Jei mano nuomininkas nemoka nuomos, ką daryti?

Jei mano nuomininkas nemoka nuomos, ką daryti?Klausimas, kurį sau užduoda daugelis žmonių, susidūrę su nuolatiniais nemokėjimais, kurie, atrodo, neturi sprendimo.

Dabartiniai teisės aktai nustato kanalus, kuriais savininkai gali susigrąžinti naudojimąsi turtu, tačiau procesas paprastai nėra greitas ir ne visada garantuoja įsiskolinimų apmokėjimą, todėl apsisaugoti nuo galimų nemokėjimų geriausia konkrečios su nuoma susijusios paslaugos.

Mano nuomininkas man nemoka, derybos ir alternatyvos

Pirmojo nemokėjimo atveju tinkamiausias dalykas yra rasti sprendimą tarp abiejų šalių. Mėnesinės įmokos vėlavimas gali įvykti dėl daugelio priežasčių, kartais užtenka paprastos administracinės klaidos, kad mokėjimas neatvyktų, tokiais atvejais nesunku rasti sprendimą.

Jeigu pradeda kauptis vėlavimai ar neatsiskaitymai, nuomininkams ir savininkams rekomenduojama susitarti, nustatyti priežastis, dėl kurių vėluojama, ir bandyti susitarti, iš naujo derantis dėl sutarties sąlygų.

Svarbu atsiminti, kad nuomos sutartis turi tam tikrą galiojimo laiką, per šį laikotarpį sutarties sąlygos turi būti privalomos visiems dalyvaujantiems asmenims, tačiau susitarus sąlygos gali būti keičiamos, sudarant naują sutartį.

Esant galimybei, visada patartina pasiekti susitarimą, kuriuo abi šalys galėtų vykdyti savo įsipareigojimus.

Mano nuomininkas man nemoka ir skola kaupiasi

Jei nesusitariama, Įstatyme siūloma išeitis – kreiptis į teismą.

Miesto nuomos įstatymo (LAU) 27 straipsnio 2 dalyje numatytas iškeldinimo sprendimas, jei nemokami nuomos mokesčiai, tiekimas ir pan. Įstatymas leidžia pradėti iškeldinimo procesą, kai nesilaikoma vieno mėnesio.

Pateikus ieškinį, atliekamas žodinis teismo procesas. Jeigu įrodoma, kad iš tikrųjų nuomos mokestis nebuvo sumokėtas, teisėjas gali nutraukti sutartį (net jei ji galioja) ir nurodyti nutraukti sutartį. nuomininko iškeldinimas.

Šis procesas reikalauja nemažai išlaidų ir gali užtrukti ilgai. Kita tokio pobūdžio teisinių procesų žala yra ta, kad jie ne visada išsprendžiami savininkų naudai, nes nuomininkas gali atsakyti į ieškinį, arba atsisakyti turto ir nesumokėti, tokiu atveju procedūra liks atvira, kol bus išspręsta. . laukiančius mokėjimus.

Kiek laiko trunka iškeldinimo procesas už nuomos nemokėjimą?

Kartais pagrindinė tokio pobūdžio ieškinio žala yra ne tiek finansinė suma, kiek teisingumo reikalaujamas laukimo laikas.

Apskritai teisminiai procesai, susiję su iškeldinimu, užtrunka ilgiau, nes teisėjas prašo reikalingos informacijos, kad patvirtintų, jog nėra mokėjimų, o teisminis įsotinimas nepadeda greitai išspręsti šių bylų.

Vidutiniškai iškeldinimo atvejis dėl nemokėjimo nuomojamame būste paprastai trunka apie 6 mėnesius, per tą laiką nuomininkas gali ir toliau įprastai naudotis turtu, iš tikrųjų gali būti svarstomas bet koks savininko bandymas patekti į būstą. pažeidimas.

Ar išieškosiu skolą, jei pradėsiu iškeldinimo procesą?

Iškeldinimo proceso pradėjimas, net jei jis galutinai įvykdytas, nereiškia, kad skola bus patenkinta.

Jei nuomininkas palieka turtą, bet nesumoka, byla lieka nenagrinėta. Savininkai turi teisę reikalauti arešto, kad pati Administracija būtų atsakinga už tai, kad nuomininkas būtų priverstas atsiskaityti savo turtu. Šie procesai taip pat kainuoja ir paprastai trunka ilgai; iš tikrųjų savininkas turi iki 5 metų prašyti įvykdyti šios rūšies skolą.

tinkamas sprendimas užbėgti už akių nemokėjimo atvejams

Mes siūlome jums alternatyvą galimų nemokėjimo atvejų atveju. Mūsų paslaugos leidžia jums mokėti kiekvieną mėnesį, nepriklausomai nuo to, ar jūsų nuomininkas moka mėnesinį nuomos mokestį, ar ne.

Gaukite atlyginimą kiekvieno mėnesio 10 dieną ir pamirškite nemokėjimo atvejus. Jei nuomininkas jums nesumokės, mes pasirūpinsime, kad jums būtų sumokėta visa mėnesinė įmoka. Be to, mes suteikiame jums komandą, kuri specializuojasi nuomos valdymo srityje, su neribotu teisiniu draudimu.

Jei norite išsinuomoti turtą su visišku saugumu, mes siūlome jums garantuotą nuomos paslaugą, kuri apsaugo jus nuo nemokėjimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *