Į ką atsižvelgti teikiant maisto pristatymo paslaugą

Dėl tokių įmonių kaip Uber sėkmės, maisto pristatymo paslauga namuose madinga. Ir per pastaruosius pusantrų metų daugelis restoranų, kavinių ir sumuštinių parduotuvių taip pat nusprendė pasinaudoti tokio tipo paslaugomis, kad išvengtų savo verslo uždarymo. Tiesą sakant, tikimasi, kad maisto pristatymas tapti augančiu verslu per ateinančius kelerius metus.

Jei galvojate pritaikyti savo verslą tokio tipo išpardavimams arba norite pradėti prekiauti maistu ir manote, kad tai jums geriausia alternatyva, yra tam tikrų aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.

Kitas, Mūsų tinklaraštis ne tik siūlo geriausias paskolas verslui plėsti, bet ir norime pasakyti keletą dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti teikdami maisto pristatymo paslaugą.

Pirma, atminkite, kad turite dvi parinktis:

  1. Pasamdykite vairuotojus maisto pristatymui

2. Pristatymo paslaugai galite pasitelkti išorinę įmonę

Tada įvertinkite šiuos aspektus:

1. Maisto dalinimui reikalingi ištekliai

Su galimybe en casa, turėsite samdyti, apmokyti ir valdyti savo vairuotojus. Todėl bus pradinės pradžios išlaidos ir didesnės pridėtinės išlaidos. Be to, turėsite sukurti politiką ir procedūras, kurios reglamentuotų šių darbuotojų veiklą. Suteikdami užsakomųjų paslaugų, išvengsite išankstinių išlaidų ir poreikio sugalvoti politiką ir procedūras, nes galėsite prisijungti prie esamos infrastruktūros.

2. Veiklos išlaidos

skaičiuotuvas

Jei samdote vairuotojus, turėsite pradinių išlaidų ir naujų išlaidų, susijusių su operacijos valdymu. Jei naudojatės trečiąja šalimi, tiekėjui sumokėsite tam tikrą procentą nuo savo pristatymo (dažnai iki 30%).

Jei viskas daroma įmonės viduje, didžioji dalis išlaidų apmokestinamos iš anksto ir nustatomos ateityje. Naudojant užsakomąsias paslaugas, dauguma jūsų išlaidų bus nuolatinės ir kintamos. Jei gamybos apimtys yra didelės, galiausiai tai padaryti bus pigiau. Jei apimtys mažesnės, užsakomųjų paslaugų teikimas gali būti patogesnis.

Geriausia būtų parengti išsamias finansines prognozes su aukštu, žemu ir vidutiniu scenarijais, kad nustatytumėte savo pajamas ir išlaidas.

Taip pat būtų prasminga veiklą nustatyti atskiroje pajamų ataskaitoje, siekiant užtikrinti, kad operacijos pelningumas būtų tiksliai stebimas už jūsų tradicinio verslo ribų. Kai kurios įmonės netgi „bando vandenis“ naudodamos trečiosios šalies paslaugą, kol apimtys išaugs tiek, kad būtų prasmingiau vykdyti operaciją. en casa.

3. Paslaugos kokybė

Tai yra svarbiausias jūsų planavimo aspektas. Tikėtina, kad kurdami savo prekės ženklą išleidote daug pinigų. Norite užtikrinti, kad jūsų produktai būtų pristatyti tokios pat būklės, kaip ir tada, kai klientai užsisakytų jūsų restorane. Pavyzdžiui, jei pristatote maistą, norite užtikrinti, kad pristatymo metu produktas būtų tinkamos temperatūros ir tinkamos būklės.

Taip pat turėtumėte užtikrinti, kad vairuotojas tinkamai elgtųsi ir bendrautų su klientu, nes tai atsilieps jūsų prekės ženklui. Jei pristatymą perduosite iš išorės, tai bus sunkiau kontroliuoti. Jei ją valdote viduje, galite apibrėžti politiką ir procedūras, kad užtikrintumėte norimą kokybės lygį.

4. Atsparumas

Dirbdami savo įmonėje, dabar savo verslui prisiimate naujų pareigų, su kuriomis anksčiau nebuvote susidūrę. Turėsite užtikrinti, kad jūsų darbuotojai būtų tinkamai apmokyti, kad turite tinkamus draudimo polisus ir kad vairuotojų saugai stebėti naudojate metodą, pvz., GPS vairuotojo valdymo sistemą.

Jei naudojate išorės paslaugas, tai nėra tiesioginė atsakomybė, tačiau galite susidurti su incidentu, kai trečiajai šaliai pristatote jūsų produktą. Taip pat sunku kontroliuoti trečiųjų šalių vairuotojų elgesį, nes jūsų gebėjimas valdyti yra mažesnis.

Tai gali jus sudominti: Kaip tvarkyti savo mėnesines sąskaitas?

5. Operacijų koregavimas

Ar turite reikiamų įrankių tvarkyti pristatymus į namus? Jei esate kaip ir daugelis restoranų, tikriausiai turite pardavimo vietos sistemą, sukurtą specialiai tradicinei darbo aplinkai.

Jei naudojate išorės paslaugas, gali tekti susieti pardavimo vietos sistemą su trečiosios šalies operacine sistema. Akivaizdu, kad susiejimas su trečiosios šalies sistema kelia saugumo ir išteklių problemų ir gali pailginti veikimo sąrankos laiką.

Tikriausiai žinote, kad maisto pristatymo operacijos pradžia yra didelės rizikos, tačiau ji taip pat suteikia galimybę gauti didelį atlygį. Įvertinkite, ar tai geriausias pasirinkimas jūsų verslui ir nebijokite plėsti savo veiklos.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *