Kaip apsaugoti savo 401 (k) nuosmukį

Panika jaučiama recesijos metu. Kasdieninio Dow kritimo stebėjimas gali būti skausminga patirtis žmonėms, kurie įpratę kasdien tikrinti savo akcijų portfelius.

Pensininkai tikriausiai girdėjo, kad jie gali pasiimti 401 (k) paskolą, kad padėtų jiems išgyventi krizę. Nesvarbu, ar aktyviai dalyvaujate įgyvendinant savo planą, ar ne, bet koks rinkos nuosmukis yra gera proga iš naujo įvertinti savo 401(k) ir potencialiai apsaugoti nuo nuosmukio.

Susikoncentruokite į tai, ką galite kontroliuoti

Dešimtmečius stebėdami rinkas gerais ir blogais laikais žinome, kad ilgalaikis dėmesys ir reguliarūs įnašai yra geriausia strategija užsiauginti pensinio lizdo kiaušinį. Atsispirkite norui skubotai reaguoti ir ištraukti pinigus. Laikykitės savo plano, kad pasiektumėte savo investavimo tikslus.

Atlikite nedidelius pakeitimus, kad būtų naudinga jūsų situacijai

Ką daryti, jei negalite pasikliauti tolimais atstumais ir planuojate išeiti į pensiją po kelerių metų? Jei jums reikia trumpalaikių finansų, dalį savo investicijų galite parduoti jau dabar, tačiau atminkite, kad kainos yra žemos. Parduodami galite patirti nuostolių, palyginti su kaina, kurią iš pradžių sumokėjote už akcijas. Tačiau jei į pensiją vis dar liko penkeri ar daugiau metų, galite susilaikyti ir tikėtis normalesnės metinės grąžos, kai rinka vėl pradės savo kursą.

Atidžiau pažvelkite į turto paskirstymą. Rinkos laikas retai veikia, tačiau turėtumėte bent jau įsitikinti, kad jūsų portfelį sudaro diversifikuoti investiciniai fondai, taip pat akcijų ir obligacijų derinys. Jei esate vyresni, apsvarstykite galimybę pasirinkti fondus pagal tikslinę datą, nes artėjant pensijai fondo valdytojas perkels jūsų turtą iš rizikingesnių akcijų į mažiau rizikingas obligacijas ir pinigų rinkos fondus.

Net jei esate jaunesnis investuotojas, galite peržiūrėti šiuo metu turimą turtą ir subalansuoti. Jei jūsų portfelis yra labai iškreiptas į akcijas, apsvarstykite galimybę pridėti keletą obligacijų. Jei per daug investavote į rinką, laikinai perėjimas prie grynųjų pinigų gali būti apsaugos priemonė, jei rinkos nepastovumas yra laukinis.

Įvertinkite savo individualių vertybinių popierių riziką. Ieškokite investicinių fondų, kurių pavadinime yra „augimas ir pajamos“ arba „subalansuotas“.

Svarbiausia, aptarkite savo situaciją su savo finansų patarėju. Jie žino jūsų portfelį ir rinką, todėl gali geriau įvertinti jūsų sėkmės ar nesėkmės tikimybę, kai perimsite investicijas į savo rankas.

Ieškok progos

Kai vieni mato rinkos sunaikinimą, kiti mato galimybę. Daugelis investuotojų iš tikrųjų didina savo įnašus nuosmukio metu. Pasirenkamų atlyginimų atidėjimas tęsiasi, kai akcijų kainos krenta.

Jei galite sau leisti, susisiekite su plano administratoriumi ir pakoreguokite išskaičiuojamą procentą. Šie pinigai sklandžiai išeis iš jūsų atlyginimo ir bus tiesiogiai įtraukti į jūsų pensijų santaupas. Ši strategija yra prasminga, ypač jei jums nepavyko maksimaliai padidinti savo darbdavio atitikimo; tai nemokami pinigai, kurie jums ir toliau augs per ilgą laiką.

Nuo 2024 m. įmokų limitai padidėjo iki 22 500 USD, o 50 metų ir vyresniems asmenims leidžiama sumokėti 7 500 USD. Tai gali būti galimybė įsigyti pagrindinių akcijų santykinai žemomis kainomis, kad galėtumėte gauti didesnę grąžą ateityje.

Nuosmukis yra įprastas Amerikos ekonomikai, jis važinėja dviračiu kas ketverius metus ir trunka vidutiniškai 10 mėnesių, tačiau akcijų kainos pasiekė naujas aukštumas po kiekvieno nuosmukio. Laikykitės, laikykitės kurso ir toliau investuokite. Laikytis savo plano visada saugu, tačiau nepraleiskite progos, kai ji pasibels. Galbūt galėsite atlikti nedidelius, apgalvotus pakeitimus, kurie gali optimizuoti jūsų grąžą. Susisiekite su „Ubiquity“, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip maksimaliai padidinti 401 (k) planus pandemijos metu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *