Įmonei skolos nepanaikinamos

Bendrovė yra teisinis mechanizmas, kad fiziniai asmenys (fiziniai asmenys ir savarankiškai dirbantys asmenys) būtų nemokūs. gali iš naujo derėtis dėl savo skolų arba jas visiškai ar iš dalies panaikinti. Ši teisinė priemonė atlieka dvigubą – socialinę ir išieškojimo efektyvumo – funkciją, užtikrindama tiek skolininko, tiek kreditorių interesus.

Dėl gauti antrą galimybę Fiziniai asmenys turi atitikti tam tikrus reikalavimus, pvz., gyventi Ispanijoje arba būti užsienio skolininkais (asmenimis arba savarankiškai dirbančiais asmenimis), legaliai gyvenančiais Ispanijoje arba bent jau turinčiais savo interesų centrą Ispanijoje (turtas, turtas, verslas, administracija, finansavimas). . ir skolos…). Taip pat būtina turėti įsiskolinimus, net jei jie yra sumokėję, su bent dviem skirtingais kreditoriais.

Skolos, kurių Bendrovei negalima panaikinti

Alimentai

Alimentai – tai mokėjimas už maistą, kurį skolininkas privalo sumokėti buvusiam sutuoktiniui, jo neišlaikomiems palikuonims, aukštesniesiems giminaičiams ar broliams ir seserims. Kai yra skola už šią koncepciją, iki teisėjo nustatytos sumos limito, ji nebus atleidžiama.

Alimentų nereikėtų painioti su kompensacija, kuri turi būti išmokėta buvusiam sutuoktiniui skyrybų atveju; Šie mokėjimai yra atleidžiami, kai pasinaudojama antrąja galimybe.

Skolos, atsiradusios dėl nusikalstamų veikų ir deliktinės atsakomybės

Skolos, atsiradusios dėl nusikalstamų veikų ir net dėl ​​deliktinės atsakomybės, negali būti panaikintos per Bendrovę.

Mes tiriame jūsų atvejį nemokamai

Naujame mokėjimo plane prisiimtus įsipareigojimus

Jei pasirinkote atleidimą nuo mokėjimo plano, per plano galiojimo laikotarpį skolininko prisiimtų naujų įsipareigojimų Bendrovei panaikinti negalima.

Valstybės skolos, viršijančios įstatymų nustatytą ribą

negali būti atleistas valstybės skola viršija įstatymo nustatytą ribą. Nustatyta, kad skolos iždui yra atleidžiamos ne daugiau kaip iki 10 000 eurų, taip pat iki 10 000 eurų, kai kalbama apie skolas Sodrai.

Jei po šio panaikinimo vis dar yra neapmokėtų skolų, skolininkas privalo sudaryti mokėjimo planą su atitinkama administracija, neatsižvelgdamas į susidariusias naujas skolas.

Kokias skolas galima panaikinti pasinaudojus antrąja galimybe?

Šiam teisiniam procesui nereikia nei notaro, nei Ūkio registro, nei Prekybos rūmų, nei bankroto tarpininko įsikišimo, o tai sumažina išlaidas, o nustatyta maksimali viso proceso trukmė – 18 mėnesių.

The Dauguma skolų gali būti apmokėtos iš dalies arba visiškai jei skolininkas pasinaudoja antrąja galimybe, kaip atsitinka su:

Be to, skolininkas gali išlaikyti savo nuolatinę gyvenamąją vietą, o tai gali įvykti dviem atvejais.

  1. Pirma, nuolatinė gyvenamoji vieta yra mažesnė nei hipoteka, todėl skolininkui pakaks žinoti būsto paskolos įmokas ir, gavęs antrąją galimybę, jis bus atleistas nuo likusių skolų. ir toliau mokės būsto paskolą.
  2. Antrasis scenarijus yra tai, kad jūs neturite hipotekos arba ji yra mažesnė už įprasto būsto vertę, todėl skolininkas turės įsipareigoti laikytis mokėjimo plano pagal savo galimybes padengti kreditus, kuriuos jis gali atleisti, o planas yra įvykdytas, jei yra neapmokėtų skolų, jos būtų apmokėtos visiškai.

Įmonės ekspertai

Kad „Antrojo šanso“ procesas būtų sėkmingas, tai būtina Turėkite specializuotus teisininkus, kurie vykdo atitinkamą teisinę strategiją, pataria ir lydės viso proceso metu.

Advokatai už jūsų skolas esame įmonės ekspertai ir kasdien padedame vis daugiau žmonių panaikinti skolas. Jei norite nemokamo patarimo, Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite šią formą ir mes išnagrinėsime jūsų atvejį neįsipareigodami pateikti jums sprendimo.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *