Gero tikėjimo skolininkas įmonėje (2023 m.)

The Bendrovė tai yra teisinis mechanizmas, leidžiantis visiškai arba iš dalies panaikinti skolas.

Tačiau norint gauti naudos iš Bendrovės, turi būti įvykdyti keli reikalavimai.

Svarbiausias reikalavimas, į kurį reikia atsižvelgti atliekant procedūrą, yra tai, kad būsite laikomas sąžiningu skolininku. Toliau išsamiau paaiškinsime, ką tiksliai reiškia būti sąžiningu skolininku.

Būtinos sąlygos procedūrai

Prieš pradedant aiškintis, ką reiškia būti sąžiningu skolininku, verta tai atsiminti norint pradėti procedūrą turi būti įvykdyti kiti reikalavimai.

Šie reikalavimai yra vienodai svarbūs ir yra šie:

Tai yra pagrindiniai reikalavimai norint gauti naudos iš bendrovės, be to, kad yra sąžiningas skolininkas.

Jei įvykdysite visus šiuos reikalavimus, galėsite panaikinti savo skolas Bendrovei. Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, savarankiškai dirbantis asmuo ar verslininkas, galime panaikinti bet kokios rūšies skolas.

Būkite sąžiningas skolininkas

Esminis reikalavimas – būti sąžiningu skolininku. Norėdami užbaigti teisinį procesą su skolų panaikinimu, teisėjas turi laikyti jus sąžiningu skolininku. Priešingu atveju procedūra nebūtų laikoma sėkminga ir jūsų skolos nebus panaikintos.

Sąžiningas skolininkas reiškia neatlikti jokių veiksmų, kurie gali būti laikomi nesuderinamais su Bendrovės tvarka. Kitaip tariant, šios procedūros metu negalėsite atlikti tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, prašyti daugiau finansavimo ar parduoti turto. Jei tai padarytumėte, teisėjas suprastų, kad elgiatės nesąžiningai, ir atsisakytų panaikinti jūsų skolas.

Jis Bankroto įstatymo 487 str apima daugybę prielaidų, kurių įvykdymo atveju skolininkas nebūtų laikomas sąžiningu ir atimtų teisę gauti naudos iš Bendrovės.

Šitie yra:

  • Neteistas galutine bausme už nusikaltimus iždui, socialinei apsaugai, darbuotojų teisėms, dokumentų klastojimui, nusikaltimams nuosavybei ir socialinei ekonominei santvarkai, už kuriuos skiriamos trejų metų ar didesnės bausmės. Kiti nusikaltimai nesukels problemų naudojant šią procedūrą.
  • Nebuvo nubaustas tvirtu administraciniu nutarimu už labai šiurkščius mokesčių ir socialinio draudimo pažeidimus arba socialinė tvarka. Sąžiningu skolininku nebus galima laikyti ir tuo atveju, jei bus padaryti šiurkštūs mokestiniai pažeidimai, kurių suma viršija 50 % prašomos atleisti skolos.
  • Tegul konkursas bus paskelbtas kaltuišskyrus tai, kad jis būtų buvęs laikomas kaltu išimtinai dėl to, kad skolininkas būtų laiku neįvykdęs savo pareigos reikalauti iškelti bankrotą, tokiu atveju teisėjas, atsižvelgdamas į konkrečias bylos aplinkybes, galėtų šią kliūtį įveikti. .
  • Kad per pastaruosius 10 metų nutartyje dėl trečiojo asmens bankroto pripažinimo kaltu suinteresuotas asmuo buvo pripažintas nukentėjusiuoju.
  • Kad yra pažeidžiamos informavimo ir bendradarbiavimo pareigos teisėjo ir bankroto administratoriaus atžvilgiu.
  • Kas pateikė melagingą ar klaidinančią informaciją arba elgėsi neapdairiai ar nerūpestingai sudarant skolą arba evakuoti savo įsipareigojimus.

Taip pat svarbu žinoti, kad anksčiau savo sąžiningumą turėdavo įrodyti skolininkas, tačiau po Bankroto įstatymo reformos su nauja bendrove Suponuojamas skolininko sąžiningumas ir būtent skolos kreditoriai turi įrodyti, kad skolininkas nėra sąžiningas..

Patariame būti sąžiningu skolininku

Su Advokatai už jūsų skolas, jums nereikės jaudintis dėl visų šių sąlygų, kad būtumėte sąžiningas skolininkas. Mūsų patarimais ir patarimais jūs visada būsite sąžiningas skolininkas ir panaikinsite savo skolas. Tai yra visų mūsų sėkmės istorijų pagrindasdalyvavimas su kiekvienu asmeniu ir pagalba viso proceso metu.

Skiltyje Advokatai už savo skolas rasite Įmonės teisininkai ekspertaisu daugybe sėkmės istorijų visoje Ispanijoje. Be to, turime daugiau nei 10 metų patirtį bankininkystės ir bankroto teisės srityse. Taigi galime peržiūrėti visas jūsų paskolos sutartis ir reikalauti piktnaudžiavimo sąlygų.

Susisiekite su mumis paskambinę 930 502 305 ir informaciją galite gauti nemokamai Bendrovėje.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *