„IL Secure Choice“ programos verslo savininko vadovas

55 milijonai amerikiečių darbuotojų – daugiau nei 40 % visą darbo dieną dirbančių privataus sektoriaus darbuotojų – neturi galimybės naudotis pensijų taupymo planu darbo vietoje. Kadangi labai nedaug darbdavių siūlo pensijas, o socialinė apsauga senka, o lėšos turėtų būti išeikvotos vos 2035 m., atsakomybė už taupymą tenka labiau nei bet kada anksčiau.

Nuo 2012 m. mažiausiai 45 valstijos įgyvendino arba svarstė sukurti valstybės palengvintas taupymo pensijai programas, o Oregono, Kalifornijos ir Ilinojaus valstijoms vadovauja.

2018 m. Ilinojus pradėjo diegti Illinois Secure Choice, valstybės remiamą IRA programą, skirtą 1,2 milijono privataus sektoriaus darbuotojų valstybėje, kurie neturi prieigos prie darbdavio remiamo pensijų taupymo plano. 2024 m. kovo mėn. jau buvo užsiregistravę daugiau nei 6 400 darbdavių ir 100 000 darbuotojų, kurie taupė savo ateičiai.

Kas yra pensijų taupymo programa „IL Secure Choice“?

Siekdama padėti Ilinojaus gyventojams kaupti savo pensijų santaupas, Ilinojaus valstija įgyvendina iniciatyvą, pagal kurią visi darbdaviai savo darbuotojams pasiūlytų tam tikro tipo pensijų planą. Plano sudarymo terminai keičiasi atsižvelgiant į įmonės dydį.

Ar IL Secure Choice programa yra privaloma?

Ne. Nors kvalifikuoto pensinio taupymo plano sudarymas yra privalomas darbdaviams, turintiems 25 ar daugiau darbuotojų, tai nebūtinai turi būti Illinois Secure Choice planas. Nuo lapkričio 1 d. visi darbdaviai, turintys 16–24 darbuotojų, taip pat turės dalyvauti pensijų kaupimo plane, tačiau tai nebūtinai turi būti valstybės valdomas planas.

Ar galiu atsisakyti Illinois Secure Choice?

Taip. Įmonės gali pasiūlyti kvalifikuotą išėjimo į pensiją planą iš privataus tiekėjo, kuris leistų sutaupyti daugiau, tuo pačiu suteiktų mokesčių paskatų ir daugiau pritaikytų.

Pažiūrėkime, kaip valstybės mandatas IRA atsispiria populiariausiam „Ubiquity“ smulkaus verslo taupymo planui:

Didžiausia darbuotojo metinių įmokų suma

Papildomas metinis darbdavio įmokų limitas

Taip, iki papildomų 43 500 USD**

Fiksuoti mokesčiai, kurie nedidėja atsižvelgiant į jūsų sąskaitos likutį

15 000 USD kreditas sąrankos išlaidoms kompensuoti2

Lankstus automatinio registravimo ir teisių suteikimo grafikas

Investavimo gairės, pagrįstos individualia rizikos tolerancija

Darbuotojų priėmimo susirinkimai ir švietimas

Automatinis registravimas ir eskalavimas

Reikalingas privalomuoju lygiu

Pritaikomos investicijų grupės

Ši riba priklauso nuo pragyvenimo išlaidų padidėjimo vėlesniais metais (ankstesniems metams žr. šią pragyvenimo išlaidų koregavimo lentelę).

Galimas reikalavimus atitinkantiems darbdaviams, turintiems mažiau nei 100 darbuotojų, kurie praėjusiais metais gavo ne mažesnę kaip 5 000 USD kompensaciją, turėjo bent vieną dalyvį, kuris buvo mažai apmokamas darbuotojas ir per pastaruosius 3 metus neprisidėjo prie išmokų plano savo darbuotojams pagal planą, kurį remiate jūs arba kontroliuojamos grupės, kuriai priklauso ir jūs, narys.

Ar IL Secure Choice pensijų taupymo programa yra Roth IRA?

Jų siūlomas planas yra pagrindinis Roth IRA. Tačiau su mažomis įmokų ribomis, ribotomis investicijomis ir mažais mokesčių pranašumais – ar tai geriausias sprendimas jūsų komandos finansinei ateičiai suteikti?

Kas yra Roth IRA?

Roth IRA yra individuali išėjimo į pensiją sąskaita, kurioje taupytojas moka mokesčius už pinigus, patenkančius į jo sąskaitą, ir (jei taupytojas atitinka tam tikrus IRS kriterijus) visi būsimi išėmimai yra neapmokestinami.

Roth IRA turi dvi svarbias taisykles ir apribojimus:

 • Negalite prisidėti prie Roth IRA, jei uždirbate per daug pinigų. Vienišių pajamų riba 2024 m. yra 144 000 USD.
 • Suma, kurią galite įnešti kiekvienais metais, keičiasi atsižvelgiant į infliaciją. 2024 m. įmokų limitas yra 6 000 USD per metus, nebent esate 50 metų ar vyresni – tokiu atveju galite įnešti iki 7 000 USD.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie 2024 m. įmokų limitus

Kaip veikia pensijų taupymo programa „IL Secure Choice“?

„Illinois Secure Choice“ – valstybės remiamo plano – galutinis terminas yra 2024 m. lapkričio 1 d. kitai smulkiojo verslo savininkų grupei. Ilinojaus darbdaviai, turintys 16–24 darbuotojus, turės užsiregistruoti valstybinėje Roth IRA arba pasiūlyti privatų pasirinkimą. „Illinois Secure Choice“ yra automatinio registravimo ir išskaitymo iš darbo užmokesčio „Roth IRA“. Išskirkime, ką tai reiškia jums:

 • Automatinis registravimas: jei jūsų įmonė pasirenka valstybės teikiamą IRA, po 30 dienų lengvatinio laikotarpio, reikalavimus atitinkantys darbuotojai automatiškai pradės taupyti ateičiai sumokėdami 5 % įnašą iš savo darbo užmokesčio fondo.
 • Išskaitymas iš darbo užmokesčio: Tai reiškia, kad visi dalyvaujantys darbuotojai automatiškai įneš dalį savo atlyginimo į savo IRA iš kiekvieno atlyginimo.
 • Kaip tai veikia praktiškai: pridėti darbuotojai gaus pranešimą iš Illinois Secure Choice ir turės 30 dienų nuspręsti tinkinti savo paskyrą, atsisakyti dalyvauti programoje arba automatiškai įtraukti į standartines taupymo parinktis.

Kiek valstybės valdomas planas kainuos mano verslui?

Ilinojaus saugaus pasirinkimo programoje nėra darbdavių mokesčių, tačiau jums neleidžiama mokėti iš mokesčių atskaitomų atitinkamų įmokų, kaip tai būtų galima padaryti pagal 401 (k) planą.

Kita vertus, jūsų darbuotojai mokės metinį, turtu pagrįstą administravimo mokestį, kuris svyruoja nuo 0,825% iki 0,95%, priklausomai nuo jų investavimo pasirinkimo. Šie mokesčiai bus nuskaityti tiesiai iš jų sąskaitoje esančio turto.

Kokią naudą duoda įtraukimas į valstybės valdomą planą?

Įmonėms yra keletas privalumų, renkantis Illinois IRA produktą, įskaitant:

 • Jokių išlaidų darbdaviui
 • Jokios patikėjimo rizikos
 • Jokių investicijų valdymo pareigų

Kokie galimi trūkumai užsiregistravus Ilinojaus valstijoje?

„Illinois Secure Choice“ siūloma galimybė naudotis pensijų taupymo planais yra didelis žingsnis į priekį sprendžiant gresiančią išėjimo į pensiją krizę. Tačiau yra didelių trūkumų, palyginti su alternatyviais tinkamais 401 (k) planais iš privataus tiekėjo, pvz., „Ubiquity Retirement + Savings“:

 • Įmokų limitas 401 (k) yra daugiau nei tris kartus didesnis nei IRA
  • Didesni įmokų tarifai leidžia taupantiems asmenims pasinaudoti sudėtinių palūkanų galia, o tai reiškia, kad kuo daugiau pinigų sutaupoma, tuo daugiau jie laikui bėgant gali augti.
 • Prarandama reikšminga mokesčių lengvata
  • Ar žinojote, kad mažos įmonės, remiančios savo darbuotojų pensijų planus, yra apdovanojamos vyriausybės? 2024 m. SAUGUMO įstatymo dėka mažos įmonės gali gauti iki 16 500 USD mokesčių kreditą per trejų metų laikotarpį, pradėdamos kvalifikuotą pensijų planą, pvz., 401 (k) planą, su automatine registracija. Darbdaviai, pasirinkę valstybės teikiamą galimybę, negali gauti šių išmokų.
 • Darbuotojams bus taikomi mokesčiai pagal turtą
  • Šiuo metu Illinois Secure Choice taiko turtu pagrįstą mokestį, todėl jūsų darbuotojai vis dažniau baudžiami pagal tai, kiek jie sutaupo. Šiame plane nėra galimybės pasirinkti fiksuoto mokesčio programą, kuri užtikrintų didesnį skaidrumą ir galiausiai sumažintų sąnaudas kaupiant santaupas.

Ar IL Secure Choice IRA yra geriausia mano verslui?

„Ubiquity Retirement + Savings“ daugiau nei du dešimtmečius padėjome mažoms įmonėms ir jų darbuotojams auginti kiaušinius lizdams, naudodamiesi įperkamais pritaikytais 401 (k) sprendimais. Nors manome, kad valstijos programa yra svarbus žingsnis siekiant užbaigti gresiančią išėjimo į pensiją krizę Ilinojaus valstijoje, 401 (k) gali būti geresnė alternatyva jūsų smulkiajam verslui ir jūsų darbuotojų ateičiai.

Pasirinkite geresnį taupymo būdą naudodami „Ubiquity 401(k)“

Jei ieškote maksimalaus sutaupymo potencialo ir mokesčių lengvatos, „Ubiquity“ siūlo tinkinamus 401 (k) planus, kurie veikia kaip Illinois Secure Choice alternatyva. Jau daugiau nei du dešimtmečius sukūrėme fiksuoto mokesčio išėjimo į pensiją planus, skirtus mažoms įmonėms, kurie jums ir jūsų darbuotojams pristatomi internetu. Tai reiškia, kad nėra paslėptų mokesčių ar AUM mokesčių smulkiu šriftu. Padėjome šimtams tūkstančių darbuotojų sutaupyti savo ateičiai.

Šio tinklaraščio turinys skirtas tik informaciniams tikslams. Ji neturėtų būti naudojama kaip konkrečių mokesčių, teisinių ir (arba) finansinių patarimų, kuriuose atsižvelgiama į visus svarbius faktus ir aplinkybes, pakaitalas. Dėl oficialių nurodymų būtinai kreipkitės į kvalifikuotą finansų patarėją arba mokesčių specialistą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *