Kaip padidinti inovacijų pajėgumus

The naujovių Tai galingas įrankis. Išgirdę šį žodį tikriausiai galvojate apie didžiausias kompanijas, tokias kaip Apple, Google, Amazon, Microsoft ar Facebook, ir susimąstote, ką jos padarė, kad taptų sėkmingiausiomis. Visų jų išeities taškas buvo naujovės.

bet, Ką iš tikrųjų reiškia inovacijos? Paprasčiausiu paaiškinimu jį galima apibrėžti tiesiog kaip kažką naujo. Tačiau net ir toks paprastumas sukelia sunkumų.

Daugelis organizacijų, verslininkų ir įmonių paprastai turi sunkumai diegti naujoves ir prisidėti prie naujų idėjų. Kokia yra paslaptis atrasti ir plėtoti tai, ką galime pavadinti naujovėmis? Kokios strategijos gali būti naudojamos naujovėms pradėti?

Mūsų tinklaraštis ne tik siūlo geriausias paskolas verslui plėsti, bet ir norime pakviesti atrasti naujų būdų, kaip padidinti inovacijų pajėgumus jūsų organizacijoje.

1. Įgalinkite savo bendradarbius priimti sprendimus patiems

Sprendimų paralyžius atsiranda tada, kai turime per daug pasirinkimų ir negalime apsispręsti dėl vieno. Tai gali greitai sužlugdyti daugelį projektų ar komandų, tačiau daug blogiau, jei komanda ar asmuo neįgalioja priimti sprendimo.

Kelių lygių arba patvirtinimų išdėstymas sprendimui priimti gali greičiau užmušti naujoves nei bet koks sprendimų priėmimo paralyžius. Kai komandos ar asmenys nesijaučia palaikomi arba nepasitiki imdamiesi iniciatyvos, jie gali greitai prarasti pasitikėjimą savo gebėjimais ar gebėjimais diegti naujoves.

Komandų įgalinimas priimant sprendimus yra puikus būdas pagausinti idėjų jūsų organizacijoje. Kai darbuotojai jaučiasi pasitikintys, jie labiau linkę įgyvendinti naujus ir novatoriškus projektus. Tam tikros biurokratijos, susijusios su sprendimų priėmimu, pašalinimas gali padėti paskatinti inovacijų kultūra ir sudaryti sąlygas atsirasti daugiau idėjų.

2. Klausykite savo klientų

klientų žmonės

Nesvarbu, ar parduodate produktą, ar teikiate paslaugą, galite manyti, kad žinote, kas yra geriausia, kai kalbate apie jūsų pasiūlymą. Neabejotinai svarbu skirti laiko savo kito produkto ar paslaugos reklamai apgalvoti, tačiau tai nėra vienintelis sprendimas atsakyti į klausimą „kas toliau? Į rinkinį turite įtraukti klientus.

Kai kurios geriausios idėjos kyla iš klientų. Kūrybiškumą riboja pasitikėjimas darbuotojais, kurie visada bus priekyje arba atras kitas naujoves. Jūsų klientai yra puikus šaltinis, kai kalbama apie naujoves, idėjas ir sprendžiant, kas turėtų būti kitas prioritetas.

Skirkite laiko klientų atsiliepimams išnagrinėti – skaitydami apklausas, klausydamiesi skambučių, peržiūrėdami klientų pasiūlymus ar analizuodami atsiliepimus. Nustebsite, kokie novatoriški gali būti klientai.

Net jei tai nėra tiesioginė jūsų kitos didelės idėjos kibirkštis, klientų atsiliepimai gali būti puikus būdas atrasti modelius, bendrus poreikius ir jūsų pasiūlymų spragas.

3. Suteikite reikiamą laiką ir išteklius

Pagalvokite apie naujoves kaip apie gėlę; Ji negali klestėti be reikiamų išteklių. Nors gėlei reikia vandens ir saulės spindulių, idėjų įgyvendinimui nuo pat atsiradimo iki paleidimo reikia laiko ir išteklių, tokių kaip pinigai, žmogiškasis kapitalas ir technologijos.

Jei komandos bus spaudžiamos diegti naujoves neturėdamos reikiamo laiko ir išteklių, jos nuolat suks savo ratus. Naujos idėjos gali duoti vaisių, tačiau jas įgyvendinti gali būti beveik neįmanoma. Naujovės neatsiranda per vieną naktį ir retai atsitinka su nedideliu biudžetu. Tinkamo laiko, žmonių, išteklių ir įrankių skyrimas padės komandoms pasiekti sėkmės ir apriboti perdegimą, stresą ir nerimą.

4. Sulaužykite formą ir nustokite galvoti: „Taip visada buvo daroma“.

Apibrėžimas, kurį daugelis pateikia beprotybei, yra daryti tą patį, tikintis kitokio rezultato. Daugeliui organizacijų šis beprotybės apibrėžimas yra pavojingas.

Mes visi įstringame į bendrus elgesio modelius arba nusistovėjame prie būdų, kaip elgtis. Tai dar viena varginanti žmogaus problema, tačiau toks elgesys gali turėti nerimą keliančių pasekmių. Kai laikai keičiasi ir iškyla problemų, galime įstrigti ir teisintis: „Taip buvo visada“.

Pasaulis aplink mus sparčiai keičiasi, o tai, kas veikė praėjusią savaitę, šią savaitę gali nebeveikti. Inovacijos gali iš tikrųjų klestėti tik tada, kai galime atsitraukti nuo savo normų, modelių ir patogumų, kad pamatytume didesnį vaizdą. Gali būti lengva grįžti prie senų sprendimų, tačiau tai gali neleisti jums ieškoti tikrai novatoriškų sprendimų.

5. Supraskite, kad klysti yra gerai

padaryti klaidų

Klysti yra žmogiškumo dalis. Visiškai jų išnaikinti neįmanoma, o bandymas jų nepaisyti veda tik prie daugiau. Geriausias būdas tobulinti naujoves – atpažinti klaidas ir iš jų mokytis.

Klaidų naudojimas siekiant nurodyti žmonių, projektų ar iniciatyvų trūkumus tik sugrąžins jus ir jūsų komandą. Vietoj to naudokite klaidas kaip būdą mokytis ir augti. Bandant ką nors naujo, neįmanoma žinoti, kokie bus galutiniai rezultatai, nebent pabandysite.

Jei viskas klostosi ne taip, skirkite šiek tiek laiko išsiaiškinti, kas nutiko ir kodėl. Pasidalykite tuo, ką išmokote, su savo komandos draugais taip, kad jie būtų skatinami ir toliau bandyti naujus dalykus, kartu suvokiant, kad viskas gali suklysti. Jei jie tai daro, naudokite atvejį kaip mokymosi patirtį, kad pagerintumėte kitą proceso ar problemos, kurią jie sprendžia, žingsnį.

Pradėkite daugiau naujovių

Pakartodami aukščiau pateiktus patarimus savo darbo vietoje galite paskatinti naujoves ir paskatinti savo komandos draugus mąstyti plačiai. Nuolat besikeičiančiame pasaulyje svarbu ir toliau prisitaikyti ir neatsilikti. Tai galima padaryti tik išbandant naujas idėjas, įskaitant įvairias perspektyvas, ir prioritetą skiriant laiko naujovėms.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *