Kaip nuosmukis gali paversti jus sandorių medžiotoju

Svečio įrašas Andrew Meadowso, Brand + Culture personalo viceprezidento

Akcijų rinka pastaruosius kelerius metus buvo tarsi laukinis judėjimas, ir daugelis žmonių yra pagrįstai susirūpinę dėl to, kaip svyravimai gali paveikti jų investicijas į pensiją. Dirbdamas versle daugiau nei 18 metų, aš mačiau viską: ankstyvųjų įvykių žlugimą, 2008 m. recesiją ir mūsų generalinis direktorius išgyveno 70-80-ųjų stagfliacijos / infliacijos situaciją. Ir mes norime jums pasakyti, kad viskas bus gerai.

Išlikti ramiam

Nepanikuokite. Jei rimtai, panika gali būti vienas didžiausių jūsų priešų, kai rinka krypsta į pietus. Impulsas įšokti ir „sutvarkyti“ atsiliekantį portfelį gali jaustis nenugalimas. Bet priešinkitės! Neapgalvoti sprendimai dažnai sukelia didelį apgailestavimą.

„Wall Street Journal“ neseniai paskelbė puikų straipsnį, kuris man priminė – net praėjusiais stagfliacijos ar didelės infliacijos laikotarpiais rinka vis tiek grįžo apie 5 proc. Tai nėra nuostabu, bet tai yra garbinga grąža.

Nors išgyvename kai kuriuos pakilimus ir nuosmukius, stenkitės atsiminti, kad esate toje situacijoje ilgą laiką. Ne tik kelias savaites ar mėnesius, bet daugeliu atvejų – 30 ar daugiau metų. Šis nuosmukis galiausiai vėl ateis saulėtoje pusėje.

Laikykitės plano!

Visų pirma, nepradėkite keisti dalykų, tokių kaip paskirstymas ar portfelio likutis. Išėjimo į pensiją planai yra sąmoningai sukurti taip, kad atlaikytų rinkos svyravimus.

Istorija rodo, kad tiems, kurie sugeba laikytis kurso, ilgainiui sekasi daug geriau. Žemiau esančioje diagramoje aprašyti trys skirtingi investuotojų tipai: tvirtas, kuris laikosi savo plano; vaflininkas, kuris ištraukia pinigus, o paskui vėl ir vėl įdeda; ir reaktorius, kuris tiesiog ištraukia pinigus iš savo sąskaitos.

Matote, kad žmogus, kuris per visą investicijos laikotarpį padaro geriausiai, yra tvirtas. Akivaizdu, kad ištraukę savo pinigus palūkanų neuždirbsite, todėl reaktoriui sekasi blogiausiai. Vaflininkas bando nustatyti rinkos laiką, tačiau gerai žinoma, kad šios taktikos beveik neįmanoma įgyvendinti.

Nepristabdykite savo indėlių

Matau, kad daug žmonių pasiduoda pagundai paspausti sulaikymo mygtuką savo įmokoms išėjus į pensiją. Jie lažinasi, kad išvengs skausmo, jei rinka ir toliau eis į pietus. Bet vėlgi, tai yra laiko klausimas. Daug didesnė tikimybė, kad jums nepavyks pasveikti.

Jei jums patiko, kaip buvo investuoti jūsų pinigai prieš tai, nekreipkite dėmesio į televizijos ar laikraščio triukšmą ir toliau prisidėkite.

Yra ir kitų įtikinamų priežasčių toliau prisidėti:

  • Jei turite daug laiko iki pensijos. 20, 30, 40 ir 50 metų žmonės turi daug laiko pamatyti atšokimą ir susigrąžinti bet kokius dabartinius nuostolius.
  • Jums patinka mintis šiais metais mokėti mažiau mokesčių. Atminkite, kad santaupos pensijai sumažina jūsų mokesčių prievolę. Daugumos pensijų planų atveju įnešti pinigai sumažina jūsų apmokestinamų pajamų sumą, todėl jūsų pinigai taip pat gali augti neapmokestinami.

Apsipirkti pigiau!

Paskutinis mano patarimas – apsipirkti! Man nepatinka mokėti visą kainą už bet ką kitą, kurį turiu nusipirkti; ar tu? Pažvelkite taip: daiktai, kurių jums reikia išėjus į pensiją, dabar yra pigesni, nei buvo kurį laiką – džiaukitės!

Tiesą sakant, dabar gali būti net pats tinkamiausias laikas investuoti į kokybiškas investicijas už žemiausias kainas. Parduodamos atsargos. Akcijos pigios. Galbūt pastebėjote keletą skirtingų investicijų, tačiau pirkimo kaina buvo per didelė. Dabar daugelis kainų sumažėjo, bet kiek laiko? Pats metas pulti. Sveiki, perkant su nuolaidomis!

Tai panašu į dolerio išlaidų vidurkį. Čia jūs perkate vertybinį popierių šiek tiek per tam tikrą laikotarpį, o ne visus iš karto. Kadangi iš anksto negali žinoti, ar tų akcijų kaina šiandien bus didesnė ar mažesnė po mėnesio, tiesiog perki nedidelius kiekius. Per metus vidutinė kaina vienai akcijai iš tikrųjų bus mažesnė nei tuo atveju, jei viską imtumėtės nuo pat pradžių.

Tiesiog atminkite: kad ir kaip nervintų tai, visiškai įmanoma tai įveikti ir vis tiek pasiekti savo išėjimo į pensiją tikslus. Pabandykite galvoti apie šią akimirką kaip apie sandorio medžiotojo galimybę.

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas ir jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu. „Ubiquity Retirement + Savings“ yra jūsų paskirtas administravimo ir apskaitos paslaugų teikėjas.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *