Kaip Kalifornijos darbdaviai gali reikšmingai padidinti pensijų santaupas

Valstybės valdomų IRA planų ir privataus 401 (k) pensijų plano palyginimas.

2024 m. liepos 1 d. Kalifornijos naujoji CalSavers 401(k) programa pradėjo vykdyti savo misiją – pasiūlyti valstijos darbuotojams naują būdą taupyti pensijai, net jei jų darbdaviai nepasiūlo išėjimo į pensiją plano.

„CalSavers“ veiksmingai sprendžia krizę, kuri gresia daugeliui darbuotojų, palengvindama kaupimą pensijai. Tačiau daugeliu atvejų pritaikytas 401 (k) planas gali būti geresnė alternatyva mažoms įmonėms ir jų darbuotojų ateičiai. Palyginkite „CalSavers“ pranašumus su privačiu 401(K), pvz., siūlomu „Ubiquity“, ir nustatykite, kuris pasirinkimas yra tinkamas jūsų įmonės poreikiams, kultūrai ir esminiams tikslams.

Kaip CalSavers padės padidinti Kalifornijos darbuotojų pensijų santaupas?

Panašių įstatyminių paskatų kitose valstybėse tyrimai rodo, kad tokios programos kaip CalSavers:

  • sumažinti darbuotojų išlaidas už dalyvavimą pensijų planuose ir
  • padidinti bendrą mažų įmonių darbuotojų dalyvavimą šiuose planuose.

Oregone pensijų įstatymai įsigaliojo 2018 m. Nuo jų paskelbimo iki 2024 m. bendras valstybės remiamos programos pensinis turtas padidėjo nuo 3,5 mln. USD iki daugiau nei 113 mln. USD.

„CalSavers“ programa suteikia Kalifornijos įmonėms, kuriose dirba tik penki darbuotojai, valstybės remiamą galimybę gauti pensijų planą iš darbo užmokesčio. Darbuotojai, dalyvaujantys Kalifornijos plane, gali įnešti iki 6000 USD per metus į valstybės valdomą Roth IRA.

Įnašus galima nukreipti į įvairias transporto priemones, kurias visas pasirenka CalSavers administratoriai:

  • tikslinės datos lėšos
  • pinigų rinkos sertifikatai
  • obligacijų indeksų fondai
  • akcijų fondai
  • subalansuotos lėšos

Šis planas iš esmės yra grynas pasirinkimas darbuotojams, kurie nori sutaupyti pensijai, bet kurių darbdaviai nesiūlo tam skirto atskiro darbo užmokesčio taupymo plano.

Kokios yra valstybinės išėjimo į pensiją programos alternatyvos?

Priešingai nei valstybės valdoma IRA, privatus 401 (k) planas leidžia mokėti daug didesnes įmokas. Tai reiškia, kad dalyviai kiekvienais metais gali sutaupyti daugiau ir padidinti sudėtines palūkanas artėjant pensiniam amžiui.

Pagal valstybinį planą darbuotojai paprastai moka daugiausia 6 000 USD per metus, o su 401 (k) jie gali sutaupyti iki 20 500 USD per metus. Bendras potencialus sutaupymas yra dar didesnis darbdaviams, kurie gali sutaupyti iki 61 000 USD per metus su 401 (k). Jie tai pasiekia įnešdami ne daugiau kaip 20 500 USD kaip darbuotojas ir papildomus 40 500 USD kaip darbdavys. Be to, siūlydami privilegijų paketą, apimantį 401(k) su dideliu įmokų limitu, įmonės gali išlikti konkurencingos nuomos rinkoje.

Valstybinį planą pasirinkusios įmonės taip pat gali netekti didelių mokesčių lengvatų iš vyriausybės. Dėl SAUGUMO įstatymo mažos įmonės gali uždirbti 16 500 USD mokesčių kreditų (5 500 USD per metus pirmuosius trejus metus), remdamos 401 (k) savo darbuotojams, įskaitant automatinį registravimą. Šie mokesčių kreditai, kurie gali būti naudojami padengti didžiąją dalį savo pensinio taupymo plano išlaidų, NĖRA prieinami įmonėms, kurios pasirenka CalSavers.

Be to, pagal valstybinį planą taikomi turtu pagrįsti mokesčiai, o tai reiškia, kad jūsų darbuotojai yra baudžiami už tai, kad taupo daugiau – ty kuo daugiau turto sutaupo, tuo daugiau mokesčių ima. Priešingai, fiksuoto mokesčio 401(k)s yra skaidresnis ir imamas toks pat mokestis, nesvarbu, kiek jūsų darbuotojų turto kaupiasi. Ilgainiui tai gali labai sutaupyti.

Darbdaviams ir darbuotojams, norintiems šiek tiek kontroliuoti, kaip investuojamos jų santaupos, smulkaus verslo 401(k)s siūlo pritaikomus investavimo būdus. Tokios galimybės nėra su valstybės planu, kur valstybė įpareigoja, kaip investuojamos santaupos.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *