Ką daryti, jei Gescobro reikalauja iš jūsų skolos?

Ar turite skolą ir Gescobro reikalauja, kad ją sumokėtumėte? Ar Gescobro gali tave sučiupti? Ar norite sužinoti, kas yra Gescobro? Tokiu atveju svarbu žinoti, kuo ši įmonė užsiima ir kokios teisinės galimybės jums siūlomos.

Mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti, jei Gescobro reikalauja iš jūsų skolosKitas.

Kas yra Gescobro?

Gescobro yra a inkasavimo agentūratai reiškia kad Jie skirti išieškoti kitų emoresų skolas. Be to, „Gescobro“ vykdo kitą veiklą, per kurią gali reikalauti skolos tiesiogiai iš jūsų, kaip naujų skolų turėtojų, veikdama kaip grifų fondas.

Pavyzdžiui, jie gali pigiai nusipirkti skolų iš kitų įmonių, kad vėliau jas reikalautų ir gautų naudos.

Ar Gescobro gali reikalauti iš manęs skolos?

Taip, Gescobro gali reikalauti iš jūsų skolos.

Kaip ką tik matėme, jis gali tai padaryti kaip tarpininkas kitoje įmonėje, kuriai esate skolingas, tačiau gali būti, kad jis įsigijo skolą ir kreipiasi į jus tiesiogiai kaip į kreditorių.

Abiem atvejais Gescobro turi teisę reikalauti iš jūsų skolos. Pavyzdžiui, jei turite neapmokėtą telefono sąskaitą, mikrokreditą ar hipotekos įmoką, „Gescobro“ gali susisiekti su jumis ir reikalauti, kad sumokėtumėte skolą.

Dabar turėtumėte tai atsiminti Nei Gescobro, nei bet kuri kita tokio tipo paslaugoms skirta įmonė negali jūsų priekabiauti, pagal bet kokią koncepciją. Tai yra, jie negali spausti jūsų nuolatiniais telefono skambučiais, el. laiškais, tekstinėmis žinutėmis ir pan.

Tokio pobūdžio veiksmai yra neteisėti ir netgi gali būti laikomi nusikaltimu pagal Baudžiamojo kodekso 172 str.1 str.

Ką daryti, jei Gescobro reikalauja iš manęs skolos?

Jei Gescobro teisiniais kanalais reikalauja iš jūsų skolos, tiesa tokia Jūs negalite to išvengti.

Bet jeigu manote, kad šis ar bet kuris kitas subjektas, reikalaujantis iš jūsų skolos, peržengia teisėtumo ribas, nes per daug kartų su jumis susisiekia ir trukdo, turėkite omenyje, kad tai gali būti nusikaltimas, nes mes jau minėjo.

Ar Gescobro gali mane patraukti į teismą?

Taip, Gescobro gali jus paduoti į teismą į teismą bandyti išieškoti skolą, jei jos savo noru nesumokėsite. Faktiškai, Įprasta, kad ši įmonė, siekdama šio tikslo, taiko stebėjimo procedūrą..

Tačiau; Vien todėl, kad Gescobro nuves jus į stebėjimo teismą, dar nereiškia, kad būtinai turėsite sumokėti viską, kas iš jūsų reikalaujama.

Pavyzdžiui, jei skola susidarė dėl atnaujinamos kortelės, būtina atkreipti dėmesį į BPL, kuri buvo nuskaičiuota, nes tai gali būti piktnaudžiaujama. Taip pat labai svarbu išstudijuoti, kokiomis sąlygomis buvo sudaryta sutartis, ar minėta sutartis buvo pakankamai gerai paaiškinta, ar lengva suprasti palūkanų apskaičiavimo būdą ir pan.

Kitaip tariant, yra daug aspektų, dėl kurių skola gali labai sumažėti.

Ir sugriebti mane?

Jokia įmonė negali tiesiogiai areštuoti jūsų turto, nes areštas yra priemonė, kuri skiriama teisme. Todėl galite būti ramūs, kad nei „Gescobro“, nei joks panašus subjektas negalės jūsų areštuoti, prieš tai nesikreipdami į teismą.

Tačiau Jei Gescobro pateiks jus į teismą ir teisėjas nuspręs, kad skola yra ir ją galima išieškoti, jūsų turtas gali būti areštuotas. Tačiau primygtinai reikalaujame, kad dėl šios priemonės būtų galima susitarti tik priėmus teisminę rezoliuciją.

Tuo atveju, jei Gescobro padavė jus į teismą taikydamas stebėjimo procedūrą, jei Teismas manys, kad skola yra įrodyta, jis atsiųs jums pranešimą, kuriame reikalaujama sumokėti. Jūs turite tai padaryti per 20 dienų arba pareikšti prieštaravimą, jei manote, kad turite priežasčių tai padaryti.

Praėjus šiam laikotarpiui, jei nesumokate skolos ir Teismas mano, kad skola egzistuoja ir esate įpareigoti ją sumokėti, Taip, jis gali areštuoti jūsų turtą, kad Gescobro galėtų jį atsiimti (darbo užmokestis, pensija, banko sąskaitos, namai, automobilis…).

Skola yra, bet negaliu jos sumokėti, ar turiu kokią nors galimybę išvengti arešto?

Jei turite keletą neapmokėtų skolų, tačiau jūsų finansinė padėtis tapo labai sudėtinga ir jūs tikrai negalite jų sumokėti, Galime ištirti, ar galite gauti naudos iš Bendrovės mechanizmo.

Tai apie a teisinė sistema, pagal kurią jūsų skolos gali būti panaikintosbet jūs turite nepamiršti, kad vienas iš jums keliamų reikalavimų yra turėti mažiausiai dvi skolas skirtingose ​​įmonėse.

Jei turite keletą skolų skirtingoms įmonėms, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes išnagrinėsime jūsų atvejį. Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite šią formą ir advokatas specialistas jums padės nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *