Ką daryti, jei Axactor reikalauja iš jūsų skolos?

Ar sulaukiate nuolatinių skambučių ar žinučių iš „Axactor“? Tokiu atveju turėtumėte tai žinoti Priekabiavimas yra nusikaltimas ir galite imtis teisinių veiksmų. Šios surinkimo įmonės taiko įvairiausias strategijas ir piktnaudžiavimą, siekdamos priversti jus mokėti, tačiau jums nereikia taikstytis su tokia situacija.

Toliau mes jums paaiškinsime ką daryti, jei jie reikalauja iš jūsų skolos. Kadangi kitaip Nieko nedarymas gali sukelti daug rimtesnių problemų. ateityje.

Kas yra Axactor?

aksaktorius yra Norvegijos tarptautinė įmonė, kuri yra skirta nesumokėtų skolų išieškojimui kitoms įmonėms. Paprastai taip nutinka, kai didelės įmonės savo skolinius reikalavimus perduoda kitai specializuotai įmonei, kaip tai daroma „Axactor“.

Kai kurie iš bankai, tvarkantys kolekcijas su „Axactor“. yra: Caixabank, Santander, BBVA, Sabadell, ING, Unicaja, Bankia, Bankinter, Abanca, IberCaja, LiberBank, Kutxabank arba TargoBank.

Taigi, jei turite neapmokėtų skolų savo bankui, transporto priemonės finansų įstaigai ar interneto tiekėjui, labai tikėtina, kad Axactor pareikalaus sumokėti šią skolą.

Šios surinkimo įmonės dažnai prisistato kaip stačios ir draugiškos, bet Jie greitai pradeda persekioti skolininkus ir grasina areštu bei laisvės atėmimo bausmėmis.. Šimtai robotų ir telefono numerių Jie skambina nukentėjusiam asmeniui bet kuriuo paros metusukelia nuolatinį diskomfortą, kad sumokėtumėte ir jų atsikratytumėte.

Axactor yra ne tik surinkimo įmonė, bet Jis taip pat veikia kaip grifų fondas, perkantis skolas iš didelių bankų iš Ispanijos. Ši įmonė 2017 m iš Banco Unicaja įsigijo daugiau nei 59 000 paskolų ir 2024 metų lapkričio mėn daugiau nei 38 000 „Banco Santander“..

Svarbu žinoti, kad tai du skirtingi dalykai, nes Kiekviena situacija reikalauja skirtingų teisinių ir teisinių priemonių.

DPOGESTION

Įprasta, kad kai Axactor siunčia pranešimus, reikalaudamas skolų, jie ateina vardu DPOGESTIONsukeldami painiavą daugeliui vartotojų, kuriems įdomu, kas yra DPOGESTION.

Nors jie naudoja šį pavadinimą, tai yra „Axactor“ pareiškimas, tai nėra kita įmonė.

Ar Axactor reikalauja iš jūsų skolos? apsiginti

Ar priekabiavimas teisėtas?

Šių įmonių vykdomam priekabiavimui nėra ribų. Tikėtina, kad jie paprašė jūsų sumokėti skolą visomis įmanomomis priemonėmis: telefonu, elektroniniu paštu, asmeniškai, paprastu paštu, SMS ir pan. Ir ne tik jūs, bet ir jūsų šeima, draugai ir bendradarbiai, bandydami viešai jus pažeminti ir uždusinti, kad priverstumėte susimokėti.

Na, jūs turėtumėte tai žinoti Jų daromas priekabiavimas nėra teisėtasBaudžiamojo kodekso 169 str.

Jei sulaukiate tokio priekabiavimo, Rekomenduojame atsiduoti į profesionalų rankas, kurie gali patarti konkrečiu atveju..

Puiki alternatyva nutraukti patyčias yra pašalinti negrąžintą skolą Bendrovei.

Jei norite patys kovoti su priekabiavimu telefonurekomenduojame jums:

  • Reikalauti iš Axactor dokumentų, įrodančių skoląkadangi daznai jos neturi (ypac jei tai pirkta skola) ir todel negali is jusu nieko isreikalauti teismine tvarka.
  • Praneškite jiems, jei jie tęs priekabiavimą Toliau aptarsite šį klausimą su teisininkais.
  • Visada įrašykite skambučius, kad gautumėte priekabiavimo įrodymųpraneškite kitam asmeniui, kad įrašote, kad jis turėtų teisinę galią.

Ar Axactor gali mane paimti?

Tai, ką daro šios įmonės, yra ne tik grasinimai, bet ir apgaulė. Tikriausiai jie jus išgąsdino sakydami, kad ketina jus sučiupti jei nesumokėsite iki X dienos. Tai tik strategijos, kaip priversti susimokėti kuo greičiau, ir jos nėra niekuo pagrįstos.

Jokia įmonė negali jūsų areštuoti be teismo įsakymo, leidžiančio tai padaryti. Todėl bet koks laiškas ar skambutis, kurį gaunate su šiuo grasinimu, kad ir koks formalus jis atrodytų, Tai ne kas kita, kaip apgaulė priversti jus mokėti. Iš Axactor jie negalės jūsų sulaikyti, kad ir kaip norėtų, prieš tai nepraėję teismo.

Kitas labai skirtingas atvejis yra tai, kad teismas jums praneša kad Axactor teismine tvarka pareikalavo iš jūsų skolos. Teismas jums praneš jūsų namuose arba, jei tuo metu nesate namuose, palikti jums įspėjimą, kad galėtumėte jį atsiimti teisme.

Tokiu atveju jie gali jus sulaikyti ir Labai svarbu atsakyti į šį skundą per kitas 20 dienų, kad gautų pranešimą. Gali prieštarauti teismo ieškiniui per tą laikotarpį dėl įvairių priežasčių: piktnaudžiavimo sąlygų, lupikavimo palūkanų, skolos senaties, skolos nepateisinimo ir kt.

Sprendimas dėl išvengti priepuolių ir ieškinių Jei negalite sumokėti, tai yra pasinaudoti Bendrovės teikiamomis galimybėmis. Kai tik pradėsite teisinę procedūrą, galėsite paralyžiuoti dabartinius embargus ir jų išvengti ateityje.

Kiekvienu konkrečiu atveju kovojama skirtingaiPavyzdžiui, jei „Axactor“ įsigijo jūsų skolą kaip grifų fondą, galite atšaukti skolą, nes tinkamai nepranešėte apie jos pardavimą. Todėl visada rekomenduojame kreiptis į teisininkus, kurie patars ir apgins jūsų interesus.nes kiekvienas atvejis yra skirtingas ir strategija, kurios reikia imtis, priklauso nuo daugelio veiksnių.

Pašalinkite priekabiavimą ir skolas

Kaip jau sakėme anksčiau, Geriausias būdas pašalinti priekabiavimą yra pašalinti skolas. Be skolų jiems nebus jokios priežasties jums skambinti ir jie nustos tai daryti.

Ar yra būdas pašalinti skolą, jei negaliu sumokėti? Atsakymas yra taip, su Bendrove galite juos teisiškai pašalinti. Šis įstatymas Ispanijoje vis dar labai nežinomas, jis labai gerai veikia finansų bendrovėms ir grifų fondams, tačiau jis suteikia teisę panaikinti neapmokėtas skolas, kai negalite sumokėti.

Kompanija Ji buvo patvirtinta 2015 m. kaip priemonė padėti visiems tiems pernelyg įsiskolinusiems žmonėms dėl ekonomikos nuosmukio, ir buvo įpareigotas Europos direktyva. Jis taikomas kasdien tokiose šalyse kaip Vokietija, Italija ar JAVo Ispanijoje mes vis dar gerokai mažiau išnaudojame, kiek galėtume tai duoti.

Jei norite sužinoti, ar atitinkate reikalavimus, kad galėtumėte pasinaudoti šiuo įstatymu ir panaikinti savo skolas teismo sprendimu, Paskambinkite mums 930 502 305 ir mes jums patarsime nemokamai.

Svarbu kad kuo greičiau imtumėtės veiksmų prieš priekabiavimąkadangi ši praktika laikui bėgant blogėja ir jūs nemokate to, ko reikalaujama.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *