Ką daryti, jei „Hoist Finance“ reikalauja iš jūsų skolos?

Jei turite skolų Hoist Finance, jums gali kilti klausimas, ką jie veikia šioje įmonėje ir Kodėl jie reikalauja sumokėti iš jūsų, o ne iš subjekto, su kuriuo sudarėte skolos sutartį? Šiame straipsnyje mes suteiksime jums reikalingą informaciją, jei „Hoist Finance“ pareikalauja iš jūsų skolos.

Kas yra „Hoist Finance“?

Hoist Finance yra a Švedijos įmonė laikoma grifų fondu, nes ji skirta mažomis kainomis supirkti neapmokėtas skolas iš kitų subjektųišieškoti juos tiesiogiai iš skolininkų su palūkanomis.

Tarp įmonių, iš kurių „Hoist Finance“ įsigijo skolų, yra „Baninter“ ir „Wizink“.

Ar „Hoist Finance“ gali reikalauti iš manęs skolos?

Taip, jie gali tai padaryti, nes, kaip matėme, ši įmonė perka skolas iš kitų. Todėl labai tikėtina, kad jūsų kreditorius dabar yra „Hoist Finance“, o ne subjektas, su kuriuo sudarėte skolą.

„Hoist Finance“ reikalauja, kad sumokėčiau, ar galiu pateikti skundą?

Tokio tipo įmonės Jie linkę daryti spaudimą savo klientams, dažnai su jais susisiekdami, kartais sukeliantis priekabiavimą telefonu. Tai jų būdas priversti juos susimokėti nesikreipiant į teismą, o tai jiems tinka tik kraštutiniu atveju.

Tiesa ta, kad tokios įmonės kaip „Hoist Finance“ paprastai žino, kiek jos gali reikalauti, kad nepadarytų priekabiavimo nusikaltimo.

Ar „Hoist Finance“ reikalauja iš jūsų skolos? Padedame atšaukti

Taigi, ką daryti, jei „Hoist Finance“ paprašys sumokėti skolą?

Turite tai turėti omenyje Kol ji nesumokama, skola ir toliau generuoja palūkanas arba gali net atsidurti teisme. Todėl, jei tikite, kad ieškinys yra teisingas, geriausia, ką galite padaryti, tai kuo greičiau jį sumokėti.

Jei turite priežasčių manyti, kad, pavyzdžiui, jų reikalaujama skola neatitinka tikrosios sumos, kurią esate skolingi, arba kad sutartyje yra piktnaudžiavimo sąlygų, galite pasikonsultuoti su ekspertu imtis atitinkamų veiksmų, kad jie ir toliau nereikalauja iš jūsų skolos.

Kas gali nutikti, jei „Hoist Finance“ paduos mane į teismą?

Nors skolą perkančios įmonės dažniausiai bando gauti mokėjimą susitardamos su skolininku, Jei nepasiseks, jie gali pradėti stebėjimo procedūrą teisme.

Tokiu atveju, jei teisėjas sutiks su „Hoist Finance“, gausite pranešimą, kuriuo turėsite sumokėti skolą per 20 dienų.

Per tą patį laiką galite prieštarauti, be kita ko, dėl priežasčių, kurios buvo nurodytos ankstesniame skyriuje. Taip pat galite ginčytis, kad sutartis nebuvo pakankamai suprasta, jei manote, kad taip yra. Tai dar viena galimybė, kai reikia kreiptis.

Būtina pasikonsultuoti su ekspertu dėl sutarties, dėl kurios atsirado skola, sąlygų, nes, pavyzdžiui, Madride priimtas sprendimas privertė Hoist Finance atšaukti sutartį dėl Wizink kortelės.

Ar „Hoist Finance“ gali areštuoti mano turtą?

Ši ar bet kuri kita įmonė negali tiesiogiai areštuoti jūsų turto. Tai yra, jie negali priimti šio sprendimo, nes Tai padaryti turi teisėjas.

Tačiau jie gali kreiptis į teismą ir, jei nesumokėsite per nustatytą laikotarpį, nebent pateiksite protestą ir jie galų gale su jumis sutiks, jie gali areštuoti jūsų turtą.

Kas nutiks, jei negalėsiu sumokėti skolos „Hoist Finance“?

Jei turite skolą Hoist Finance, kurios negalite sumokėti, kad išvengtumėte arešto, galite mokytis, jei atitinkate reikalavimusPasinaudokite Bendrovės mechanizmu ir susitvarkykite savo skolas.

Patvirtinus naujausias reformas, norint pasinaudoti šia sistema, nebereikia likviduoti skolininko turto. Tai yra, galite išlaikyti savo namą tol, kol laikotės mokėjimo plano.

Tai tik vienas iš svarbių įvykių, turinčių įtakos Bendrovei, todėl nedvejodami patikrinkite, ar atitinkate reikalavimus, reikalingus prašyti panaikinti savo skolas.

Įmonėje Advokatai dėl jūsų skolų esame įmonės ekspertai. Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite mūsų formą ir mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai Ir be kompromisų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *