Kaip ir kada legalu iškeldinti nuomininką

Iškeldinti nuomininką Tai teisėta, jei situacija atitinka galiojančius teisės aktus. Yra daug aspektų, susijusių su a iškeldinimo procesas nuomojamame bute, šiuo atveju daugiausia dėmesio skirsime teisiniams klausimams ir Ispanijos įstatyme nustatytam procesui, kad būtų vykdomas iškeldinimas, siekiant apsaugoti turto savininkų interesus.

Į Mes siūlome jums nuomos draudimą, kuris rūpinasi jūsų nuomininkų laukiančiais mokėjimais, be to, suteikiame jums neribotą teisinę apsaugą tuo atveju, jei atsidurtumėte nemokėjimo ar pritūpimo situacijoje, kad galėtumėte gauti nuomą, kad ir kas nutiktų .

Kada galiu pradėti tvarkyti iškeldinimą iš nuomojamo namo?

Iškeldinimas yra teisinis procesas, kuris gali būti suaktyvinamas tuo momentu, kai įvyksta sutarties pažeidimas, todėl gali būti kreipiamasi nesumokėjus net vienos įmokos, jei nuomininkas nepalieka turto po sutarties nutraukimo. arba jei pažeidžiate kurią nors sutarties sąlygą.

Kartais priežastis nesusijusi su nuomos mokesčiu ar sutarties galiojimo trukme. Jeigu turto savininkai pastebi, kad daroma žala arba nuomininkai netinkamai naudojasi būstu, taip pat galima kreiptis dėl iškeldinimo.

Teisinis procesas dėl nuomininko iškeldinimo

Jeigu nuomojamame name gyvenantys asmenys sutartimi sukčiauja, savininkai turi teisę pateikti ieškinį dėl iškeldinimo.

Teisminis procesas prasideda skundo padavimu, kuriame reikalaujama skolos nesumokėjus, taip pat prašoma iškeldinti už nemokėjimą. Galima prašyti nesumokėtos nuomos mokesčio neprašant iškeldinimo, tačiau paprastai turto savininkai iškeldinimo procesą suaktyvina kaip spaudimo priemonę.

Be laukiančio nuomos mokesčio mokėjimo ir iškeldinimo, svarbu, kad ieškinyje būtų pateiktas reikalavimas atlyginti bylinėjimosi išlaidas, kad, pradėjus teisminį posėdį, išlaidas padengtų nuomininkas.

Teismo proceso pradžia

Jei ieškinys patenkinamas, nes nuomininkai nepatenkina laukiančių mokėjimų, pradedamas deklaracinis teisminis procesas, o kartais ir vykdomasis procesas.

Pirmajame etape teisėjas pareiškia, kad iš tikrųjų yra nesumokėta skola, ir todėl gali priimti sprendimą dėl iškeldinimo. Deklaravimo fazė baigiasi nuosprendžiu, kai teisėjas pripažįsta, kad yra skola, todėl nuomininkai turi palikti turtą per tam tikrą laikotarpį.

Jei nuomininkas nesutinka su nutarimu, prasideda vykdomasis procesas, kurio metu reikės pateikti naują ieškinį. Vykdomasis reikalavimas yra skirtas būtent iškeldinimo įvykdymui tais atvejais, kai nuomininkai neįvykdė pirmojo reikalavimo.

Paprastai nereikia prašyti vykdomojo reikalavimo, nes pirminis reikalavimas prireikus jau nustato automatinio aktyvavimo sąlygą.

Kiek laiko užtrunka, kol įvyksta iškeldinimas?

Kalbant apie laiką, svarbu remtis priėmimo dekretu. Kai pareiškiamas pirmasis ieškinys, prieš priimdamas nutartį teisėjas įvertina situaciją. Maždaug po vieno mėnesio teismas išleidžia dekretą dėl priėmimo, kuriame nurodomos bylos nagrinėjimo datos ir galimos iškeldinimo datos, jei nesilaikoma reikalavimų.

Todėl, kol teismas nustatys galutinę datą, prireiks mažiausiai mėnesio.

Tada namuose gyvenantys žmonės turi 10 dienų sumokėti prašomas išlaidas, jei taip, ieškinys atsiimamas. Priešingu atveju posėdis pradedamas nuo priėmimo nutarime nustatytos datos.

Bendras teismo proceso laikas priklauso nuo paties teismo. Realiai nustatyti vidutinę trukmės laikotarpį yra labai sunku, tačiau tiesa, kad šiuo metu iškeldinimas išsprendžiamas per trumpesnį laiką nei prieš kelerius metus, kai nuo pirmojo pareikalavimo vykdomoji bausmė gali užtrukti iki 24 mėnesių.

Pranešimo svarba

Iškeldinimo procese svarbu susisiekti su advokatu, kuris yra šio klausimo ekspertas, galintis atsižvelgti į visus teisinius aspektus, susijusius su tokio pobūdžio procesu. Šia prasme pranešimai yra labai svarbūs.

Pranešimais kalbame apie teisinius pranešimus, kuriuos gauna nuomininkas, kol teisėtai būste gyvenantis asmuo negauna pranešimo, teisminis procesas nėra laikomas iš tikrųjų prasidėjusiu.

Pranešimas prasideda 10 dienų laikotarpis, per kurį nuomininkai gali patenkinti poreikį, išvengdami teisminio proceso teisinių sprendimų, todėl pranešimo išsiuntimas yra tai, kas iš tikrųjų žymi proceso pradžią.

teisinės konsultacijos savininkams

Mes ne tik Jums siūlome a nuomos draudimas Jūsų nuosavybei taip pat užtikriname teisinę apsaugą, kai jums to reikia. Mūsų komanda įvertina jūsų situaciją ir padeda priimti geriausią sprendimą, kad kuo greičiau atgautumėte pinigus.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *