Ką daryti, jei Promontoria Ares Dac reikalauja iš jūsų skolos?

Ar tai pretenduoja į tave Ares Dac iškyšulys skola, kurią turite sumokėti? Tokiu atveju labai svarbu, kad žinotumėte, ką ši įmonė veikia ir kodėl ji prašo jūsų sumokėti skolą.

Norėdami tai padaryti, šiame straipsnyje paaiškinsime, ką galite padaryti, jei Promontoria Ares Dac reikalauja iš jūsų skolos.

Kas yra Promontoria Ares Dac?

Ares Dac iškyšulys Tai vienas iš pavadinimų, kuriais Ispanijoje veikia grifų fondas Cerberus. Jis skirtas negrąžintoms skoloms pirkti iš skirtingų finansinių subjektų, todėl vėliau jie gali reikalauti išieškojimo tiesiai iš skolininko.

Iš Promontoria Ares Dac jie įsigijo svarbių skolų, pavyzdžiui, iš Unicaja. Prie įgytų skolų jie prideda dideles palūkanas, kurias skolininkas turės sumokėti už praėjusį laiką.

Ar Promontoria Ares Dac gali reikalauti iš manęs skolos?

Taip, kaip ką tik matėme, iš Promontoria Ares Dac Jie gali reikalauti, kad sumokėtumėte skolą, kurią iš pradžių sudarėte su kitu subjektunes galbūt jie jį nusipirko ir dabar yra jūsų kreditoriai.

Akivaizdu, kad ši ar bet kuri kita įmonė negali užsiimti neteisėta veikla, kuri gali būti nusikalstama. Tačiau tokio tipo subjektai gerai žino, kur yra teisėtumo riba.

Ar Promontoria Ares Dac gali kreiptis į teismą?

Šio tipo subjektams Daug geriau pabandyti susitarti su skolininku, nes tai paprastesnis būdas išieškoti skolą. Tačiau jei nepasiseks, jie gali kreiptis į teismą ir pradėti stebėjimo procedūrą.

Jei šis veiksmas bus sėkmingas, jie atsiųs jums pranešimą, kuriame reikalaujama sumokėti skolą per 20 dienų. Jūs turite tiek pat laiko pareikšti savo prieštaravimą, jei yra kokių nors priežasčių, kodėl manote, kad jie negali iš jūsų išieškoti skolos arba jei skolos suma yra netiksli.

Būtina išstudijuoti visas galimas priežastis, kodėl jums gali nereikėti susidurti su skolomis. Pavyzdžiui, jei sutarties, kuria buvo sudaryta minėta skola, sąlygos buvo pakankamai gerai paaiškintos arba klaidinančios. Taip pat svarbu patikrinti, ar nėra piktnaudžiavimo sąlygų.

Dėl visų šių priežasčių, kai grifų fondas, pvz., Promontoria Ares Dac, reikalauja skolos, Gyvybiškai svarbu pasikonsultuoti su šios srities ekspertais, kad sužinotumėte, kokias galimybes turite.

Ar Promontoria Ares Dac gali areštuoti mano turtą?

ne, Nei Promontoria Ares Dac, nei jokia įmonė negali jūsų užgrobti, nes tai yra priemonė, dėl kurios galima susitarti tik teismine tvarka. Kitas dalykas yra tai, kad jie teismine tvarka pareikalavo skolos, o jūs jos nesumokėjote. Tokiu atveju jūsų turtas gali būti areštuotas teisėjo nurodymu.

Tačiau svarbu pabrėžti, kad tai Tam turi pritarti teisėjas. Todėl ši įmonė tiesiogiai to nedarys, nes neturi galimybės to daryti.

Ką daryti, jei Promontoria Ares Dac reikalauja iš manęs skolos?

Jei Promontoria Ares Dac reikalauja iš jūsų negrąžintos skolos, geriausia susimokėti kuo greičiau, kad nesikreiptumėte į teismą ir nesusikauptų daugiau palūkanų.

Taip yra, nebent manote, kad yra kokių nors priežasčių, dėl kurių jį galima užginčyti, kaip matėme aukščiau. Tokiu atveju geriausia būtų pasikonsultuoti su ekspertu dėl galimų teisinių veiksmų.

Jei negaliu sumokėti Promontoria Ares Dac reikalaujamos skolos, ar yra koks nors būdas išvengti embargo?

Turėtumėte žinoti, kad jei turite skolą, kurią norėtumėte sumokėti, bet negalite to padaryti, Mes galime pamatyti, ar atitinkate reikalavimus, kad gautumėte naudos iš bendrovės, per kurį galėtumėte panaikinti visas savo skolas ir pasivyti savo finansinę padėtį.

Be to, neseniai Bendrovės sistemoje buvo patvirtinti kai kurie nauji pokyčiai, naudingi skolininkams.

Įmonėje Advokatai dėl jūsų skolų esame įmonės ekspertai. Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite mūsų formą ir mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai Ir be kompromisų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *