Išėjimo į pensiją planavimo vertė smulkaus verslo darbuotojams

Kaip smulkaus verslo savininkas, būtina užtikrinti, kad jūsų darbuotojai būtų pasirengę išeiti į pensiją. Juk jums rūpi jie ir jų finansinė ateitis. Šios naudingos strategijos padės užtikrinti, kad jūsų darbuotojai būtų pasiruošę tolesniems darbams.

Kodėl išėjimo į pensiją planavimas yra (papildomas) smulkaus verslo darbuotojams

Išėjimo į pensiją planavimas yra būtinas visiems, bet ypač mažų įmonių darbuotojams, kurie gali neturėti tokių gilių kišenių kaip didelė korporacija – ir kuo anksčiau jie pradės taupyti, tuo geriau. Daugelis smulkaus verslo darbuotojų gali neturėti prieigos prie tų pačių išėjimo į pensiją išmokų kaip ir didesnėse įmonėse, pvz., pensijų planų ar akcijų pasirinkimo sandorių, todėl gali būti sunkiau taupyti.

Be to, smulkaus verslo darbuotojai gali būti labiau pažeidžiami dėl galimų finansinių sukrėtimų, tokių kaip netikėtos medicininės išlaidos ar darbo praradimas. Sveiko išėjimo į pensiją planas gali padėti apsaugoti šias (ir daugelį kitų) netikėtų išlaidų.

Daugelis žmonių gerokai neįvertina pinigų, kurių jiems prireiks išėjus į pensiją, ir gali nesutaupyti pakankamai, kad galėtų išlaikyti savo dabartinį gyvenimo būdą išėjus į pensiją. Mokydami savo darbuotojus apie išėjimo į pensiją planavimo svarbą, galite padėti jiems išvengti šios įprastos spąstos. Ateityje jie jums padėkos.

3 didžiausi privalumai taupydami 401 (k)

Tai yra trys įtikinamiausios priežastys, dėl kurių jūsų darbuotojai gali dalyvauti jūsų smulkiajame versle 401 (k), kurias jie turi žinoti dabar:

Aukštos įmokų ribos. Vienas iš svarbiausių 401 (k) pranašumų yra tai, kiek pinigų kiekvienam asmeniui leidžiama įnešti kiekvienais metais. Šiuos apribojimus nustato IRS ir jie paprastai didėja kasmet, kad neatsiliktų nuo infliacijos. Didžiausia įmoka 2024 m. yra 22 500 USD jaunesniems nei 50 metų asmenims. 50 metų ir vyresniems asmenims bendra suma yra 30 000 USD.

Mokesčių taupymas. Atminkite, kad 401 (k) plano įnašai gali būti atliekami neatskaičius mokesčių dolerių, todėl kuo daugiau įnešate, tuo mažesnės jūsų metinės apmokestinamos pajamos. Net 1000 USD gali pakakti, kad sumažintumėte mokesčių kategoriją ir jūsų pajamų, mokamų IRS, procentą.

Sudedamosios palūkanos. Kitas didelis 401 (k) planų pranašumas yra palūkanų padidėjimas. Tai geriausias taupytojo draugas. Kai investuojate į 401 (k), jūsų pridėti pinigai generuoja palūkanas. Tada pačios palūkanos generuoja palūkanas (susijungia) ir gali sparčiai augti kiekvienais metais.

Kaip šviesti savo smulkaus verslo darbuotojus apie išėjimo į pensiją planavimą

Yra keletas būdų, kaip padėti savo darbuotojams sužinoti daugiau ir jaustis užtikrintai planuodami išėjimą į pensiją:

1. Siūlykite darbdavio remiamus pensijų planus

Vienas iš veiksmingiausių būdų paskatinti išėjimo į pensiją planavimą yra pasiūlyti darbdavio remiamus pensijų planus, pvz., 401 (k) s. Šie planai leidžia jūsų darbuotojams įnešti į pensijų sąskaitą neatskaičius mokesčių dolerių, o tai gali padėti sumažinti apmokestinamąsias pajamas ir padidinti pensijų santaupas. Papildomi taškai už atitinkamus įnašus.

2. Teikti nuolatinį švietimą ir paramą

Išėjimo į pensiją planavimas gali būti sudėtingas, ir daugelis žmonių gali nežinoti, nuo ko pradėti. Apsvarstykite galimybę teikti nuolatinį švietimą ir paramą savo darbuotojams, pavyzdžiui, finansų patarėjams ar pensijų planavimo seminarams. Tai gali padėti kiekvienam jaustis labiau pasitikinti savo pensijos planavimu.

Yra daug internetinių įrankių, kuriais galite bendrinti su darbuotojais ir patys naudotis, kurie padeda jiems planuoti išėjimo į pensiją logistiką. Viena puiki priemonė yra darbo užmokesčio skaičiuoklė, padedanti žmonėms nustatyti, kiek jie gali sau leisti prisidėti iš kiekvieno atlyginimo.

Taip pat yra 401 (k) skaičiuotuvai, kurie gali padėti dalyviams išsiaiškinti, kiek jie gali tikėtis sutaupyti per savo numatomą laikotarpį. Informacija, į kurią atsižvelgia šios skaičiuoklės, apima amžių, pajamas, dabartinę santaupų sumą, numatomą išėjimo į pensiją amžių, tikėtiną grąžos normą ir kt.

3. Sukurkite indėlio kultūrą

Galite rodyti pavyzdį, suteikti išsilavinimą ir palengvinti savo darbuotojų 401(k)s nustatymą. Būdami atviri ir aiškūs apie pasiūlymus ir naudą, tikėtina, kad daugiau darbuotojų pasinaudos jūsų pateiktomis investavimo galimybėmis. Jūs netgi galite jį perkelti į kitą lygį, įtraukdami informaciją apie išėjimo į pensiją planavimą ir išmokas į savo smulkaus verslo įtraukimo procesą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *