada: ar verta taupyti dolerius?

Gerai žinoma, kad Doleris yra viena stipriausių valiutų ir dažniausiai naudojama visame pasaulyje, ir daugelis mano, kad tai yra saugi valiuta, atsižvelgiant į valiutos nestabilumą savo šalyse.

Kasdien prie prekių pardavimo doleriais prisijungia vis daugiau įmonių, todėl tiek šalies viduje, tiek užsienyje, turėdami santaupų doleriais, galėsite apmokėti pirkinius ar įsiskolinimus neprarasti pinigų išleisdami keitykloje. norma.

Be to, daugelis ekonomistų rekomenduoja santaupas turėti ne vietine valiuta, nes jos devalvacijos atveju būsite garantuotas finansinis palaikymas.

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas! Atsižvelkite į visus aukščiau paminėtus punktus ir atminkite, kad pasirinktas taupymo būdas ir naudojama valiuta visiškai priklausys nuo jūsų poreikių. Juk svarbu turėti atsarginių pinigų ištikus nelaimei.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mes esame su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *