Esamas, neišvengiamas ir tikėtinas nemokumas (2-ojo šanso įstatymas)

Įsigaliojus bankroto reformai, įvyko struktūrinis nemokumo valdymo modelio pasikeitimas. Faktiškai, Pati nemokumo sąvoka išsiplėtė, kad būtų lengviau atleisti skolas ir suteikti galimybę asmenims, verslininkams ar ne, tęsti savo projektus.

toliau, skolininkas analizuos, ar jo nemokumas yra tikėtinas, neišvengiamas ar dabartinisir atitinkamai taikys taisykles.

Ankstesniame Bankroto įstatyme neteisminiai susitarimai dėl mokėjimų mažosioms ir vidutinėms įmonėms nebuvo naudingi, o Fiziniai asmenys (verslininkai ar ne) taip pat nesikreipė į Bendrovę tiek, kiek tai padarė mūsų Europos kaimynai.. Dabar esmė ta, kad kai nemokumas net tikėtinas, jo galima išvengti imantis restruktūrizavimo.

Reforma siekiama skolininkas daro avansą ir praneša apie savo nemokumą, kol ji siekia savo gyvybingumo ir gali įtraukti visus savo kreditorius į sprendimą. Štai kodėl naujajame tekste skatinamas antrojo šanso mechanizmas, taigi verslininkai ar asmenys mato, kad jų skolos atleidžiamos po protingo laiko.

Esate nemokus ir turite sumokėti skolas?

Nemokumo rūšys po bankroto reformos

Iki šiol sudarytos refinansavimo sutartys ir neteisminio mokėjimo sutartys pakeičiamos „restruktūrizavimo planus“, kuriais siekiama anksčiau išspręsti skolininko ekonominius sunkumus. Tai reiškia, kad atsiranda naujų instrumentų kai aptinkami galimo nemokumo požymiai, o ne kaip iki šiol, kai nemokumo situacija yra dabartinė arba neišvengiama.

Nemokumas gali būti dabartinis arba neišvengiamas. Skolininkas, kuris negali reguliariai vykdyti savo privalomų įsipareigojimų, yra nemokus. Skolininkas, kuris numato, kad per ateinančius tris mėnesius negalės reguliariai ir laiku vykdyti savo įsipareigojimų, yra neišvengiamo nemokumo būsenoje.

Bankroto įstatymo 2.3 str

Atsiranda nemokumo tikimybė kai objektyviai galima numatyti, kad jei skolininkas negaus restruktūrizavimo plano, jis negalės įvykdyti įsipareigojimų, kurių terminas sueina per ateinančius dvejus metus. Daug labiau laukiama nei esama nuostata, apribojusi nemokumą iki esamo ar labai neišvengiamo negalėjimo vykdyti įsipareigojimų, kompromituojanti veiklos tęstinumą.

Nemokumo tikimybė yra laikoma tada, kai objektyviai numatoma, kad, neįvykdžius restruktūrizavimo plano, skolininkas negalės reguliariai vykdyti savo įsipareigojimų, kurių terminas sueina per ateinančius dvejus metus.

Bankroto įstatymo 584 straipsnio 2 dalis

Todėl su naujais reglamentais kai skolininkas yra tikėtinas nemokus, gresiantis nemokus arba šiuo metu yra nemokusgali pranešti apie derybų pradžią, kad pasiektų a restruktūrizavimo planą. Šių derybų laikotarpis bus trys mėnesiai ir gali būti pratęstas dar trims mėnesiams, jei to paprašys arba patvirtins kreditoriai, atstovaujantys daugiau nei 50% įsipareigojimų, kuriems įtakos turi deramasis planas.

Dar viena naujovė yra ta, kad šiuo derybų laikotarpiu, skolininkui pareiškus savanorišką bankrotą, restruktūrizavimo eksperto arba kreditorių, turinčių daugiau nei 50 % paveiktų įsipareigojimų, prašymu teisėjas gali sustabdyti prašymo vykdymą, kol yra tikimybės. . per protingą laiką parengti restruktūrizavimo planą.

Bankroto reforma pašalina figūrą iki bankrotofazė, kuriai dabar prilyginamos galimo nemokumo situacijos, o bankroto situacija siejama su esamu ar gresiančiu nemokumu, siekiant supaprastinti procesus.

Reformuoto nemokumo padariniai Bendrovei

Naujasis Bankroto įstatymas keičia skolininko, nesvarbu, verslininkas, ar ne, galimybes. Galite atleisti savo skolas likviduodami turtą arba naudodami mokėjimo planą, pagal kurį nereikalaujama išankstinio turto likvidavimo.. Pažymėtina, kad savarankiškai dirbantys asmenys gali pasinaudoti tiek Bendrovės, tiek specialia tvarka mikroįmonei (jei jie atitinka reikalavimus, kad būtų laikomi tokiais).

Tai reiškia, kad atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės priklausys ne nuo konkrečios rūšies skolos padengimo, kaip iki šiol, nei nuo to, ar anksčiau buvo bandoma sudaryti neteisminį mokėjimo susitarimą, o nuo atleidimo sistemos, pagrįstos nuopelnais. Todėl, Bet kuris verslo ar ne verslo skolininkas, atitinkantis sąžiningumo standartą, gali atleisti nuo visų savo skolų.išskyrus tuos, kurie laikomi teisiškai neatleidžiamais.

Už tai irgi sugriežtinami sąžiningumo reikalavimai, ir, pavyzdžiui, dabar reikalaujama, kad per pastaruosius 10 metų trečiojo asmens, pripažinto kaltu, bankroto kvalifikaciniame sprendime nebuvo pripažintas paveiktas asmuo. Taip pat nebuvo nubaustas administracine tvarka už rimtus mokesčių ar socialinio draudimo pažeidimus arba neapgalvotą elgesį sudarant skolas, be kita ko.

Įmonėje dirba profesionalūs teisininkai

Advokatuose dėl jūsų skolų esame nuorodos įmonėje ir dabar panaikinome daugiau nei 13 milijonų eurų skolų mūsų ekspertų teisininkų efektyvumo dėka.

Jei atsidūrėte nemokumo situacijoje ir negalite sumokėti visų savo skolų arba manote, kad artimiausiu metu negalėsite to padaryti, susisiekite su mumis. Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite šią formą ir Teisininkas ekspertas išnagrinės jūsų bylą nemokamai ir be įsipareigojimų įvertinti, ar galite panaikinti savo skolas pagal šį įstatymą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *