Ką daryti, jei „Teide Capital“ reikalauja iš jūsų skolos?

Teidės sostinė yra vienas iš daugelio Ispanijoje veikiančių grifų fondų. Jei turite neapmokėtą skolą ir šis subjektas reikalauja iš jūsų sumokėti, šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl jie tai daro ir ką galite padaryti, kad apgintumėte savo interesus.

Kas yra Teide Capital?

Teide Capital yra įmonė, kuri yra skirta pirkti neapmokėtas skolas iš kitų subjektų, kad vėliau būtų galima juos atsiimti su taikomomis palūkanomis. Ji yra registruota Liuksemburge ir įsigijo didelių skolų iš daugelio įmonių, įskaitant „Vodafone“ ir „Vivus“.

Ar galiu reikalauti skolos iš Teide Capital?

Jei gavote laišką iš „Teide Capital“, kuriame reikalaujama sumokėti skolą, kurią turėjote kitai įmonei, labai gali būti, kad dabar skolą turite pas juos, nes jie ją įsigijo. Taigi, atsakymas yra taip; Iš „Teide Capital“ jie gali reikalauti iš jūsų skolos.

Ar galiu pranešti, kad „Teide Capital“ reikalauja iš manęs skolos?

Tokiose įmonėse kaip „Teide Capital“, Labai dažnai jie susisiekia su skolininku reikalauti skolos, net iki telefoninio priekabiavimo. Tai būdas daryti spaudimą gauti mokėjimą.

Dabar tokio tipo įmonės paprastai labai aiškiai nustato ribas, kurių jos negali peržengti nepadariusios priekabiavimo nusikaltimo.

Ką daryti, jei „Teide Capital“ reikalauja iš manęs skolos?

Neskaitant to, ką ką tik matėme, jei „Teide Capital“ reikalauja iš jūsų skolos, kuri tikrai egzistuoja ir kurią reikia sumokėti, Jei įmanoma, turėtumėte sumokėti. Jei to nepadarysite, skola ir toliau kaups palūkanas.

Be to, turėtumėte nepamiršti, kad jei „Teide Capital“ nesusitars su jumis dėl skolos išieškojimo, ji gali pradėti stebėjimo procedūrą, kad tai padarytų teismine tvarka.

Kas nutiks, jei „Teide Capital“ paduos mane į teismą?

Įprastai „Teide Capital“ perka skolas, kurias yra įsitikinusi, kad sugebės išieškoti. Todėl, jei jam nepasiseks ir jis patrauks jus į teismą, Jis turi galimybę būti įrodytas teisus.

Tada Per 20 dienų gausite prašymą sumokėti skolą. Jei nesutinkate su jums priskaičiuota skola arba kai kuriomis sutarties sąlygomis, į kurias, jūsų manymu, galite reikalauti, turite tiek pat laiko pradėti atitinkamus veiksmus.

Pavyzdžiui, jei manote, kad reikalaujamos palūkanos yra piktnaudžiaujama, tai yra priežastis skųstis. Prieš mokėdami svarbu pasikonsultuoti ir gerai išnagrinėti skolą su patyrusiu teisininku, ypač jei tai didelė skola.

Ar mano turtas Teide Capital gali būti areštuotas?

Ne, „Teide Capital“ negali areštuoti jūsų turto. Embargas yra priemonė, kuri gali būti priimta tik teismine tvarka. Administracija taip pat gali tai padaryti, kai kalbama apie skolas socialinei apsaugai ar iždui, tačiau taip nėra, nes grifų fondai negali nusipirkti tokio tipo skolų.

„Teide Capital“ negali padaryti nieko, kad tiesiogiai areštuotų jūsų turtą. Tačiau, jei jie kreipsis į teismą ir nesumokėsite skolos per nustatytą terminą, teisėjas gali patvirtinti, kad jūsų turtas būtų areštuotas, kad išieškojimas būtų veiksmingas.

Negaliu sumokėti skolos, kurią iš manęs reikalauja „Teide Capital“, ar galiu kaip nors išvengti embargo?

Siekdami išvengti embargo, galime ištirti, ar turite galimybę pasinaudoti Bendrovėje nustatytu mechanizmu. Tada Galite pradėti nuo nulio, nes visos jūsų skolos bus laikomos panaikintomis. Dėl šios priežasties galime užtikrinti, kad jūsų nebūtų areštuotas, net jei negalite sumokėti savo skolų.

Antrojo šanso akte neseniai buvo atlikta daugybė svarbių reformų. Pavyzdžiui, jums nebereikia parduoti savo turto, kad galėtumėte jį gauti, ir jūs galite pasilikti savo namą mainais už mokėjimo plano laikymąsi.

Įmonėje Advokatai dėl jūsų skolų esame įmonės ekspertai. Užpildykite mūsų formą ir mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai Ir be kompromisų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *