Kaip galiu fotografuoti namus, kad greitai išsinuomočiau savo turtą?

Nuomojamų namų nuotraukos

The nuomojamų namų nuotraukos Jie yra būtini norint nedelsiant susisiekti su potencialiais nuomininkais. Adekvačios vaizdų galerijos turėjimas pritraukia žmonių, kurie lankosi nekilnojamojo turto portale internete, dėmesį; kitu atveju galerija be vaizdų arba su blogai optimizuotomis nuotraukomis praras daug potencialių nuomininkų apsilankymų.

Su tavimi turi a profesionalios fotografijos paslaugos Jūsų namams galime pasirūpinti profesionalios fotosesijos atlikimu Jūsų namuose, tad galėsite išsinuomoti nelaukdami. Be to, kad tai yra visiškai nemokama paslauga, mes taip pat galime pasirūpinti apsilankymais ir jūsų pageidavimus atitinkančių nuomininkų parinkimu.

Kam skirtos nuomojamų namų nuotraukos?

Šiuo metu dauguma būstų nuomojami iš nekilnojamojo turto portalų ir apskritai internetinių nuomos paslaugų. Turėdamas tinkamą nuotraukų galeriją, būsimas nuomininkas suvoks geriausią jūsų namo versiją.

Tiesa, galutinis sprendimas priimamas asmeniškai apsilankant objekte, tačiau be tinkamų nuotraukų šis apsilankymas niekada neįvyks, todėl nuomos valdymo laikas pailgės.

Rekomenduojame visada turėti pilną vaizdų galeriją, kurioje ne tik būtų rodomi visi namo kambariai, bet ir sustiprinama natūrali šviesa, praplečiama vizualinė erdvė bei rodomi švarūs ir tinkami gyventi namai. Mes turime specializuotą profesionalių fotografų komandą, kuri padės jums išnaudoti visas jūsų namų galimybes.

Patarimai, kaip fotografuoti nuomojamus namus

Nekilnojamojo turto portalų nuotraukų galerija yra pagrindinis elementas nuomojant turtą. Tai yra keletas patarimų, susijusių su nuomojamų namų nuotraukomis.

 • Įvertinkite jums reikalingų nuotraukų skaičių. Tai labai dažnas klausimas, kiek nuotraukų turėčiau įtraukti? Tai tikrai priklauso nuo namų, bet paprastai pakanka 15 nuotraukų. Kai kurie portalai turi minimumą, nuo kurio atsisako skelbimo, turėkite omenyje šį kriterijų, nes tai leis sulaukti daugiau apsilankymų.
 • Visada horizontalios nuotraukos. Tai yra pagrindinis patarimas, kurio visada reikia laikytis. Horizontali nuotrauka ne tik užims daugiau vietos, vaizdas tiks ir skaitmeniniams įrenginiams, tokiems kaip mobilieji telefonai, planšetės, kompiuterių ekranai.
 • Pridėkite planus. Galvodami apie nuotraukas nuomojamiems namams dažniausiai orientuojamės į vidines erdves, tačiau patartina įtraukti ir namo planus, kad nuomininkas susidarytų apytikslį vaizdą apie namo matmenis ir bendrą pasiskirstymą. . .
 • Apima išorines nuotraukas. Taip pat būtina pridėti fasado ir prie namo esančių išorinių erdvių nuotraukas.
 • Atsižvelkite į natūralią šviesą. Natūrali šviesa yra tai, kas tikrai prideda namo nuotraukos kokybės. Pasinaudokite centriniu paros metu fotografuodami (tuo metu gausite daugiausiai šviesos) ir stenkitės, kad natūrali šviesa apšviestų visą kambarį. Kiek įmanoma venkite blykstės, nes susidarys nenatūralios šviesos įspūdis.
 • Stebėkite kampą. Kitas kriterijus, į kurį turime atsižvelgti, yra erdvė. Tinkamu kampu galėsime gauti platų kambario vaizdą; priešingai, jei negausime tinkamo vaizdo, nuotraukos kampas gali padaryti kambarį mažesnį nei yra.
 • Prieš pradėdami susitvarkykite savo namus. Netvarka ir purvas sukels atmetimą, net jei namas atitinka tai, ko vartotojas ieško. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad viskas yra tinkamai organizuota.
 • Naudokite trikojį. Vaizdai neturėtų atrodyti susilieję, trikojis leidžia teisingai išdėstyti kiekvieną vaizdą kvadratu ir sukurti puikią nuotrauką.
 • Pridėti išsamią informaciją. Ne visos nuotraukos turi būti panoraminės, jei yra jūsų namo detalių, kurios to vertos, galite pridėti nuotraukų į galeriją konkrečiuose planuose.
 • Pridėkite kelis pagrindinių kambarių vaizdus. Svetainėje ar pagrindiniame miegamajame reikės daugiau nei vieno vaizdo, kad būtų parodyta visa erdvė.
 • Fotografavimas akių lygyje. Kartais prastos kokybės vaizdas yra susijęs su aukščiu, kuriame jis buvo padarytas. Visada fotografuokite akių lygyje, kad namai būtų matomi iš įprastos perspektyvos.

Nuotraukų galerija su

Mes padedame jums greičiau išsinuomoti būstą, pasiūlydami visas paslaugas, kurių jums reikia nuomininko paieškos procese.

Nuotraukų pridėjimas prie nuomos skelbimų padidins paieškas, todėl apsilankymų skaičius išaugs eksponentiškai, Turėdami įrangą, kurios reikia norint išsinuomoti namus kaip įmanoma greičiau.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *