Jei jūsų darbo užmokestis areštuotas, ar jie gali konfiskuoti ką nors kita?

Viena iš dažnų abejonių tarp žmonių, kurių darbo užmokestis yra sutvarkytas Tai, ar jiems taip pat gali būti taikomas embargas kitam savo turtui. Šiame straipsnyje mes pateiksime atsakymą į šį klausimą.

Ar galite konfiskuoti jūsų darbo užmokestį ir tuo pačiu metu ką nors kita?

taip, gali būti areštuotas jūsų darbo užmokestis ir tuo pat metu areštuoti kitą turtą. Kai nustatomas areštas, jis daromas įvykdyto asmens turtui, o vėliau reikės nustatyti, koks turtas gali būti areštuotas.

Bet Dabartinės taisyklės nedraudžia embargo galioti keliems turtams vienu metu. Be to, šios priemonės bus imamasi kaskart, kai bus nuspręsta, kad ji bus tinkama, neatsižvelgiant į tai, ar tai teisminis, ar administracinis areštas (daugiausia tai padarys mokesčių agentūra ar socialinė apsauga).

Ar reikia sustabdyti embargą?

Skolos ir turto suvaržymai gali būti našta, kuri mus paliečia ne tik finansiškai, bet ir gali sukelti nuolatinį stresą bei nerimą. Jei atsidursite a sunkią ekonominę situaciją, Bendrovė yra sprendimas, kuris gali jums padėti Pirmyn.

Su Bendrove galite išvengti darbo užmokesčio ir kitų apmokestinimų. Pateikus ieškinį ir priėmus jį nagrinėti, poėmius galima sustabdyti.

Advokatams už jūsų skolas pažadame pateikti ieškinį per 30 dienų nuo tada, kai turėsime visus dokumentus, o tai reiškia, kad galime veikti greitai, kad apsaugotume jūsų pajamas ir padės jums gyventi be streso dėl turto arešto.

Kitoms tradicinėms įmonėms ieškinio pateikimas gali užtrukti nuo 6 iki 8 mėnesių, todėl jei ieškote greito ir veiksmingo sprendimo, Advokatai jūsų skoloms yra geriausias pasirinkimas.

Padedame sustabdyti embargą

Ar jūsų darbo užmokestis ir sąskaita gali būti areštuoti vienu metu?

Taip, jie gali papildyti jūsų darbo užmokestį ir banko sąskaitą tuo pačiu metu. Taip gali nutikti dėl to, kad yra keli kreditoriai, todėl vienas areštas patenka į sąskaitą, o kitas – į darbo užmokestį.

Tačiau taip pat gali būti, kad jūsų darbo užmokestis ir sąskaita gali būti areštuoti tuo pačiu metu dėl tos pačios skolos. Tai su sąlyga, kad bus laikomasi darbo užmokesčio fondų arešto ribų, kurias pamatysime vėliau.

Ar atlyginimų sąraše gali būti antrą kartą?

Antrasis areštas iš principo negalėjo būti atliktas pagal darbo užmokesčio sąrašą. Tačiau pagal Civilinio proceso įstatymo (CPK) 610 straipsnio 1 dalį, Taip, turtas gali būti areštuotas šiais atvejais:

 • Ar buvo patenkintos ankstesnių garnerių teisės.
 • Nepatenkinus minėtų teisių ir be būtinybės panaikinti embargą, jeigu antrojo embargo nepaveikia ankstesnio garanto teisės.

Todėl apibendrinant galima teigti, kad darbo užmokestis vėl gali būti areštuotas jei tai nekenkia atlikėjui kurio naudai vykdomas ankstesnis embargas.

Kokios darbo užmokesčio dalies negalima apmokėti?

Jūs negalite konfiskuoti tos darbo užmokesčio fondo dalies mažesnis nei minimalus tarpprofesinis darbo užmokestis (MMI), nes tai draudžia LEC 607 straipsnio 1 dalis.

Nuo šios sumos jis gali būti areštuotas vadovaujantis minėto straipsnio 2 dalies taisyklėmis:

 • Pirmoji papildoma suma iki dvigubo SMI, 30 proc.
 • Papildoma suma iki trigubo SMI, 50%.
 • Papildoma suma iki 4 kartų SMI, 60 proc.
 • Papildoma suma iki 5 kartų SMI, 75 proc.
 • Bet kokia suma, didesnė nei 5 kartus SMI, 90%.

Jei areštas gaunamas iš vaiko išlaikymo išmokos, ankstesnės taisyklės netaikomos, nes tokiais atvejais pagal LEC 608 straipsnį areštuotiną sumą turi nuspręsti teisėjas.

Ar yra koks nors banko sąskaitų arešto limitas?

Kaip ir su darbo užmokesčiu, banko sąskaitos likučio dalis, kuri yra mažesnis nei SMI dabartinis tuo metu.

Koks dar turtas, be darbo užmokesčio ir banko sąskaitų, gali būti areštuotas?

Turtas, kurį galima areštuoti teismine tvarka yra tie, kurie numatyti LEC 592.2 straipsnyje:

 1. Pinigai ar bet kokios einamosios sąskaitos.
 2. Paskolos ir teisės, kurias galima realizuoti nedelsiant arba per trumpą laiką, ir vertybiniai popieriai, vertybiniai popieriai ar kitos finansinės priemonės, įtrauktos į prekybą oficialioje antrinėje vertybinių popierių rinkoje.
 3. Papuošalai ir meno dirbiniai.
 4. Pajamos pinigais, neatsižvelgiant į jų kilmę ir kaupimo priežastį.
 5. Visų rūšių palūkanos, pajamos ir vaisiai.
 6. Kilnojamas ar nekilnojamasis turtas, akcijos, nuosavybės teisės ar vertybiniai popieriai, neįtraukti į oficialųjį prekybos sąrašą, ir įmonių dalyvavimas.
 7. Nuosavybė.
 8. Darbo užmokestis, atlyginimai, pensijos ir pajamos iš savarankiškos profesinės ir komercinės veiklos.
 9. Kreditai, teisės ir vertybės, realizuojamos vidutiniu ir ilgalaikiu laikotarpiu.

The Viešasis administravimas Jie taip pat gali areštuoti pirmiau nurodytą turtą, nors jame yra su tuo susiję reglamentai (Bendrojo mokesčių įstatymo 169 straipsnio 2 dalis ir Socialinio draudimo išieškojimo taisyklių 96 ir kiti straipsniai).

Atminkite, kad jei turite skolų, kurių negalite sumokėti, turite galimybę Patikrinkite, ar atitinkate reikalavimus, kad galėtumėte pasinaudoti bendrovės mechanizmu ir tokiu būdu visiškai arba iš dalies panaikinti savo skolas.

Pateikus paraišką, visi embargai, kurie buvo taikomi jūsų turtui, bus sustabdyti ir naujų embargų nebus galima vykdyti.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *