Kaip apskaičiuoti paskolos įmokas?

A asmeninė paskola internetu Tai vienas iš naudingiausių išteklių, kai reikia apmokėti dideles ar netikėtas išlaidas. Norint gauti kuo daugiau naudos iš paskolos, geriausia turėti patikimą jos grąžinimo planą, todėl svarbu žinoti kaip apskaičiuoti paskolos mokėjimą.

Norite sužinoti daugiau apie paskolos įmokas? Kitame straipsnyje mes paaiškinsime viską apie veiksnius, susijusius su paskolos suteikimu. Be to, padėsime nustatyti paskolos mokėjimą.

Kaip veikia asmeninės paskolos įmokos?

The paskolos įmokos Tai yra bendra suma, kurią mokėsite kas mėnesį už pinigų sumą, kurios paprašėte iš skolininko. Be pagrindinės sumos, turite mokėti palūkanas ir mokesčius, susijusius su paskola. Todėl asmeninė paskola gali apimti šias išlaidas:

Kapitalas

Pagrindinė suma yra sutarta suma, kurią skolininkas įneša į jūsų sąskaitą. Tai yra pinigai, kuriuos gaunate, kai prašote paskolos.

Pomėgiai

Palūkanos yra paskolos kaina. Tai yra suma, kurią skolintojas ima iš jūsų už pinigų paskolinimą. Į metinę ekvivalentinę normą (APR) įeina intereso tipas ir iš anksto sumokėtas išlaidas, pvz., inicijavimo mokesčius.

Daugumoje asmeninių paskolų turite fiksuotą palūkanų normą, o tai reiškia, kad jūsų mėnesinės įmokos nepasikeis per visą paskolos laikotarpį. Palūkanų normos nustatomos pagal kredito balą ir istoriją. Tai yra, kuo aukštesnis kredito balas, tuo mažesnė palūkanų norma.

komisiniai

Komisiniai yra pinigų suma, kurią skolininkas ima iš jūsų už savo paslaugas. Kitaip tariant, tai yra papildomos paskolos suteikimo išlaidos, tokios kaip atidarymo mokesčiai, pavėluoti mokėjimai, lėšų trūkumas ir kt.

Todėl mėnesinė įmoka, kurią mokate už paskolą, priklauso nuo jūsų skolos sumos ir grąžinimo laikotarpio. Pavyzdžiui, per penkerius metus sumokėta 5 000 S/S paskola turės mažesnes mėnesines įmokas, palyginti su 5 000 S/S paskola, mokama per trejus metus.

Taip yra todėl, kad mokėjimai paskirstomi ilgesniam laikotarpiui. Tačiau svarbu nepamiršti, kad prie kiekvienos paskolos įmokos pridedamos ir palūkanos bei su jais susiję mokesčiai. Tai yra, kuo ilgesni mokėjimo terminai, tuo didesnė palūkanų suma.

Galbūt jus domina: Kaip tvarkyti savo mėnesio sąskaitas?

Kaip apskaičiuoti paskolos įmokas?

Jau matėme, kaip veikia įmokos, ir laikas sužinoti, kiek pinigų teks mokėti kiekvieną mėnesio pabaigą. Dėl apskaičiuoti paskolos mokėjimą, būtina vadovautis matematine formule. Nebijokite, nes tai nėra taip sunku, kaip atrodo. Paskolos mokesčio apskaičiavimo formulė apima:

  • Kapitalo suma
  • Susidomėjimo tipas
  • Paskolos terminas

Pagrindinė suma paskirstoma po lygiai per visą paskolos grąžinimo laikotarpį kartu su palūkanomis ir komisiniais. Nors jūsų kadencijos metų skaičius gali skirtis, paprastai turėsite atlikti 12 mokėjimų per metus.

Apskritai mokėtinos įmokos dydžio apskaičiavimas dažniausiai yra šiek tiek sudėtingas, tačiau mes padėsime šią užduotį atlikti kuo greičiau ir paprasčiau. Norėdami tai padaryti, pirmiausia pažvelkime į šias reikšmes:

C = mokėjimo suma per laikotarpį

P = pradinė paskolos suma

R = palūkanų norma už laikotarpį (čia turite padalyti palūkanas tarp mėnesių, kuriuos mokėsite)

N = bendras mokėjimų arba laikotarpių skaičius

Galbūt jus domina: Kaip gauti geriausią paskolą mano verslui?

Turėdami omenyje visą šią informaciją, pereisime prie formulė paskolos mokėjimui apskaičiuoti:

A= P (R (1+R)^N) / ((1+R)^N-1)

Įvedę realius skaičius į formulę ir vadovaudamiesi aritmetine seka, gausite galutinį rezultatą. Rezultatas yra pinigų suma, kurią turite mokėti kas mėnesį.

Tiesą sakant, šių skaičiavimų žinojimas taip pat gali padėti nuspręsti, ką paskolos rūšis Jums tiktų priklausomai nuo mėnesinės įmokos dydžio. Todėl manome, kad svarbu apskaičiuoti sumą, kurią turėtumėte sumokėti prieš pateikdami prašymą a greita paskola.

Dabar, kai žinai kaip apskaičiuoti mėnesinę paskolos įmoką, nepamirškite jokių mokėjimų. Atminkite, kad remiantis jūsų kredito istorija, palūkanos gali būti vis mažesnės ir netgi galite gauti geresnę naudą būsimoms paskoloms. Tikimės, kad ši informacija jums buvo įdomi!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *