Ką daryti, jei „InvestCapital“ reikalauja iš jūsų skolos?

Jei turite skolą, laukiančią mokėjimo ir „InvestCapital“ reikalauja iš jūsų sumokėti, turite žinoti, ką jie veikia šiame subjekte ir kodėl jie prašo jūsų sumokėti. Šiame straipsnyje mes jums taip pat paaiškinsime Ką daryti, jei „InvestCapital“ reikalauja iš jūsų skolos?.

Kas yra InvestCapital?

„InvestCapital Ltd“ yra įmonė, įsikūrusi Maltoje kad perka didelius paketus skolų iš kitų įmonių, kurios atsisakė bandyti jas išieškoti. Tokiu būdu skolininkai, kurie anksčiau buvo šių subjektų skolininkai, tampa „InvestCapital“ skolininkais.

Ar „Investcapital“ gali reikalauti iš manęs skolos?

Kaip ką tik paaiškinome, „Investcapital Ltd“ perka skolas iš kitų įmonių, tapdama nauju kreditoriumi prieš skolininką. Taigi, „Investcapital“ gali reikalauti iš jūsų skolos, kurią turėjote kitai įmonei ar subjektui.

Pavyzdžiui, jei turite paskolą finansų įstaigoje ir jos nemokate, „Investcapital“ gali susisiekti su jumis dėl mokėjimones yra tikimybė, kad tą skolą įsigijote.

Todėl „Investcapital“ gali reikalauti iš jūsų skolos, tačiau nesiimdami neteisėtos veiklos, susijusios su priekabiavimu.

Nė viena įmonė negali reikalauti, kad sumokėtumėte skolą tiek, kad susierzintumėte, pavyzdžiui, skambindami jums telefonu be perstojo, nes tai gali būti priekabiavimo nusikaltimo, numatyto Baudžiamojo kodekso 172.ter.1 straipsnyje, padarymas.

„Investcapital“ reikalauja iš manęs skolos, ką daryti?

Kaip jau žinome, „Investcapital“ gali reikalauti iš jūsų skolos, kurios nuosavybės teises jis įgijo. Ir kol tai darai pagal įstatymą, Tai bus jūsų teisė..

Tačiau jei jų ar bet kurios kitos įmonės, kuri reikalauja iš jūsų skolos, reikalavimas turi įtakos jūsų gyvenimui tam tikru aspektu, turite turėti omenyje, kad tai reikštų, kad jie viršija savo teises.

Mes padedame jums panaikinti skolą su InvestCapital

Ar „Investcapital“ gali kreiptis į teismą?

Iš principo to nepadarysi, nes Įmonei daug naudingiau pasistengti, kad jūs taikiai sumokėtumėte skolą.. Bet jei tai neveikia, gali pradėti stebėjimo procedūrą, kad pabandytų surinkti.

Tokiu atveju, jei teisėjas sutinka, Teismas atsiųs jums pranešimą, kuriame reikalaujama sumokėti skolą per 20 dienų. Tiek pat laiko turite pateikti protestą, jei manote, kad yra kokių nors priežasčių, dėl kurių neprivalote mokėti skolos arba ne tokios sumos, kokios reikalaujama.

Šiuo metu labai svarbu ištirti, ar, pavyzdžiui, sutartyje buvo piktnaudžiavimo sąlygos, ar ji buvo įskaitoma ir suprantama ir pan. Yra daug veiksnių, galinčių lemti, kad jums nereikia mokėti reikalaujamos sumos, ir būtina pasitarti su ekspertais.

Ar „Investcapital“ gali areštuoti mano turtą?

Jei skolų išieškojimui skirtas subjektas, pvz., „Investcapital“, kalba su jumis apie galimą jūsų turto areštą, turėtumėte žinoti, kad tai yra būdas priversti jus sumokėti, bet Tai nėra kažkas, ką jie gali padaryti tiesiogiai..

Dėl embargo gali susitarti tik teisėjas, todėl „Investcapital“ jokiu būdu negali iš jūsų nieko konfiskuoti. Tačiau Jei jus paves į teismą ir teisėjas sutiks, galėsite patirti priepuolį jei savo noru nesumokėsite skolos.

Atsižvelgdamas į skolos rūšį ir jūsų situaciją, teisėjas gali nurodyti areštuoti jūsų banko sąskaitą, darbo užmokestį, pensiją, būstą, automobilį…, siekdamas padengti skolą.

Negaliu sumokėti skolos, kurią iš manęs reikalauja „Investcapital“, kaip išvengti arešto?

Jei turite skolų ir tikrai negalite sumokėti, Gali būti, kad jums gali būti naudingas Bendrovėje numatytas mechanizmas. Jei tai būtų įmanoma, galite visiškai arba iš dalies panaikinti savo skoląbet tam būtina, kad atitiktumėte daugybę reikalavimų.

Be skolos panaikinimo, kiti Bendrovės privalumai yra: visų embargų sustabdymas nuo pirmos akimirkos ir nusikalstamumo bylų išvestis procedūros pabaigoje.

Na, vienas iš tų reikalavimų yra tai, kad jūs turite bent dvi skolos ir kad kreditoriai yra skirtingos įmonės (t. y. jūs nesate viską skolingi tam pačiam subjektui). Todėl, jei turite tik tą skolą, jūs neturėsite naudos iš to, kas yra nustatyta Bendrovėje.

Kita vertus, jei turite daugiau skolų ir ne visos jos yra toje pačioje įmonėje, galime išanalizuoti jūsų atvejį, kad pamatytume, ar jūsų skolos gali būti panaikintos ir galite pradėti nuo nulio.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *