Darbuotojų suderinimo įnašų siūlymo svarba jūsų smulkaus verslo 401(k) plane

Kaip smulkaus verslo savininkas, 401 (k) plano pasiūlymas gali būti vertinga priemonė pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus. Bet kaip tai padaryti dar patrauklesnį savo darbuotojams? Siūlydami darbuotojams atitinkamas įmokas, paskatinsite savo darbuotojus dalyvauti plane, padidinsite jų santaupas pensijai ir padidinsite jų lojalumą jūsų verslui.

Nauda jums

Darbdavio remiamo 401 (k) atitikimo pasiūlymas taip pat gali suteikti mokesčių lengvatų jūsų smulkiajam verslui. Darbdavio įmokos į 401 (k) planą yra atskaitomos iš mokesčių, o tai reiškia, kad jie sumažins jūsų apmokestinamąsias pajamas ir sumažins jūsų verslo mokesčių sąskaitą.

Padidina darbuotojų moralę ir lojalumą

Atitinkamo įnašo pasiūlymas taip pat gali padidinti darbuotojų moralę ir lojalumą. Kai darbuotojai jaučia, kad jų darbdavys investuoja į savo finansinę ateitį, jie labiau linkę jaustis vertinami ir lojalūs įmonei. Tai gali padidinti produktyvumą, didesnį pasitenkinimą darbu ir mažesnę apyvartą.

Skatina darbuotojus dalyvauti

Remiantis apklausa1 Charles Schwab, 94 % darbuotojų dalyvautų 401(k) plane, jei jų darbdavys pasiūlytų atitinkamą įnašą. (Tik 68 % darbuotojų teigė, kad dalyvautų plane be atitikmenų.) Suderinamumo pasiūlymas yra paprastas būdas paskatinti darbuotojus pradėti taupyti pensijai ir parodyti jums rūpestį investuojant į jų ateitį.

Didina darbuotojų santaupas pensijai

Su savo 401 (k) įnašais ir jūsų suderinimu darbuotojai gali sutaupyti daugiau pinigų, nei galėtų sutaupyti patys. Laikui bėgant, papildomos santaupos kaupsis ir padidės, todėl išeinant į pensiją lizdo kiaušinis bus didesnis.

Padeda pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus

Darbuotojų įnašų siūlymas gali būti konkurencinis pranašumas, kai reikia pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus. Remiantis Transamerica Centre for Retirement Studies atlikta apklausa, 66% darbuotojų teigė, kad išėjimo į pensiją planas yra pagrindinis veiksnys priimant sprendimą priimti darbą, o 83% teigė, kad tai yra svarbi nauda, ​​leidžianti jiems dirbti.

Siūlydami 401 (k) planą su atitinkamais įnašais, parodote potencialiems ir esamiems darbuotojams, kad vertinate jų ilgalaikį finansinį saugumą ir esate pasirengę investuoti į jų ateitį.

Svarbūs smulkaus verslo savininkams

Nors suderinti įnašai gali būti labai naudingi tiek jūsų smulkiajam verslui, tiek jūsų darbuotojams, taip pat kyla klausimas, kiek prisidėti.

Apsvarstykite įmokų suderinimo išlaidas

Priklausomai nuo atitinkamos įmokos struktūros ir teisių suteikimo grafiko, jūsų smulkiajam verslui gali brangiai kainuoti pasiūlymas. Svarbu atsižvelgti į finansinį poveikį ir įsitikinti, kad pasiūlymas atitinka jūsų bendrus verslo tikslus.

Plano administravimas ir laikymasis

Siūlant 401 (k) planą su atitinkamais įnašais taip pat gali prireikti papildomo administravimo ir atitikties darbo. Jums gali tekti dirbti su savo paslaugų teikėju, kad įsitikintumėte, jog jūsų planas yra tinkamai nustatytas ir atitinka IRS taisykles.

Pasirinkite tinkamą 401 (k) plano teikėją

Renkantis 401 (k) plano teikėją, svarbu atsižvelgti į jo mokesčius, investavimo galimybes ir klientų aptarnavimą. Teikėjas, taikantis mažus mokesčius ir platų investavimo galimybių pasirinkimą, gali padėti jūsų darbuotojams sutaupyti daugiau pinigų išėjus į pensiją (ir suteikti geresnę vertę jūsų verslui).

Bendraukite su savo darbuotojais

Ar jums patinka jūsų 401 (k) plano privalumai su atitinkamais įnašais? Šaukite juos nuo stogų arba suraskite kitą būdą pasakyti savo darbuotojams. Įsitikinkite, kad jie supranta, kaip veikia planas, kiek jie gali prisidėti ir kaip rungtynės gali padėti sutaupyti daugiau pensijai. Plano reklamavimas ir švietimo bei išteklių teikimas gali padėti jūsų darbuotojams priimti pagrįstus sprendimus dėl savo santaupų pensijai.

1 https://www.aboutschwab.com/schwab-401k-participant-survey-2024

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas ir jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *