Kaip deklaruoti nuomą Madride. Mokesčių atskaitymai

Deklaruoti nuomą Madride Tai leidžia daugeliui žmonių gauti mokesčių kreditus savo pajamų mokesčio deklaracijoje. Svarbu žinoti ir sąlygas, ir sritį, kurioje taikomos priemokos, nes tai yra regioninis mokestis.

Toliau analizuojame, kaip deklaruoti nuomą Madride ir kokie yra nuomos sostinėje mokestiniai pranašumai.

Deklaruoti nuomą Madride, esamas sąlygas

Nuomos išskaitymas Madrido bendruomenėje gaunamas atsižvelgiant į nuomininko amžių. Šį mokestį savo pajamų mokesčio deklaracijoje galės atskaityti tik jaunesni nei 35 metų asmenys, siekiama, kad jaunuoliai finansinių metų pabaigoje galėtų gauti priedą dėl nuomos mokesčio mokėjimo.

Kaip minėjome, tai yra regioninis mokestis, todėl jis veikia bet kurioje Madrido bendruomenės savivaldybėje, o ne tik Madrido miesto tarybai priklausančioje teritorijoje. Tai reiškia, kad Boadilla, Pozuelo, Leganés ir bet kurioje kitoje Madrido bendruomenei priklausančioje savivaldybėje taikomi mokesčių sumažinimai.

Taip pat yra nustatyta atlyginimo riba, kad būtų galima prašyti šios lengvatos. Suma yra 25 620 eurų, todėl asmenys, atitinkantys minėtus reikalavimus, tačiau gaunantys didesnes nei ši suma metines pajamas, nuomos mokesčiui perkeliamu mokesčio sumažinimu pasinaudoti negalės.

Norint įtraukti nuomos priedą į pajamų mokesčio deklaraciją, būtina atitikti tris sąlygas:

  • Turtas turi būti Madrido bendruomenei priklausančioje savivaldybėje.
  • Sutarties turėtojas arba turėtojai turi būti ne jaunesni kaip 35 metų amžiaus.
  • Maksimalus metinis atlyginimas bus 25 620 eurų.

Kaip ir kada gaunamas mokesčių kreditas?

Madrido bendruomenė nenustato pačios subsidijos, ty asmuo, turintis teisę deklaruoti nuomą Madride, negaus Madrido bendruomenės mokamos išmokos, bet privalo įtraukti nuomos mokesčius į savo deklaraciją. pajamų, o pati Mokesčių agentūra atliks apskaičiavimą, įtraukdama jį į deklaracijos rezultatą.

Numatoma šio mokesčio sumažinimo suma – 30% visos sumos, todėl bus grąžinta maždaug trečdalis visos metinės nuomos įmokos. Tačiau taip pat svarbu žinoti, kad šios nuolaidos maksimali riba yra 1000 eurų per metus.

Pavyzdžiui, jei iš viso sumokėjote 10 000 eurų nuomos mokesčio per metus, gausite 3 000 eurų sumažinimą, tačiau didžiausia metinė įmoka yra 1 000 eurų, o tai yra galutinė suma, kuri turės įtakos jūsų pajamoms. Mokesčių grąžinimas.

Mokesčiai žmonėms, turintiems ypatingą padėtį

Anksčiau mūsų analizuotas mokesčių sumažinimas galioja jau kelerius metus, tačiau nuo 2018 metų jis pratęstas ypatingais atvejais.

Nuomos mokesčio lengvata taip pat gali būti taikoma 35–40 metų asmenims, kurie yra bedarbiai ir taip pat turi bent du išlaikomus giminaičius (vaikus, išlaikytinius ir kt.).

Sąlygos tokios pat kaip ir ankstesniu atveju, metinės pajamos negali viršyti 25 620 eurų per metus, o būstas turi būti Madrido bendruomenei priklausančioje savivaldybėje.

Depozitą įnešti į Madrido bendruomenės IVIMA

Norint gauti subsidiją jauniems žmonėms, turintiems nuomą ir žmonėms, kuriems taikomas specialus režimas, svarbu įvykdyti paskutinę sąlygą, kuri iš dalies priklauso nuo turto savininko.

Bendrija įpareigoja indėlį deponuoti Madrido bendruomenėje, Būsto institute. Ši institucija priklauso nuo pačios Bendrijos ir jos funkcija yra tarpininkauti tarp savininkų ir nuomininkų iš nuomos sutarčių kylančiais klausimais.

Kai deponuojame užstatą, įprasta, kad savininkas jį turi, tačiau Madrido bendruomenės atveju rekomenduojama jį įnešti į IVIMA. Siekiama, kad administracija žinotų, jog nuomos sutartis iš tikrųjų egzistuoja.

Kaip į pajamų mokesčio deklaraciją įtraukti nuomą?

Šioje skiltyje kreipiamės į administracinius klausimus, kurie niekam neįdomūs, bet svarbūs. Nuomos mokesčio įtraukimą į Deklaraciją išspręsime vienu žingsniu: projekto 46 psl., B priedas, 1043 skirsnis, tai yra langelis, kuriame turite įrašyti nuomos mokestį. Tai tiek, nebuvo sunku.

Ar yra skiriamos premijos žmonėms, kurie neatitinka reikalavimų?

Ne, šiuo metu norėdami deklaruoti nuomą Madride turite atitikti ankstesnes sąlygas, o kitiems asmenims mokesčių sumažinimas ar subsidija nenumatyta. Bet kuriuo atveju autonominės bendruomenės turi teisę keisti mokesčius, susijusius su būsto nuoma ir administracinėmis nuolaidomis, todėl gali būti, kad ateityje Madrido bendruomenė kitais nenumatytais atvejais įtrauktų naujus mokesčių sumažinimus. pagal galiojančius teisės aktus.

Raskite nuomojamą namą Madride su

Jei ieškote nuomojamo namo Madrido bendruomenėje, mes siūlome jums visus privalumus, kurių reikia norint rasti tobulą namą.

Mūsų svetainėje turite a namo paieška Madride, su kuriuo galite apžiūrėti visus šiuo metu turimus namus. Mūsų komanda visada yra jūsų paslaugoje ir patars visais su jūsų nuoma susijusiais klausimais. Visas procesas vyksta internetu, nelaukiant ir nekeliaujant, todėl butą Madride galite išsinuomoti iš karto.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *