Kaip atskaityti nuomos mokestį Baskų krašte

Atimti nuomos mokestį Baskų krašte Tai įmanoma ir dėl regioninės pagalbos, ir dėl vietos administracijų nustatytų pranašumų. Šiuo atveju pagalba nėra išskirtinė, todėl patartina nuodugniai išmanyti mokesčių įstatymus, išsiaiškinti, kokios yra dabartinės galimybės atskaityti nuomos mokestį Baskų krašte.

Ką reiškia nuomos mokesčio kreditai

Nuomos mokesčio sumažinimas yra finansinė pagalba, kurią nuomojantiems asmenims nustato tiek savivaldybių, tiek regionų administracijos.

Siekiama, kad žmonės, gyvenantys nuomojamame būste, dalį savo investicijų į būstą galėtų panaudoti pateikdami pajamų mokesčio deklaraciją. Nuomos mokėjimas sudaro didelę šeimos biudžeto dalį, todėl daugelis Ispanijos administracijų nustato tokio tipo pagalbą.

Skirtingai nuo kitos pagalbos, šiuo atveju tai nėra tiesioginė subsidija, teikiama kas mėnesį, o išmokama kartą per metus ir įtraukiama į pajamų mokesčio deklaraciją fiskalinių metų pabaigoje. .

Baskų vyriausybės pagalba išskaičiuokite nuomos mokesčius Baskų krašte

Baskų autonominė bendruomenė nustato 20% išskaitymą už būsto nuomą nuo visos metinės įmokos, o ne daugiau kaip 1600 eurų per metus.

Remiantis šia nuostata, asmuo, per metus sumokėjęs iš viso 6 000 eurų nuomos mokesčio, finansinių metų pabaigoje turės teisę gauti 1 200 eurų per metus pagalbą.

10 000 eurų per metus nuomos mokestį sumokėjęs asmuo turės teisę gauti 1 600 eurų, nors šį skaičių viršija 20 proc. Tačiau Baskų vyriausybė nustato didžiausią šios pagalbos ribą.

Teikiant pagalbą iš Baskų krašto nėra amžiaus ribos, taip pat neatsižvelgiama į šeimos narių skaičių; šie kriterijai yra įvertinti Baskų provincijų teikiamoje pagalba.

Pagalba Viskajoje

Žmonės, kurie išsinuomoja nuolatinę gyvenamąją vietą Vizcaya mieste, galės pasinaudoti specialiu režimu, atsižvelgiant į jų amžių ir šeimos tipą.

Daugiavaikės šeimos gali prašyti 25 % nuolaidos, neviršijančios 2 000 EUR per metus, be to, jaunesni nei 30 metų asmenys, gyvenantys nuomojamame būste, gali prašyti sumažinti mokestį 30 %, neviršijant 2 400 EUR per metus. .

Pagalba Guipúzcoa mieste

Guipúzcoa provincijoje tiek jaunesni nei 30 metų asmenys, tiek daugiavaikės šeimos turi teisę prašyti sumažinti mokesčius iki 25 proc., neviršijant 2000 eurų ribos per metus.

Pagalba Alavoje

Álavoje daugiavaikės šeimos gali prašyti sumažinti mokesčius iki 20 proc., o ne daugiau kaip 2000 eurų per metus, o jaunimui iki 30 metų – 25 proc., o ne daugiau kaip 2000 eurų per metus.

Pagalba nuolatinei gyvenamajai vietai

Norint gauti minėtą pagalbą, svarbu parodyti, kad namai yra tie, kuriuose dažniausiai gyvename. Bet kokio kito būsto, pavyzdžiui, turistinio buto ar būsto, kurį nuomojamės dėl kitos priežasties, nuoma neturės įtakos mūsų pajamų mokesčio deklaracijai, tačiau būsto, kurį nuomojamės kaip įprastinė gyvenamoji vieta, nuoma.

Tiek Baskų krašto vyriausybės subsidijos, tiek provincijų nuomai skirtos pagalbos tikslas yra sumažinti būsto nuomos žmonių išlaidas, susijusias su būsto apmokėjimu, todėl labai svarbu, kad turtas būtų naudojamas kaip pirmieji namai. .

Kaip Baskų krašte suvokiama pagalba nuomai

Išskaičiuoti nuomos mokesčius Baskų krašte labai paprasta. Teikdami metinę gyventojų pajamų mokesčio deklaraciją, turime pridėti visą nuomos sumą per paskutinius fiskalinius metus. Pati Pajamų programa apskaičiavimą atlieka automatiškai, todėl parama automatiškai įtraukiama į deklaraciją su mokesčių sumažinimu.

Kitos mokestinės pagalbos atveju Administracija kas mėnesį numato įmokas arba tiesiogines pajamas į pagalbos turėtojo sąskaitą, tačiau šiuo atveju tai yra socialinė parama, kuri yra įtraukiama į gyventojų pajamų mokestį, todėl atsispindi. kasmet pelno mokesčio deklaracijos rezultate.

Jūsų nuomojamas butas Baskų krašte

Mes sukūrėme kitokį nuomos procesą, tai paslauga, kuri peržengia patį buto pasirinkimo procesą. Visada jūsų žinioje yra komanda, su kuria galite pasinaudoti geriausiomis nekilnojamojo turto galimybėmis Baskų krašte.

Jei ieškote nuomojamo būsto bet kurioje iš Baskijos provincijų, mes suteiksime jums geriausią nekilnojamojo turto komandą. Pagerinkite savo nuomos valdymą su komanda, kuri siūlo daug daugiau paslaugų nei tradicinės agentūros.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *