Kaip naudoti 401 (k) skaičiuotuvą, kad padidintumėte 2024 m. pensijų santaupas

Niekada ne per anksti pradėti planuoti išėjimą į pensiją. Jei nesate tikri, kiek pinigų turite sutaupyti, kad galėtumėte patogiai išeiti į pensiją, 401 (k) skaičiuoklė gali padėti išsiaiškinti, kiek pinigų jums reikia atidėti kiekvieną mėnesį.

Vos keliais paspaudimais šis įrankis gali įvertinti, kiek laiko prireiks, kol jūsų išėjimo į pensiją sąskaita taps reikšminga, ir netgi gali rekomenduoti taktiką, kuri gali padėti padidinti jūsų santaupų rodiklį keičiant gyvenimo būdą, pavyzdžiui, mažinant išlaidas ar uždirbant daugiau.

Kas yra 401 (k) skaičiuotuvas?

401 (k) skaičiuoklė yra įrankis, leidžiantis įvertinti, kiek pinigų turėsite savo pensijų taupomojoje sąskaitoje, atsižvelgiant į jūsų įmokėtą pinigų sumą ir kitus kintamuosius.

Svarbu pažymėti, kad šių skaičiuoklių rezultatai yra tik apytiksliai ir jais neturėtų būti remiamasi kaip būsimos grąžos ar našumo garantija.

Kaip naudoti 401K skaičiuotuvą

Norėdami naudoti 401 tūkst. skaičiuoklę, turite žinoti, kiek jau sutaupėte ir kiek galite atidėti kiekvieną mėnesį. Tada įvertinkite, kiek pinigų reikės jūsų išėjimui į pensiją, ir tada pažiūrėkite, ar galite sau leisti sutaupyti kiek įmanoma daugiau kiekvieną mėnesį.

Be šių pagrindinių veiksmų, yra ir kitų klausimų, kuriuos reikėtų užduoti naudojant 401K skaičiuotuvą:

Klausimai dėl išėjimo į pensiją

  • Kiek laiko planuoji dirbti?

Kuo daugiau laiko tarpo nuo dabar iki išėjimo į pensiją, tuo daugiau laiko lieka sudėtinėms palūkanoms (procesas, kurio metu investicijos auga vis spartesniu tempu) jūsų naudai.

  • Kiek laiko tikitės išėjus į pensiją?

Daugelis žmonių nori išeiti į pensiją anksčiau, tačiau, ilgėjant gyvenimo trukmei, svarbu nepamiršti atsiskaityti už papildomus metus, per kuriuos jums reikės finansavimo.

Jei jūsų planas riboja sumą, kurią galite prisidėti prie pensijų santaupų kiekvienais metais, pavyzdžiui, su IRA, galbūt norėsite paprašyti savo darbdavio pereiti prie 401 (k) plano. 401 (k) planas leidžia dalyviams kasmet tris kartus daugiau prisidėti prie išėjimo į pensiją nei IRA.

  • Kokie jūsų išėjimo į pensiją tikslai?

Užsirašykite juos ir įsitikinkite, kad jie apima gyvenimo būdą, kurį norite gyventi išėję į pensiją.

Finansiniai klausimai

  • Kokias investavimo galimybes siūlo jūsų planas?

Kai kurie planai siūlo kelių rūšių investicijas; kiti turi mažiau galimybių, o kai kurie jų neturi. Jei jūsų planas siūlo įvairias investavimo priemones, tuo geriau. Į gerą planą bus įtrauktos akcijos, obligacijos, ETF ir kt. Daugumoje planų bus pasiūlyti paruošti išeiti į pensiją planai, kuriuos sukūrė investavimo profesionalas, o kai kuriuose bus pasiūlyta galimybė pasirinkti savo investicijas.

  • Kiek pajamų jums reikės kiekvieną mėnesį išėjus į pensiją?

Tai padės nustatyti, kiek pinigų jums reikės sutaupyti, kad pasiektumėte šiuos tikslus.

  • Kokios yra jūsų dabartinės taupomosios/investicinės sąskaitos?

Taip pat apsvarstykite, kiek palūkanų jie uždirba, taip pat bet kokį kitą turtą, kurį galite naudoti savo tikslams pasiekti.

IRS kasmet atnaujina sumą, kurią jums leidžiama įmokėti į pensiją. Įsitikinkite, kad žinote, koks yra maksimumas, kad galėtumėte sutaupyti kiek įmanoma daugiau.

Niekada nevėlu pradėti planuoti savo ateitį. Išbandykite „Ubiquity 401(k)“ išėjimo į pensiją skaičiuotuvą dabar!

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas ir jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *