Jei bankas paima mano namą, ar turiu toliau mokėti?

Faktas apie toliau mokėti būsto paskolą Tai priklausys nuo to, kaip kiekviena situacija bus išspręsta. Žemiau analizuojame galinčias kilti situacijas ir Įstatymo siūlomas sprendimo galimybes.

Reikia atsižvelgti į tai, kad šiuo metu hipotekos delspinigiai krito, jei turėtume omenyje blogiausius ekonominės krizės momentus. Bet kuriuo atveju, nors yra ir daugiau pavienių atvejų, ir toliau pasitaiko nemokėjimo ir vėlavimo atvejų. Paprastai, kol nepasieksite situacijos, kai negalite sumokėti būsto paskolos, išgyvenate sunkų finansinį laikotarpį.

Svarbu, kad tomis pirmomis akimirkomis, kai pradeda kilti problemų, eikite į banką ar finansų įstaigą, kuri yra hipotekos kreditorius, ir paaiškinkite situaciją ir pabandykite iš naujo derėtis dėl paskolos sumos.

Nors taip pat tiesa, kad dėl dabartinės nepastovumo situacijos Šis hipotekos įsipareigojimų neįvykdymas galėjo įvykti beveik staiga.

hipotekos novacija

Bet kuriuo atveju derybos su banku gali reikšti, kad galime pratęsti terminą mainais į reikšmingą mūsų mėnesinių mokėjimų sumažinimąbet nepaisant visko, jūs neturite nustoti mokėti hipotekos.

Hipotekos sąlygų pakeitimo arba iš naujo derinamas procesas yra žinomas kaip hipotekos novacija.

The išlaidos, patirtos prašant novacijos Jie priklauso nuo daromų pakeitimų tipo: jei tik mažina palūkanas, tai registracija viešajame akte nebūtina. Jei yra ir kitų, turi būti atliktas novacijos aktas su atitinkamais dokumentais ir registracija bei notarinėmis išlaidomis.

Bankų paskirtis yra rinkti paskolas. Jei jie nustato, kad jūs negalite laikytis jų sąlygų, jie labiau linkę priimti naujas. Be to, Bankams labai patraukli ir galimybė pratęsti grąžinimo terminą, nes jiems tai reiškia gauti didesnę palūkanų sumą..

Pažymėtina, kad tuo metu, kai kyla būsto kainos, bankai ne tokie lankstūs derantis. Tačiau būsto kainoms nuosaikaujant, bankas dažniausiai yra labiau suinteresuotas iš naujo derėtis dėl paskolos, nes Jei skolininkas nemokės, bankas išlaikys namą už daug mažesnę kainą.

Problemos su hipoteka? Mes jums padedame

Kai hipoteka neapmokama

Esant itin sunkioms ekonominėms sąlygoms, kai nepavyksta susitarti su būsto paskolą turinčia finansų institucija, skolininkas neturi kito pasirinkimo, kaip tik nustoti mokėti.

Pasekmės dažnai nemokėjus būsto paskolos gali sukelti turto uždarymą ir aukciono procesą.

Teisinės priemonės šiai situacijai įveikti

Daugelis žmonių patyrė siaubingą patirtį 2024 m. krizės, kurią sukėlė koronaviruso pandemija, akivaizdoje. Dėl šios situacijos daugelis žmonių neteko būsto arba nustojo mokėti būsto paskolas.

Įstatymai paprastai remiasi banku, o ne klientu. Tačiau Yra tam tikri dėsniai, kurių daugelis žmonių nesinaudoja dėl nežinojimo..

Tai reiškia, kad praradus ar netrukus praradus būstą yra galimybių su tuo susitvarkyti arba bent jau nebemokėti skolų.

Yra du įrankiai yra:

Kai vykdomas hipotekos įkeitimas, ty iš skolininko paimamas namas, Daugeliu atvejų pajamų, kurias bankas gauna iš būsto aukciono, nepakanka skolai sumokėti..

Bankai siūlo namus už mažesnę nei jų rinkos vertę, o rinkos kainos yra nepastovios, todėl būstas šiandien gali būti vertas mažiau nei tada, kai jį įsigijote. Šiais atvejais būsto įsigijimas bus išskaičiuotas iš laukiančių mokėjimųbet skola vis tiek išliks, jei jos neužteks sumokėti.

Hipotekos įsipareigojimų neįvykdymas ir nelikvidavimas per areštą neleidžia jums turėti turto dabar ir ateityje, nes bankas jį susigrąžins tol, kol sumokėsite viską, ką skolingi.

Atsiskaitymas

Tai yra turto perdavimas mainais už skolos atleidimą. Priklausomai nuo būsto tipo ir situacijos, ši galimybė bankui gali būti labai įdomi.

Žinoma, tai turėtų būti žingsnis, kurį reikia žengti prieš prasidedant egzekucijai. Bankas tai laikys geros valios gestu, į kurį bus atsižvelgta. Jei turite kitą turtą savo vardu, galite pasiūlyti tą turtą apmokėti skolas.

Bendrovė

Su įmone Nemokūs skolininkai gali panaikinti visas savo skolas arba jų dalį.

Su Bendrove skolininkas procedūros metu galės pasirinkti, ar nori visiškai panaikinti skolas ir prarasti būstą, ar iš dalies panaikinti skolas ir įsipareigoti laikytis mokėjimo plano mainais už būsto išlaikymą.

Todėl gauti naudos iš Bendrovės galima ir neprarandant būsto, nors kiekvieną atvejį būtina išstudijuoti individualiai, ar naudingiau išsaugoti būstą ar panaikinti visas skolas.

Kiti Bendrovės privalumai yra tai, kad leidžia nutraukti visus embargus nuo prašymo pateikimo momento ir išeiti iš nusikalstamumo įrašų kai procedūra bus baigta.

Dažna procedūra, kai nustojate mokėti būsto paskolą

Įprasta procedūra, kurios reikia laikytis nustojus mokėti hipoteką:

  1. Jei praėjo mėnuo nuo hipotekos nemokėjimo, bankas susisiekia su skolininku patikrinti, ar nemokėjimas įvyko dėl klaidos, siūlome galimybę sumokėti tą mokestį su atitinkama delspinigių norma.
  2. Jei nemokėjimas tęsiasi ilgiau, Bankas ir toliau bandys rinkti įmokas už nesumokėtus mėnesius, ir daugeliu atvejų bus svarstomas anksčiau sutartų terminų keitimas. Peržiūros metu yra galimybė pratęsti būsto paskolos grąžinimo terminą. Tokiu atveju skola bus visa hipotekos suma ir delspinigiai.
  3. Kada nemokėjimas tęsiasi šešis mėnesius, bankas turi perkelti jį į savo pajamų ataskaitą. Šiuo metu bankai paprastai paduoda skolininkui į teismą, siekdami įgyvendinti paskolos garantijas ir įtraukti skolininką į nevykdančių įsipareigojimų sąrašą.

Aukcionai dėl hipotekos nemokėjimo

Po metų ar pusantrų metų, namų aukcionas, Kompetentingas teisėjas turi nustatyti skolos su atitinkamomis nesumokėtomis palūkanomis mokėjimo terminą, kad būtų išvengta turto aukciono.

Tačiau namo pardavimas aukcione ne visada išsprendžia problemą. Viskas priklauso nuo surinktos sumos aukciono rezultato. Jei suma didesnė už hipoteką, problemų nėra, nes apdrausta visa hipoteka, o jei mažesnė, reikia apdrausti skirtumą tarp turto iš varžytynių gautų pinigų ir skolos, kaip to reikalauja įstatymas.

Kiekvienas skolininkas, prieš priimdamas sprendimą šioje sudėtingoje situacijoje, turėtų pamatyti, kokias galimybes jis turi..

Nemokamas patarimas su specialistu

Advokatai už jūsų skolas vežame daugiau nei 10 metų patirtis darbas su visų rūšių skolomis. Jei rūpinatės hipoteka arba esate laiduotojas ir nežinote, ką daryti, susisiekite su mumis nemokamai. Patyręs teisininkas patars jums rasti geriausią sprendimą. Paskambinkite mums tel 930 502 305 arba užpildykite mūsų formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *