Kaip palikti ASNEF? – Advokatai už jūsų skolas

ASNEF yra Nacionalinė kredito finansinių įstaigų asociacija. Ji yra atsakinga už nusikalstamų veikų registro tvarkymą su tų žmonių, kurie neįvykdė mokėjimų su įmonėmis ar bankais, vardais.

pasirodo šiame sąraše Tai gali būti tiek dėl didelių pinigų nesumokėjimo, tiek dėl mažų skolų.apsunkina galimybę prašyti naujos paskolos arba kreiptis dėl kortelės.

Šiame straipsnyje mes paaiškinsime kaip palikti ASNEF.

Palikite ASNEF Tai galima padaryti pareikalavus ASNEF pakeisti duomenis arba panaikinant mūsų skolas Bendrovei. Jei nežinote, kiek pinigų esate skolingi pagal ASNEF ar kokius duomenis jie turi, galite tai patikrinti įvairiais būdais.

Kaip pateikti prašymą pašalinti iš ASNEF registro?

Norėdami pateikti prašymą pašalinti iš ASNEF nusikalstamų veikų sąrašo, turime susisiekti su Vartotojų tarnyba el. paštu [email protected] arba į pašto dėžutę 10 546, 28080 Madridas. Ši programa yra visiškai nemokama.

Šiame prašyme turite užpildykite ASNEF dokumentą su šiais duomenimis:

  • Pareiškėjo vardas ir pavardė arba įmonės pavadinimas, jei esame įmonė.
  • DNI/NIF/CIF.
  • Nurodykite, ką norime daryti su savo užklausa: prieiti prie mūsų duomenų, juos ištaisyti, atšaukti, prieštarauti arba apriboti.
  • Nurodykite šio prašymo priežastis, jei prašoma ištaisyti, atšaukti, užprotestuoti arba apriboti.
  • Nurodykite priemones, kuriomis norime gauti atsakymą: el. paštu, paprastu paštu ar FAX.

Be šios formos užpildymo, turite prikabinti kitą dokumentaciją:

  • Akreditavimo dokumento, kuris gali būti DNI/NIE/CIF arba vairuotojo pažymėjimas, kopija.
  • Dokumentai, įrodantys mokėjimą, jei prašytume atšaukti ar ištaisyti.

Maksimalus atsakymo į šį prašymą laikas yra vienas mėnuo, su galimybe pratęsti iki dviejų mėnesių. Duomenų iš šio numatytojo sąrašo taip pat galima prašyti įmonės, kuriai turime skolą. Ši bendrovė yra ta, kuri pateikė mūsų duomenis ASNEF.

Padedame panaikinti skolas ir palikti ASNEF

Kaip ASNEF gali man atsakyti į šį prašymą?

Gavęs mūsų prašymą, ASNEF susisieks su subjektu, kuriam esame skolingi sužinoti, ar mūsų duomenys iš nusikalstamų veikų registro sutampa su subjekto nurodytais nemokėjimais, ar ne. Būtent šis subjektas nusprendžia, ar mūsų prašymas ištaisyti ar atšaukti yra tinkamas.

Tuo atveju, kai paprašė panaikinti, ištaisyti mūsų duomenis arba užprotestuoti mūsų duomenisjie gali atsakyti sutikdami keisti duomenis pagal mūsų prašymą arba Nedarykite šio pakeitimo, jei įmonė, kuriai esame skolingi, patvirtino, kad šie duomenys yra teisingi.

Jei paprašėte apriboti mūsų duomenis, galite atsakyti teigiamai sutikdami apriboti mūsų duomenis ir vėliau juos panaikinti arba neapriboti mūsų duomenų.

Tai yra, šiuo būdu Iš ASNEF galėsime išeiti tik sumokėję skolas o į pinigus pretenduojanti įmonė teigia, kad mes jau sumokėjome arba kažkokia informacija yra klaidinga.

Kaip įmonė gali man padėti?

Jei ASNEF ir skolininkas padarys išvadą, kad nusikalstamų veikų registre pateikti duomenys yra teisingi ir nėra netinkami ar pertekliniai, mums bus atsisakyta keisti šiuos duomenis.

Su įmone galime išeiti iš įvairių nusikalstamų veikų įrašų. Taip yra todėl, kad šis įstatymas leidžia kiekvienam reikalavimus atitinkančiam asmeniui iš naujo derėtis ar panaikinti skolas. Kai ši procedūra bus baigta, būsime pašalinti iš visų nusikalstamų veikų sąrašų.

Tiesą sakant, patvirtinus naują 2024 m. bendrovę, nukentėjusiam asmeniui, pasinaudojus šiuo įstatymu, nebereikia asmeniškai prašyti pašalinti įrašus apie įsipareigojimų nevykdymą. Bet patys teismai reikalauja, kad kreditoriai ex officio ištrintų duomenis iš šių bylų..

Tai leis mums nebegauti priekabiaujančių skambučių ir vėl prašyti paskolų bei kortelių, jei to norime..

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *