Esu skolingas daug mažų kreditų ir negaliu sumokėti: ką daryti?

Ar paėmėte keletą nedidelių paskolų, kurių negalite grąžinti? Sužinokite, kas yra Paskolų nemokėjimo pasekmės ir koks galėtų būti sprendimas šiais atvejais.

Kodėl neturėtumėte imti paskolų, kad sumokėtumėte už tai?

Pirmiausia turime tai paaiškinti Jokiu būdu neverta imti paskolų, kad apmokėtų ankstesnes.. Tai yra, nes Kiekviena nauja paskola, kurios prašoma, sugeneruos daugybę palūkanųir jūs galite patekti į pernelyg didelio įsiskolinimo situaciją ir nesumokėtų kreditų spiralę, iš kurios gali būti labai sunku išsivaduoti.

Be to, tuo metu, kai nevykdoma paskola, skolininko duomenys gali būti įveskite numatytųjų failą, pvz., ASNEFDėl to bus labai sunku gauti naują finansavimą, jei jo prireiks.

Asmeninės paskolos, ypač kai tai greitos paskolos ir su mažais reikalavimais, Paprastai jie yra susiję su labai dideliais interesais. Galiausiai mokėtina suma yra daug didesnė nei pasiskolinta suma, ypač jei mokėti reikia ilgai. Pastaroji yra dėl to, kad kiekvieną mėnesį nuo pagrindinės sumos likusios sumos mokamos palūkanos, todėl Kuo ilgiau užtrunka mokėti, tuo daugiau palūkanų sumokėsite..

Padedame panaikinti skolas

Kokios yra paskolos nemokėjimo pasekmės?

Nemokėjimas paskolos sukelia didelių problemų. Reikia atsižvelgti į tai, kad be paskolos palūkanų, už laiku nesumokėjimą turės būti pridėtos kitos, kurios vadinamos delspinigių. Taip pat galite pridėti tam tikrų reikalauti bylinėjimosi išlaidų (vadinamoji skolos pozicijos reikalavimo komisija, kurią pripažino Ispanijos bankas).

Problemos, kylančios nemokant paskolos, tuo nesibaigia, nes kaip minėjome anksčiau, skolininkas gali būti įtrauktas į nevykdančių asmenų sąrašąTai labai apsunkintų situaciją, kai reikia prašyti naujo finansavimo, jei jo reikia.

Kita vertus, kai skola nesumokama, Kreditorius gali nuolat reikalauti sumokėti tą patį, paprastai per priekabiavimą telefonu, dėl kurio skolininkas gali jaustis nepatogiai. Netgi gali būti, kad skola baigsis grifų fondo rankosekuri ją nupirks iš pradinio kreditoriaus už mažesnę kainą, tačiau tai nereikš, kad iš skolininko bus prašoma mažesnės sumos.

Nesvarbu, ar skola priklauso pradiniam kreditoriui, ar grifų fondui, gali būti kreipiamasi į teismą. Tokiu atveju teisėjas greičiausiai sutiks su ieškovu ir pareikalaus iš skolininko sumokėti skolą per 20 dienų. Ir jei šis to nepadarys, gali tave paimtiCivilinio proceso įstatymo 592 straipsnio 2 dalyje nustatyta tvarka (darbo užmokesčio, pensijos, būsto, automobilio, banko sąskaitos ir kt.).

Taigi, ką daryti, jei esu skolingas daug mažų kreditų, kurių negaliu sumokėti?

Jei turite sukaupę daug smulkių paskolų ir nesate mokūs, todėl negalite jų sumokėti, Turėtumėte patikrinti, ar atitinkate reikalavimus, kad galėtumėte pasinaudoti bendrovės mechanizmu.

The Bendrovė Tai sistema, per kurią Jei esate nemokus, galite teisėtai panaikinti savo skolas, todėl išvalykite savo finansinę padėtį. Tačiau tam reikia atitikti tam tikras sąlygas.

Advokatai už jūsų skolas esame mes teisininkai, besispecializuojantys Bendrovėje, ir kiekvieną dieną padedame vis daugiau žmonių panaikinti skolas. Jei turite keletą neapmokėtų skolų ir turite jas sumokėti, Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite mūsų formą ir Mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *