Kaip įjungti vandenį namuose

Prieš įforminant nuomą, reikės patikrinti, ar name yra daugybė privalomų pagrindinių reikmenų. Išleiskite vandenį namuose Jį išsinuomoti yra būtinas procesas, kiekviename name turi būti vandentiekis, elektra ir pagrindinė energijos sistema.

Mes atliekame šį valdymą, jei jums to reikia, tarp mūsų namų savininko paslaugos Įtraukiamas reikalingas tvarkymas vandens registravimui name, taip pat kitas valdymas, susijęs su nuosavybės tinkamumu gyventi.

Vandens įjungimas namuose, pagrindinis procesas

Vandens įjungimo namuose procesas paprastai atliekamas, kai namas yra naujas. Baigus statyti būstą, savininkai turi pasirūpinti pagrindinių paslaugų teikimu.

Vandens atveju procesas yra toks:

  • Eikite į tiekimo įmonės biurus jūsų vietovėje. Skirtingai nei elektra, vandenį iš čiaupo dažniausiai tiekia viena įmonė, tiekianti konkrečias sritis.
  • Turite užpildyti formą, kuri naudojama formaliai įvykdyti prašymą, ir nustatyti būsto adresą bei sąlygas.
  • Be to, privaloma pateikti keletą dokumentų, kuriuos analizuojame toliau.
  • Galiausiai montavimo komanda atvyksta į jūsų namus ir prijungia privatų tinklą prie bendrojo tiekimo.

Šis procesas dažniausiai užtrunka kelias dienas, turėkite omenyje, kad vandens įmonė turi ne tik peržiūrėti Jūsų užklausą, bet ir montavimą būtina atlikti asmeniškai, todėl terminai pailgėja, kurie dažniausiai būna nuo 3 iki 5 dienų.

Kokių dokumentų reikia norint užregistruoti vandenį namuose?

Dokumentai, reikalingi šiai procedūrai atlikti, priklauso nuo kiekvienos įmonės, tačiau apskritai būtina turėti:

  • Turto aktas. Paprastai prašoma pateikti paprastą Turto registro išduotą pažymą.
  • Linijos savininko ar savininkų DNI.
  • Banko rekvizitai sąskaitoms faktūroms surinkti.
  • Montuotojo biuletenis. Šis dokumentas ne visada yra privalomas.

Reikalingi dokumentai susiję ir su namu, ir su savininku. Tikslas – užregistruoti namą ir turėti banko numerį, kuriuo būtų galima atlikti mokėjimus kas mėnesį.

Vandens registravimo privačiame name kaina

Vandens registravimo namuose formalizavimas kainuoja apdorojimo ir įrengimo išlaidas.

Kaina yra kintama ir priklauso nuo kiekvienos įmonės nustatytų įkainių. Daugeliu atvejų bendra kaina paprastai yra nuo 50 iki 200 eurų. Į šią kainą įeina visos paslaugos, reikalingos norint mėgautis tekančiu vandeniu namuose.

Po elektros energijos tiekimo nutraukimo išjunkite vandenį

Dėl įvairių priežasčių gali būti, kad namas galiausiai gali likti be tiekimo. Gedimas, neapmokėtų sąskaitų susikaupimas ar administracinis gedimas gali priversti vandens sutartį perregistruoti.

Jei būstas ne naujos statybos ir būtina registruoti vandenį, procesas atliekamas asmeniškai, tiekimo įmonės biuruose.

Jei dėl nemokėjimų patyrėte sumažinimą, svarbu sumokėti laukiančius mokėjimus. Svarbu atsiminti, kad socialinei atskirčiai gresiantiems asmenims yra teikiama pagalba, kuri leidžia sumažinti vandens kainą namuose.

Vėlgi namo vandens prijungimas prie bendrojo tinklo kainuoja, kuris paprastai siekia apie 50 eurų.

Ar galiu išsinuomoti namą be vandentiekio?

Ne, jokiu būdu negalite išsinuomoti būsto be vandens. Šiuo metu kiekvienam būstui privaloma turėti tinkamumo gyventi pažymėjimą. Išduodamas sertifikatą, technikas patikrina, ar tinkamai veikia vandens kontūrai. Jei būste nėra vandens, sertifikatas nebus išduodamas, todėl Namas nebus nuomojamas.

Jeigu sutarties galiojimo metu nutraukiamas vandens tiekimas, o nuomininkai neprisiėmė jokios atsakomybės už šį tiekimo nutraukimą, jie gali reikalauti nutraukti sutartį be jokio mokesčio.

jūsų intergal nuomos agentūra

Į Siūlome visapusišką būsto nuomos paslaugą. Jei jums reikia bet kokios rūšies paslaugų, susijusių su vandens, dujų, elektros ar kitais tiekimais, susisiekite su mūsų komanda, pasiūlysime teisinę apsaugą arba pasirūpinsime visų reikiamų procedūrų atlikimu.

Apskritai, už sąskaitų apmokėjimą atsako namuose gyvenantys žmonės (jei nesusitarta kitaip), tačiau už tai, kad prekės patektų į namus, visada bus atsakingi, visų pirma, savininkai. suteikia galimybę greitai ir efektyviai atlikti šias procedūras.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *